Jump to content
Dogomania

Ulaa

Members
  • Posts

    11377
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulaa

  1. Chłopak obiecał mi wysłac fotki, więc czekam. Głupio tak się ciągle upominac albo wpraszac...
  2. Ciągle zapominam napisac meila do Zosi :roll: Dorixx ale Ty masz blisko, Zosia mieszka zaraz za Carefourem. Jak w końcu napiszę tego meila to spytam, czy chcieliby się spotkac z pit-owcą. Co Ty na to? :cool3:
  3. [quote name='BIANKA1']Pozdrowienia od wójcia Rokiego :loveu: (foto) [/quote] Ty masz także dobka :crazyeye: ale baryłka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='saganka']Ale czaderskie zdjecia z Sonia!! Przejela role mamci!! Cudne sa obie!![/quote] Tak, Sonia ma teraz motywację do życia, już nie leży całymi dniami w fotelu i nie obżera się. Stała się bardziej aktywna i więcej czasy spędza także na polku. Mamusiowanie jej służy :)
  4. [quote name='maggiejan']Te trzy ładne dziewczyny, z którymi mieszka lepsze niż wet...[/quote] a najlepsze jest to, że w nowym domku też będzie miał harem :cool3:
  5. :shake::shake::shake::shake::shake:
  6. Niespodzianka :) Fotki! Sorbon dzisiaj był zachwycony pogodą :multi: Wygrzewał się i spacerował. Wywlekł z budy siano i kocyk, który podarł na strzępy i uwił sobie gniazdko w najbardziej nasłonecznionym miejscu. Wygodnicki mądrala :eviltong: Tak się cieszył ze słonka :loveu:: [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/4059/sorbons1op2.jpg[/IMG] [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/7572/sorbons2fq8.jpg[/IMG] a co tam jest? [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/1662/sorbons3la1.jpg[/IMG] moje koleżanki :multi: [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/3188/sorbons4rw6.jpg[/IMG] nie mogę długo harcować :shake: [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/7362/sorbons5lx2.jpg[/IMG]
  7. Niniejszym przedstawiam więc malutką Biankę :loveu::multi: [IMG]http://img82.imageshack.us/img82/66/malusia5km8.jpg[/IMG] i jej mamusię Sonię, która ją tak starsznie kocha... [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/7252/malusia4fa4.jpg[/IMG] ...że aż chciałaby ją zjeść... [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/2258/malusia1lo8.jpg[/IMG] ... - razem z ogonkiem :p [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/1331/malusia2um8.jpg[/IMG] ale przeważnie jest na odwrót... [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/3513/malusia6gr0.jpg[/IMG] ...i to maleństwo zjada mamusię :evil_lol: [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/5181/malusia7yi7.jpg[/IMG] ale jak na razie obydwie zdrowe i zadowolone :p [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/9343/malusia8kk2.jpg[/IMG]
  8. Dzisiaj fajny pan zrobił budę dla fundacji :multi: Śliczną i bardzo porządną. A więc są już 2 budy do wypożyczenia dla Mętkowa, tylko nie ma ich jak przewieźć. Jedna będzie dla psiaka w beczce, druga dla tego w... tym czymś.
  9. Dziękujemy!!!! :multi::multi::multi: Pomyślę o jakimś bazarku, łączonym - na spłatę długi Ponuraka i na opłacenie sterylki suczki Sary również ze schronu w Katowicach.
  10. Camara, a czy wg Ciebie ten psiak rokuje jakieś szanse? I czy jest sens wogóle zawracać tym głowę komuś i sobie?
  11. No mogę czy nie :diabloti: Już od paru dni myślę nad imionkiem dla niej i to najbardziej pasuje. Żadne inne :roll:
  12. Aaaa i byłyśmy jeszcze dzisiaj u pana, który zrobił dla fundacji piękną, porządną budę!!! :multi::multi::multi: Czyli byłyby już 2 budy na wypożyczenie dla Mętkowa. Tylko ten transport trzeba załatwić... Mamy nadzieję, że to nie koniec współpracy z tym panem. Trzeba mu jakieś mega -podziękowanie zrobić :lol:
  13. :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Czy na Twoją cześć mogę nazwać sunię Bianka? :lol::lol::lol:
  14. No to teraz widzę już Twoje "stadko" :-o A ja się jednym dzieckiem shizowałam...:mdleje: "Moja" sunia będzie chyba taka same jak te Twoje gładkie czarnulki :lol:
  15. [quote name='BIANKA1']Super :lol: Widziałaś moje szczylki ?[/quote] Nie, pokaż :p [quote name='emilia2280']dziewczyny jesli zajdzie potrzeba sfinansowania czegokolwiek przy malej - sluze pomocá (piszcie tylko na PW najlepiej)[/quote] Dziękujemy :loveu::loveu::loveu: Na razie nie trzeba, ale za jakieś 2 tyg będziemy się odrobaczać, później szczepić i wtedy poprosimy ciocię o pomoc :p
