-
Posts
11377 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulaa
-
[quote name='Morgan:-)']Czyli co z nim nie tak? - no bo jakiś powód oddania musi być. Z opisu wynika, że ideał. Czy coś wiadomo??[/quote] Nie jestem pewna, ale chyba zmiana charakteru pracy albo wyjazd. W każdym razie nie z "winy" psa. Ada-jeje, to bardzo dobry pomysł. Trzeba tu ściągnąć Dominikę :cool3:
-
Właściciele oddają takiego oto Bokserka. Ma 4 lata, przed adopcją zostanie wykastrowany. Nauczony do życia w bloku, bardzo lubi dzieci, jest łagodny i przyjacielski jak to bokser, kocha się bawić. Może na dogo się komuś spodoba. [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/4711/boks1vk4.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/2466/boks4hx1.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/6516/boks3em4.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/6716/boks2lf0.jpg[/IMG]
-
[quote name='Mecka']Uluś zastanawiam się nad wątkiem, bo wiem tylko tyle, co Ci podesłałam mailem, ale ogłoszenia bardzo chętnie. A pytałaś tej pani- wiesz której?[/quote] Tak, pytałam. Porozmawia z mężem, bo myśleli raczej o "czymś mniejszym" :roll: Wątek można założyć, a jakby brakowało jakichś info to się zadzwoni do pana. Zresztą i tak trzeba to zrobić, żeby spytać, czy pan pokryłby kastrację. Najlepiej byłoby zrobić ją jak najszybciej. Mecka zadzwonisz, czy ja mam?
-
[quote name='hanek']Pogapiłam się na fotki Bianeczki i tak mi jakoś dobrze:loveu:[/quote] Już niedługo będziesz się gapic 24/h :evil_lol: Bianka1 a jakie gryzaczki? Ona na razie nic nie gryzie tylko nadal cycka i memla. Próbuję ją oduczyc polowania na palce, bo ma obsesję na tym punkcie... Usypiamy się już bez "smoczka" z palca i przy karmieniu też unikam kontaktu pyszczka z palcami. Na szczęście jest coś, co skutecznie może rywalizowac z palcami. Mięsko :p Wczoraj tatuś fankifank trzymał małą, jak robiłam jej kolację. Stwierdził, że "oszalała", tak się rwała i wykręcała żeby szybciej dostac :roll: A całą noc przespała ślicznie :multi:
-
Poproszę linki do naszych bazarków trwających, wstawię na 1 stronę... Pogubiłam się :oops: i nie wiem jak teraz sprawa bazarków wygląda. Druga rzecz - jakie psiaki wysyłamy do Przełomu? Szczeniaczki w skarpetkach, Barrego (moze ktoś go zamówi i nie będzie musiał dłużej mieszkac w kojcu niż to potrzebne), może Korka ponowic?? Aaa i ciotka Mecka "zdobyła" nam superowego boksia ;) Ale nie wiem czy zakładamy mu wątek, czy tylko ogłaszamy bezwątkowo. Ciotka co Ty na to? Może bokseromaniacy mają jakiś domek :razz:
-
6 -5 tyg. szczeniąt + 2 z Krzyczek .Wszystkie w nowych domkach .
Ulaa replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
Bianka jak tam Twoj stan inwentarza obecny? Bo się już pogubiłam :cool1: -
PINIA - Prawdziwa Miss Schroniska & SAM SAMUEL - Mistrz Niewinności :)
Ulaa replied to katya's topic in Foto Blogi
Nie chce się wierzyc, że Samuś ma 12 lat!! :-o Dalej zakochany? [SIZE=1][I]kiedy odjajczanie?[/I][/SIZE] -
Szczeniaki w skarpetkach po matce ON. --> WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH :)
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
no to leżymy z plakatami, jak się ciotka Hanek odtuszyła :shake: -
No to jutro idziemy na zakupki dla dzidziuni :loveu::multi:
-
ciekawe czy udałoby się jej zagłuszyć mego nowego tymczasa w kojcu zanim sąsiedzi wezwaliby policję :evil_lol:
-
[quote name='Ada-jeje']Jak tylko szczeka i wyje to nie jest tak zle, :angryy: najwazniejsze ze ty jeszcze zyjesz.:evil_lol::evil_lol:[/quote] Ale on jest kochany!!! Oby każdy pies do adopcji miał taki charakter i był tak wyszkolony!! A zresztą, poczkejmy na wątek. Hanek się pewnie walentynkuje :p A ja jak zwykle nie mogę doczekać się fotek zrobionych przez Hanek :lol::lol::lol:
-
Bianka1 - tak, Bianka będzie chyba średnio-średnia albo większa-niż-mała :lol: Może by i była mniejsza gdyby się trochę pohamowała :razz: przed chwilą wrąbała cały talerzyk gotowanej piersi z kurczaka (razem z talerzykiem) i całą butelkę mleka (przedostatnią, bo koniec mleka). Proszę o rady doświadczonych - co dawać temu gnojkowi? Bo mleka dla szczeniąt już nie będę kupować. I czemu ona się tak stale drze?? Już nie "jeść" tylko "na rączki"!!! :mad::mad::mad: 2 ostatnie noce spała z nami w łóżku, bo tak się darła. Teraz też się drze, bo zdjęłam z kolan. Małpiszon. Do budy na łańcuch pójdzie.
-
[quote name='saganka']Sama mi sie geba smieje do tych zdjec!! I coz za socjalizacja!! Czy koty tez doi? ;-) Slicznotka z niej!![/quote] Koty reagują na nią...hmmm... obrzydzeniem :evil_lol: Takie małe wrzeszczące, lepiej trzymać się z dala :roll:
-
[SIZE=3]gdzie są wszyscy? [/SIZE][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/1724/malunia1dq7.jpg[/IMG] [SIZE=3]no co, nikt mnie nie nakarmi???[/SIZE] [IMG]http://img123.imageshack.us/img123/5893/malunia2da8.jpg[/IMG] [SIZE=3]oo tam ktoś jest! idę[/SIZE] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/392/malunia3ah1.jpg[/IMG] [SIZE=3]zaraz cię znajdę.... [/SIZE][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/7053/malunia4da9.jpg[/IMG] [SIZE=3]zaczekaj! może ty mnie nakarmisz??[/SIZE] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/361/malunia5xx9.jpg[/IMG] [SIZE=3]no, gdzie masz coś do cycania...? [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/4592/malunia6wz4.jpg[/IMG] memlanie uszka Rudzi [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/1399/malunia7do2.jpg[/IMG] [/SIZE]
-
[B][SIZE=4]Dziecko dzisiaj po raz pierwszy zjadło!!!!!!!![/SIZE][/B] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: [SIZE=1] Mięso z kurczaka :):):)[/SIZE]