-
Posts
11377 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulaa
-
KRAKÓW - śmietnik - szczenie CUDO 7-tyg. -Tymczas JEST - DOM TEŻ JEST
Ulaa replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
[quote name='mar.gajko']Ulaa - bierz! Dam z wyprawką - DUŻĄ wyprawką.[/quote] Wiesz co, wzięłabym, bo akurat mam na DT sierotkę, którą ktoś zaraz po urodzeniu wrzucił do ogródka jednej kobitce (odchowałam na butli). Maleńka właśnie zaczyna zwracac uwagę na świat i towarzystwo by jej się przydało. Najlepsze w tym samym wieku, albo jakiś spokojny, żeby jej za bardzo nie męczył. I mały. Muszę w domu pogada na ten temat :cool3: -
KRAKÓW - śmietnik - szczenie CUDO 7-tyg. -Tymczas JEST - DOM TEŻ JEST
Ulaa replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
taa i uszek by nie podnosił i nie byłby zaciekawiony aparatem... fajnuś :loveu: -
F.SOS! Miniaturowy prawie jamnik szuka domu.Już ma dom!
Ulaa replied to jotka's topic in Już w nowym domu
ile on może miec? -
Po długiej przerwie na dogo mamy masę postępów :multi: Maleństwo już bardzo sprawnie chodzi. Nauczyła się siedziec - bo wcześniej była albo pozycja "bach" albo dreptanie. Teraz sobie siedzi i rozgląda się po świecie :p I warczy :loveu: jak Sonia ją liże to czasami taki kochany warkocik z siebie wydaje :loveu: O jaka groźna jestem :evil_lol: Jednak najlepiej ze wszystkiego potrafi wrzeszczec o jedzenie!!!! :razz: Wczoraj niezły numerek zrobiła:roll: Wróciłam do domu, a gnojka nie ma. Chodzimy z Sonią po mieszkaniu, szukamy w ulubionych kryjówkach. Nie ma. Ileż można szukac paskudy, pomyślałam, jak zgłodnieje to włączy syrenę i sama się znajdzie. I usiadłam do kompa. A tutaj naraz jakieś chroboty w pobliżu. Senne stękanie i drapanie. Zbyt wiele zakamarków nie ma w tym miejscu, przejrzałam wszystkie i nic... Haluny pewnie. Znów usiadłam i nagle taki metaliczny chrobot :diabloti: Już wiem!! Głuptas wszedł .......do komputera! I tam sobie spała w środku w kompie! Dobrze, że nie nalała :roll:. Wariatka. Dzisiaj idziemy do weta po raz 1-szy w życiu :p
-
[quote name='apcik']Hmm właśnie jest w tym problem że z żadnej.. Cezary nie ma rodowodu(wiem juz o swoim bledzie) nie byla to moja decyzja lecz moich rodziców którzy nie zabardzo(kupujac mi psiaka) uznawali rodowód za coś potrzebnego. Na szczęście pania od ktorej kupili szczeniaka znam i znam jej psy wiec nie jest to pseudohodowca(z tego co wiem)[/quote] kazde rozmnazanie psow "rasopodobnych" to niestety pseudohodowla... Dowiedz sie o zdrowie i przeswietlenia rodzicow... Bo o psychike niestety sie nie dowiesy, jesli nie mialy testow robionych. Najwazniejsze, aby byl zdrowy!
-
Wczoraj p Danusia dzwonila. Sorbonek oczywiscie klopotow nie sprawia, tylko raz "dal czadu" w nocy, gdy rozplatal i sforsowal kojec, bo kota zobaczyl... W dodatku takiego, co sie psow nie boi... ale chyba zacznie :evil_lol: Sorbon osaczyl go na parapecie, ale odwolany zaraz zostawil. Nie bylo w tym szalu. Panstwo twierdza, ze oducza, mieli juz psy z gorszymi problemami... Druga rzecz, to Sorbon wciaz pamieta, ze byl bity przez mezczyzn :-( On ma tak, ze nie chce zalatwiac sie w kojcu i trzeba go wypuszczac. A wypuszczonz leci do bramy, by go dalej wypuscic :evil_lol: i raz nie zdazyl doleciec i zalatwil sie na podjezdzie na kostkach. Pan Kazio szedl z lopata, zeby posprzatac, a Sorbon wcisnal sie do kata i stanal nieruchomo z przerazonymi oczkami... Nawet nie uciekal... Pan Kazio posprzatal i poklepal Sorbona, a ten jeszcze chwile postal, a potem dostal ataku radosci, skakal i biegal szczesliwy i chyba zdziwiony, ze ta lopata nie dostal. Najbardziej kocha Saro-Zuzie i mala czarna Mrowke :) a z ludzi corke panstwa Gosie (mniej wiecej w moim wieku, troche starsza). Zmienil imie na Sambor :lol: [COLOR=Red][B]WSZYSTKIM KTORZY PRZYCZYNILI SIE DO URATOWANIA SORBONA OGROMNE PODZIEKOWANIA!!!!!!! CALY TRUD MIAL SENS, PONIEWAZ TEN WYSLUZONY I UMECZONY PSIAK DOSTAL CALKIEM NOWE PIEKNE ZYCIE!!!!![/B][/COLOR]
-
ROTTWEILER KASTOR zdał egzamin i został psem policjantem!! ;)
Ulaa replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
No tak. On chcial z duza glowa :roll::razz: -
[quote name='Tengusia']Ulaa czy umowe mam wam odeslac ??? bo mialam ja w dwoch kopiach jedna dla Ani a jedna dla was ;)[/quote] Tak, prosimy o umowę. [quote name='basiagk'][B]Ulaa nie mogę cie złapac nigdzie więc przypominam tu o bazarku który wygrałaś.[/B][/quote] PW :p