  16. Byłyśmy dzisiaj u tego psiaka [quote] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/3700/biedny5alc6.jpg[/IMG][/quote]który okazał się sunią ok 10 letnią. Zastałyśmy właścicieli. A teraz szok!!! Sunia [B]nigdy w swoim zyciu nie była u weta[/B], szczepiona była raz. [B]Na oku ma ogromnego guza[/B],[B] nie może zamknąć powieki.[/B] [B]Zapchlona, z ranami i strupami na ciele, wychudzona do kości, zero mięśni[/B]. [B]Sierść jak na trupie. To jest wrak psa.... [/B] Łańcuch dzisiaj był jeszcze krótszy niż ostatnio, a sterta gówien jeszcze większa. Dostałam ataku wściekłości, ludzie to klasyczne nieroby!!!! Jak się im kazało, to posprzątali ładnie gówna, nalali wody. W tym czasie my pojechałyśmy natychmiast spowrotem do Chrzanowa i dowiozłyśmy psiakowi: - kilka kg karmy, - witaminy, - dłuższy łańcuch, - większe garnki, - siano do budy, - środki na odrobaczenie i odpchlenie (odpchlony został od razu). Konieczna będzie wizyta u weta, lub może uda się jakiegoś weta nakłonić do odwiedzin u psiaka. Ale jak się ludzie przejęli, od razu puścili psiaka do biegania i mizianie za uchem... A bidulka jak te łapki rozprostowała to od razu szczęście w nią weszło, zaczęła się tulić i dawać łapkę. Karmę pochłonęła prawie razem z garnkiem, Ada-jeje stwierdziła, że ona by mogła ten wór cały naraz zjeść. Życie tego psiaka było horrorem i torturami. Ale teraz to się zmieni - bo do umierania ona jeszcze się nie zabiera.
  17. Nie mogę znaleźć kabla od aparatu. Pewnie Abra jak zwykle gdzies go wyniosła i schowała :mad: W każdym razie maleństwo wypiło 3/4 butli :multi: zrobiło normalne siii i koo, więc wczoraj to była chyba tylko chwilowa niedispozycja :) Aa i chyba za kilka dni uszko nam się otworzy :loveu: bo widać już maleńką dziurkę :p
  18. Ale on piękny i biedny :-(
  19. A czy podhalany nadal mają KW? Może by go pokazać jakimś hodowcom?
  20. Dziękujemy komuś (nie wiem czy mogę zdradzić) za chęć dołożenia się do sterylki Sary z Katowic :loveu::multi:
  21. Już dobrze, chyba jakieś przejściowe problemy. Tzn kupa nadal rzadka i wodnista, ale już robi tylko przy masowaniu i nie wystrzela (ponoć po tym mleku kupy są wodniste, zaniedługo się skończy i będzie inne, chyba RC, zobaczymy czy będzie różnica). Budzi się i sygnalizuje co chce, jak wcześniej - czy jeść, czy siku/koopę. Nie trzeba już "myśleć za nią". Jest ruchliwa i tłuściutka. Zrobiła się silna i czasem trudno z nią coś zrobić jak się uprze, że np nie da się obrócić :roll: A nawet rozpoznaje mnie :loveu: gdy trzyma ją ktoś inny a ja stoję blisko, wyrywa się i wyciąga do mnie łapki :loveu: Zaraz wstawię fotki z dzisiaj.
  22. Strasznie chciałabym zaoferowac tymczas, ale przecież Abi nie może mieszkać w budzie w kojcu... A w mieszkaniu nie da rady, głupia psica, czemu ona kotów nie lubi :shake: Dzisiaj ukaże się znowu ogłoszenie Abi w Przełomie. Myślę, że na razie dość, bo ludziom się opatrzy i na przyszły tydzień warto byłoby wystawić ją do Jeża. Zawsze są z Jeża telefony o psiaki... Co prawda w większości durne, ale może akurat uda się coś przesiać.
  23. Biegunka...pewnie ze stresu... To jest normalne... Gina w nowym domu załatwiała się przez kilka dni gdzie popadło, mimo, że normalnie wychodziła na spacerki. Ale panie były cierpliwe, ignorowały i sprzątały, no i przeszło jak ręką odjął... Korek to bardzo wrażliwy psiak... Ale znajdzie domek, Pusio zmieniał domek 13 razy zanim znalazł swój!!! Nie życzę tego Koreczkowi, ale gdzieś napewno jest jego miejsce!! Do Jeża koniecznie trzeba dać ogłoszenie, popieram Adę-jeje. Czy Korek ma jeszcze jakąś kasiorkę w skarpecie?
  24. [quote name='BIANKA1']Może więcej je , to więcej przesypia . A je chętnie , kupki ładne ? Ja mam 6 malców :cool3:[/quote] Właśnie nieładne :shake: Wczoraj się z niej "lało", a dzisiaj ciężko cokolwiek wymasować. A jak się uda to pod dużym ciśnieniem "wybucha". Może przez to, że się nałykała powietrza, strasznie się ostatnio krztusi bo niesamowicie łapczywie ciumla. Czy mam zacząć się martwić?
  25. Przecież Korek jest całkiem nowy, ma prawo przez parę tygodni byc zdenerwowany, to chyba oczywiste. A nie może go zostawiać na ogrodzie jak wychodzi gdzieś?
×
×
  • Create New...