Jump to content
Dogomania

Ulaa

Members
  • Posts

    11377
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulaa

  1. Dominika mówiła, że on się nie podpiera na tylnych nożkach jak chodzi, tylko ciągnie je za sobą. A jak się spieszy to już wogóle, tylko na przednich. Czasem jak staje albo idzie wolno to staje na jednej. Druga jest krótsza (bez stopki, bo odpadła).
  2. [quote name='Morgan:-)']Czyli co z nim nie tak? - no bo jakiś powód oddania musi być. Z opisu wynika, że ideał. Czy coś wiadomo??[/quote] Nie jestem pewna, ale chyba zmiana charakteru pracy albo wyjazd. W każdym razie nie z "winy" psa. Ada-jeje, to bardzo dobry pomysł. Trzeba tu ściągnąć Dominikę :cool3:
  3. Boksio [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105779[/url] a jaki jest powód oddania? Bo mi wyparowało jak mówiłaś :oops:
  4. Właściciele oddają takiego oto Bokserka. Ma 4 lata, przed adopcją zostanie wykastrowany. Nauczony do życia w bloku, bardzo lubi dzieci, jest łagodny i przyjacielski jak to bokser, kocha się bawić. Może na dogo się komuś spodoba. [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/4711/boks1vk4.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/2466/boks4hx1.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/6516/boks3em4.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/6716/boks2lf0.jpg[/IMG]
  5. Jego chyba uratowałaby tylko taka kampania jak miał Oskarek... Biedny Kostuś, tak bardzo chce żyć.... Nie rozumie, że ludziom jego kalectwa przeszkadza bardziej niż jemu samemu :-(
  6. [quote name='Mecka']Uluś zastanawiam się nad wątkiem, bo wiem tylko tyle, co Ci podesłałam mailem, ale ogłoszenia bardzo chętnie. A pytałaś tej pani- wiesz której?[/quote] Tak, pytałam. Porozmawia z mężem, bo myśleli raczej o "czymś mniejszym" :roll: Wątek można założyć, a jakby brakowało jakichś info to się zadzwoni do pana. Zresztą i tak trzeba to zrobić, żeby spytać, czy pan pokryłby kastrację. Najlepiej byłoby zrobić ją jak najszybciej. Mecka zadzwonisz, czy ja mam?
  7. [quote name='hanek']Pogapiłam się na fotki Bianeczki i tak mi jakoś dobrze:loveu:[/quote] Już niedługo będziesz się gapic 24/h :evil_lol: Bianka1 a jakie gryzaczki? Ona na razie nic nie gryzie tylko nadal cycka i memla. Próbuję ją oduczyc polowania na palce, bo ma obsesję na tym punkcie... Usypiamy się już bez "smoczka" z palca i przy karmieniu też unikam kontaktu pyszczka z palcami. Na szczęście jest coś, co skutecznie może rywalizowac z palcami. Mięsko :p Wczoraj tatuś fankifank trzymał małą, jak robiłam jej kolację. Stwierdził, że "oszalała", tak się rwała i wykręcała żeby szybciej dostac :roll: A całą noc przespała ślicznie :multi:
  8. Poproszę linki do naszych bazarków trwających, wstawię na 1 stronę... Pogubiłam się :oops: i nie wiem jak teraz sprawa bazarków wygląda. Druga rzecz - jakie psiaki wysyłamy do Przełomu? Szczeniaczki w skarpetkach, Barrego (moze ktoś go zamówi i nie będzie musiał dłużej mieszkac w kojcu niż to potrzebne), może Korka ponowic?? Aaa i ciotka Mecka "zdobyła" nam superowego boksia ;) Ale nie wiem czy zakładamy mu wątek, czy tylko ogłaszamy bezwątkowo. Ciotka co Ty na to? Może bokseromaniacy mają jakiś domek :razz:
  9. Bianka jak tam Twoj stan inwentarza obecny? Bo się już pogubiłam :cool1:
  10. Nie chce się wierzyc, że Samuś ma 12 lat!! :-o Dalej zakochany? [SIZE=1][I]kiedy odjajczanie?[/I][/SIZE]
  11. no to leżymy z plakatami, jak się ciotka Hanek odtuszyła :shake:
  12. Ulv, a czy Kraksa popuszcza bądź popuszczała? Kostuś tak i to BARDZO zmniejsza jego szanse... Bardziej niż te łapinki :shake:
  13. Ale fajne ulotki!! Hanek zdolniacha :cool3:
  14. No to jutro idziemy na zakupki dla dzidziuni :loveu::multi:
  15. ciekawe czy udałoby się jej zagłuszyć mego nowego tymczasa w kojcu zanim sąsiedzi wezwaliby policję :evil_lol:
  16. [quote name='Ada-jeje']Jak tylko szczeka i wyje to nie jest tak zle, :angryy: najwazniejsze ze ty jeszcze zyjesz.:evil_lol::evil_lol:[/quote] Ale on jest kochany!!! Oby każdy pies do adopcji miał taki charakter i był tak wyszkolony!! A zresztą, poczkejmy na wątek. Hanek się pewnie walentynkuje :p A ja jak zwykle nie mogę doczekać się fotek zrobionych przez Hanek :lol::lol::lol:
  17. "Mój prezent walentynkowy" już u mnie. Niezbyt zadowolony z kojca, szczeka i wyje :razz: Hanek ma fotki, jak założy wątek to wszystko będzie szczegółowo.
  18. Szkoda, że nie ma fotek po kąpieli :loveu: ja nie rozumiem, czemu te karowane i poniżane, są mimo wszystko tak ufne i kochane dla ludzi???? za co??? :-(:-(:-(
  19. Bianka1 - tak, Bianka będzie chyba średnio-średnia albo większa-niż-mała :lol: Może by i była mniejsza gdyby się trochę pohamowała :razz: przed chwilą wrąbała cały talerzyk gotowanej piersi z kurczaka (razem z talerzykiem) i całą butelkę mleka (przedostatnią, bo koniec mleka). Proszę o rady doświadczonych - co dawać temu gnojkowi? Bo mleka dla szczeniąt już nie będę kupować. I czemu ona się tak stale drze?? Już nie "jeść" tylko "na rączki"!!! :mad::mad::mad: 2 ostatnie noce spała z nami w łóżku, bo tak się darła. Teraz też się drze, bo zdjęłam z kolan. Małpiszon. Do budy na łańcuch pójdzie.
  20. A nie czasem do Andrzeja Kłosińskiego? :razz:
  21. Korek został oddany i nadal szuka domu. Na wątku są nowe fotki. Proszę wstawcie go znowu w adopcje...
  22. [quote name='saganka']Sama mi sie geba smieje do tych zdjec!! I coz za socjalizacja!! Czy koty tez doi? ;-) Slicznotka z niej!![/quote] Koty reagują na nią...hmmm... obrzydzeniem :evil_lol: Takie małe wrzeszczące, lepiej trzymać się z dala :roll:
  23. [SIZE=3]gdzie są wszyscy? [/SIZE][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/1724/malunia1dq7.jpg[/IMG] [SIZE=3]no co, nikt mnie nie nakarmi???[/SIZE] [IMG]http://img123.imageshack.us/img123/5893/malunia2da8.jpg[/IMG] [SIZE=3]oo tam ktoś jest! idę[/SIZE] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/392/malunia3ah1.jpg[/IMG] [SIZE=3]zaraz cię znajdę.... [/SIZE][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/7053/malunia4da9.jpg[/IMG] [SIZE=3]zaczekaj! może ty mnie nakarmisz??[/SIZE] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/361/malunia5xx9.jpg[/IMG] [SIZE=3]no, gdzie masz coś do cycania...? [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/4592/malunia6wz4.jpg[/IMG] memlanie uszka Rudzi [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/1399/malunia7do2.jpg[/IMG] [/SIZE]
  24. [B][SIZE=4]Dziecko dzisiaj po raz pierwszy zjadło!!!!!!!![/SIZE][/B] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: [SIZE=1] Mięso z kurczaka :):):)[/SIZE]
×
×
  • Create New...