-
[quote name='Ada-jeje']Mam nadzieje ze Ulka szybko pokaze nowa bide dla ktorej bedziemy zbierac na sterylke aborcyjna, jak rowniez sterylke dla suni z Libiaza wyciegnieta z katowickiego schroniska a dzis otrzymalam jeszcze jeden bulwersujacy telefon o suni ktora miala 10 szczeniat, nie wiadomo ile z nich zostalo zabitych mlotkiem, 3 z nich szukaja domu a sunia na bank musi miec za chwile robiona sterylke.[/quote] jak to młotkiem??????!!!!! :crazyeye::placz::placz::placz::placz: gdzie ta sunia?? czy ona zostaje u tych zwyrodnialców?? i jak na razie pan od suczki z Myślachowic nie odzywa się :shake: może jej nie złapał... [quote name='Ada-jeje']Ja nie mam pojecia po co ten trzydniowy cholerny remont na dogo byl jak i tak nie ma zadnej poprawy :angryy: polowa watkow sie nie otwiera, napisze sie trzy posty i juz wynocha z dogo, :mad: sprobuje napisac jednak kilka slow podziekowan dla osob ktore wsparly nasza fundacje. Klaniamy sie pani Ani K. Weronice Sm. Taks i Dianie ktore regularnie wspieraja nasza dzialnosc. I osobie z zagranicy ktora przelala na nasze konto jak czytalm na watku suni z LIbiaza 10 €uro za ktore to bank wyplacil nam az 20,59 zl. Nawet nie odwaze sie nazwac bankow po imieniu :diabloti: bo by mnie z dogo wywalili.[/quote] DZIęKUJEMY!!!!!!! :loveu::loveu::loveu::multi: [quote name='saganka']Jak tylko dostaniemy odpowiedz od Pana z drukarni (namiar podany przez Ule) na temat specyfikacji technicznej, to wysylamy im przygotowany do druku projekt ulotki.[/quote] Super! dzieki :) [quote name='Ada-jeje']Bardzo dZiekujemy saganka, naprawde juz troche osob czeka nie tylko dla siebie o dane ale rowniez dla swoich znajomych i sa chetni na roznoszenie ulotek, a to bardzo cieszy i w takich chwilach podnosi na duchu i dodaje werwy do walki bo tez czesto bywaja chwile poddania sie. Ale ogolnie jest dobrze, jestesmy juz po czterech wizytach w UM i tylko jedna mozna zaliczyc do mniej udanych, pozostale podejmuja wspolprace i zdaja sobie powoli sprawe ze z podjeciem decyzji o zwalczaniu bezdomnosci zwierzat nie mozna dluzej czekac. Tylko ustawa o ochronie zwierzat jest dla nich zupelnie obca, :-( kompletnie jej nie rozumieja. Bedziemy jednak tlumaczyc krok po kroku az zrozumieja, nastepne pisma juz sa w trakcie przygotowania. NIE SPOCZNIEMY !!![/quote] Ten "mniej kumaty" pewnie pójdzie za większością, za jakiś czas.... :diabloti: Biedak był tak onieśmielony przez Adę-jeje, że jego wygląd nasunął mi skojarzenie z niedouczonym chłopcem pod tablicą, a Ada-jeje wymagająca nauczycielka. Niestety "chłopiec" oblał :angryy:
-
Saganko ludzie są rewelacyjni!! O to się nie ma co martwić :multi: Sorbonka kojec już gotowy, więc będzie miał takie same warunki jak u mnie i w swoim tempie będzie się oswajał z nowym domkiem. A dzisiaj zamawiam mu karmę Rc Giant :) Zresztą ten domek to jakby rodzina, Sorbon na śmieciach zostaje ;)
-
[quote name='Weronika13']No ja tez zgadzam sie z Saganką. Tez chetnie mialabym przy tym maluszku duzury ... :painting:[/quote] Ty nie masz tak daleko :D Zapraszam na cały dzień, a ja sobie wolne zrobię :p
-
Abi!!!!! :multi::multi::multi::multi::multi:
-
[quote name='maciaszek']Tak, ale jest jeszcze ten drugi (którego zdjęć mi nie przysłali, ale ma ok roku, jest beżowy z białymi wstawkami, samiec) i jeszcze jeden, którego 3 dni temu ktoś przywiązał do bramy schronu (jest na kwarantannie, samiec, ciemny pręgowany).[/quote] niedawno dzwonił ktoś do mnie, że ukradziony mu amstafa brązowego z białymi znacz. dopytywał się o Taygera, którego właściciele się zgłosili, bo myślał, że to ten. jak się okazało, że nie ma wstawek białych to się rozłączył, a dzwonił z zastrzeżonego, więc nie odpisałam numeru...
-
ROTTWEILER KASTOR zdał egzamin i został psem policjantem!! ;)
Ulaa replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
i jak? rozmawiałyście z panem? -
Biankostwo wsessa cały świat :-o Wczoraj o mało nie poszła do przedwczesnej adopcji, bo zassała nowego pana Sorbona :evil_lol: i żal mu był ją odczepić. A dzisiaj już chodzi normalnie!!!!! :multi: i kawałki ząbków widać!!!!!! :loveu: Ciociu Ada-jeje, Bianulka już duża jest teraz przecież :diabloti: Na początku to była taka, że mieściła się w dłoni, fotki kłamią :diabloti: Fajnie, że się śmiejecie. Zapraszam na 1 dzień opieki nad diabątkiem, zobaczymy kto się wtedy będzie śmiał :D:D:D