-
Posts
11377 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulaa
-
w ciągu kilku dni się wyjaśni dzięki za kciuki!
-
Proszę Państwa MIŚ W NOWYM DOMU. PODHALAN-zdjęcia str.2. Jaworzno
Ulaa replied to Mecka's topic in Już w nowym domu
Mecka ja mam akcesoria potrzebne do pielęgnacji puchaczy :razz: Tzn zgrzebełko obrotowe i odżywkę dla psów długowłosych. Można trochę rozcieńczyc i popsikac, będzie łatwiej się rozczesywało. Na taki straszny brud, to pomógłby suchy szampon, przed czesaniem z odżywką. Posypuje się psiaka, wciera proszek i dokładnie wyczesuje. Są chyba takie tańsze, do 20 zł. Bo faktycznie w takim stanie to on domu nie znajdzie :shake: dobrze, ze w Przełomie fotki czarno-białe są, nie będzie się tak rzucac w oczy :evil_lol: -
Łódź[FNiZ] - melina nad melinami,dramat suni,pomocy!!!ma dom
Ulaa replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
Jaka kochana mordeczka :loveu::loveu::loveu: -
Proszę Państwa MIŚ W NOWYM DOMU. PODHALAN-zdjęcia str.2. Jaworzno
Ulaa replied to Mecka's topic in Już w nowym domu
matko jaki brudas :crazyeye: może ciocia Monika by mu kąpiel i strzyżenie zafundowała? :razz: jak będzie cieplej of kors -
Proszę Państwa MIŚ W NOWYM DOMU. PODHALAN-zdjęcia str.2. Jaworzno
Ulaa replied to Mecka's topic in Już w nowym domu
Do przełomu poleci. Gdzie on w tej chwili mieszka? W budzie, garażu, komórce? Jak się tam czuje? Bo nie wiem co napisać w ogłoszeniu, że jakie ma mieć warunki (dom z ogródkiem to na bank, ale czy buda może być?). -
[CENTER][B]UWAGA!!! [/B][B]:multi::multi::multi:[/B] [B]Dzięki genialnemu TZ-towi Hanek ruszył na naszej stronce [SIZE=3]nowoczesny i wygodny system ogłoszeń[/SIZE] Teraz każdy może dowolnie dodać ogłoszenie o zaginięciu / znalezieniu (i inne ważne) [/B] [B]Szmer dzięki!![/B][B]!!! [/B][B]:multi:[/B][B]:multi:[/B][B]:multi: [url]www.proanimals.prv.pl[/url] - w menu jest na dole odnośnik ogłoszenia - mam nadzieję, że dobrze widoczny [/B][/CENTER]
-
[quote name='BIANKA1']pomnóż wszystko razy 8 , bo tyle mam od wczoraj szczeniaków[/quote] O nie, moja jaźń nie sięga tak daleko :cool1::-o
-
Dziękujemy za wieści :loveu: tak myślałam, że sesja Was pochłania, ale lepiej było się upewnić czy aby przypadkiem Sarka Was nie zamęczyła tym swoim ADHD ;) Pogryzione buty :roll: Nieodłączny element szczenięcia w domu. Moja najstarsza psiczka, gdy była malutka (wówczas jako nasz jedyny pies w domu) nie zniszczyła niczego, a butami wogóle się nie interesowała. Czułam lekki niedosyt, szczerze mówiąc ;) Za to teraz nadrabia z resztą stada, wynosząc buty do ogródka i tarzając w błocie :roll: Także za jakiś czas będziecie z rozczuleniem wspominać te buty :lol: Czy planujecie jakieś szkolenie albo sport? Może agility? To pozwoliłoby ukierunkować jej energię we właściwy sposób. I wykorzystałaby swój "potencjał intelektualny" bo sunia ma go mnóstwo! Na umowę czekam do końca lutego. A później wysyłam TAJNE SŁUŻBY :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Proszę trzymajcie kciuki za fajny dowmowy i TANI tymczas dla Abi!!!!
-
A to więcej fotek bidulki. Niestety nie zrobiłam fotek po sprzątnięciu, zmianie łańcucha i z sianem w budzie, ale byłam zajęta odpchlaniem i jakoś wyleciało to z głowy. A szkoda. Mam nadzieję, że dzisiaj psinka czuje się już lepiej. Może sobie wyjść kawałek na trawkę, pchły jej nie gryzą i jest najedzona. Bo jak nie to :grab: Ada-jeje, czy jest jakis kontakt z osobą zgłaszającą? Możnaby poprosić ją o czuwanie nad właściwą opieką, przynajmniej na początku. Jesooo jak ona mi spokoju nie daje nadal. zobaczcie jak jej żebra sterczą. Widać mimo, że to pies długowłosy (tzn byłby, gdyby wogóle miał normalną sierść...). Przy dotykaniu aż się wierzyć nie chce, że tak chuda istota jest w stanie wogóle jeszcze żyć :shake: [IMG]http://img164.imageshack.us/img164/4072/biedactwo1ey2.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/41/biedactwo5ty6.jpg[/IMG] 30 cm łańcucha [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/7345/biedactwo2ml8.jpg[/IMG] [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/1446/biedactwo3yy9.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/3213/biedactwo4tk9.jpg[/IMG] Na początku chowała się w budzie, zwijała w kłębek i odwracała główkę, tak jakby mówiła "nie patrzcie na mnie, dajcie mi spokój". A potem jakby ją ktoś odczarował! Tuliła się i cieszyła, dawała łapkę... zrozumiała, że może być jeszcze dla kogoś ważna.
-
Od wieczora do tej pory poszły 2 rolki ręczników papierowych. Mała jest jak rurka. Z jednej strony się wlewa, z drugiej za chwilę wylewa się 2x więcej (przynajmniej tak się czuje ciągle przeprowadzając jej toaletę, kiedy nie ma Soni). Nie sądziłam, że można spłukac się na ręcznikach papierowych. A jednak można :-o :niewiem:
-
Proszę Państwa MIŚ W NOWYM DOMU. PODHALAN-zdjęcia str.2. Jaworzno
Ulaa replied to Mecka's topic in Już w nowym domu
tfu tfu tfu a może Micholek się komuś spodobał i go ukradli? -
Proszę Państwa MIŚ W NOWYM DOMU. PODHALAN-zdjęcia str.2. Jaworzno
Ulaa replied to Mecka's topic in Już w nowym domu
Mecka ale Ty masz ostatnio pecha z tymi psiakami, współczuję :-( -
[quote name='Jade_Natalia']Dzisiaj dzwoniła do mnie kuzynka(wł. Zorki) i kazała przekazać, że za tydzień w środę Zorka ma ustalony termin u wetki na Mydlanej na operację oczek;)[/quote] Super, właśnie wczoraj o niej myślałam :p [quote name='Ada-jeje']A tego haneczku jeszcze nie wiemy bo trzeba zapytac naszych wetow czy oni moga jechac do Trzebini, moze to nie byc ich rejon i wtedy nie bedzie ciekawie, bo jakos sobie nie wyobrazam wiezc tego psa do naszej lecznicy. W tej chwili to sunia i tak ne nadaje sie do zadnego zabiegu bo jest zbyt wycienczona.[/quote] Jakby co, to ja go zawiozę, no problem. Ale wcześniej i tak warto by było, żeby ktoś podjechał to zobaczyc (nawet tak nieoficjalnie ;) ), żebyśmy wiedzieli na czym stoimy i czego się spodziewac. [quote name='diana79']biedna sunia :-( oby jej właściciele naprawdę zaczęli o nią dbać a nie tylko przed Wami :shake: jak mogą ją tak traktować :angryy:[/quote] Na pokaz czy nie - ważne, żeby dbali. Będziemy to sprawdzac.