-
Posts
11377 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulaa
-
Przed chwilą znalazłam psa jak border collie. Latał koło drogi i dzieci mówiły, że wcześniej był przy kamieniu nad rzeką uwiązany. Ale to chyba dla żartów, bo jest ze smyczą i jest bardzo zadbany, nawet chyba świeżo wykąpany. Ale dzieci szarpały go za tą smycz i latał koło drogi, był bardzo wystraszony. Na gwizd się obrócił do mnie i jak zobaczył szczeniaczka to przyleciał. Szybko zrobię plakaciki i rozwieszę. Napewno ktoś go szuka.
-
Ten psiak strasznie zapadł mi w pamięc od 1 wejrzenia :loveu: Taki szkocik ;) To jest straszne w ludziach, że gdy biorą psiaka za darmo i coś jest nie tak, najłatwiej oddac... A gdy kupują rasowego (płacą), to idą na szkolenie, do behawiorysty itd.
-
[quote name='Ada-jeje']To fakt ze jakos myslac juz o kilku nastepnych bidach uciekl nam z glowy Korek. :oops: Dominiko hanek zalozyla nowy watek w poszukiwaniu psiaka dla nowego domku, miedzy innymi na watku jest pokazany wyzel, a przeciez jak Korek dostal juz szanse nowego domku to byly jeszcze telefony za nim, moze by wlasnie te wyzel z watku hanek mogl skorzystac?[/quote] No, super jest tamten wyżeł. I to taki 100%, szorstek :p
-
Za zwrot kosztów napewno się ktoś znajdzie. Rano napiszę :)
-
Jakby ktoś jechał Opole - Kraków to jest przez Chrzanów właśnie. Ja niestety nie pomogę :-( Nie mam czym.
-
[quote name='GrubbaRybba']Ulaa, wiem, napisałam taki tytuł, aby ludzie wchodzili chętnie na aukcję. Czasem taka odrobina szoku jest dobra. Wiem, pracuję od 4 lat w marketingu i reklamie. Jak bardzo was to razi, zmienię.[/quote] Spoko, rozumiem i popieram to, ale nazywanie jednego psa potworem, by "ulepszyc" drugiego to chyba nie fair... Przecież tamten też jest biedny, też jest w schronisku, boi się i chciałby mieć dom. Takie "chwyty" mogą być ok w odniesieniu do ludzi, ale psiaczki przecież nie są "lepsze" i "gorsze" tylko wszystkie takie same... Może usuń "przez potwora"... Samo słowo gwałcona i tak wywołuje szok i fotki dodatkowo...
-
[quote name='GrubbaRybba'][FONT=Verdana][B]Zrobiłam allegro, dość drastyczne, ale może poskutkuje. [/B][B][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=332826816[/URL] Jak macie jakieś uwagi, piszcie. Fona, nadal czekam na namiary. [/B][/FONT][/quote] Przecież drugi pies nie jest potworem, on nie robi tego z nienawiści. Potworem jest człowiek.
-
Tylko czekać? Wcale nie. Dajecie jakieś ogłoszenia do gazet lokalnych w miejscu gdzie jest psiak? Rozwieszacie plakaty w lecznicach i w sklepach zoologicznych oraz miejscach spacerowania ludzi z psami?
-
Niestety nic :shake: Jednak TZ-ta praca jest taka, że i tak dziecko musiałoby większość czasu u mnie siedzieć...
-
Kochany BOKSER z krzywą mordką i ranami na ciele.... POJECHAŁ DO NOWEGO DOMU
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję że tak :p -
A czy Lordzik mógłby się załapać?
-
Tosia2 to jest straszne co piszesz :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Dobrze, że teraz nie ma mrozu, a na mrozy ten pies podobnmo jest brany do piwnicy czy gdzieś tam, a czasem spuszczany. Katya, to Ty nie wiesz, że pies luzem nie pilnuje, tylko zajmuje się głupotami? Dopiero na łańcuchu jest taki zły jak powinien :razz:
-
potrącona przez samochód PANDA już w nowym domu:)
Ulaa replied to AjriszZona's topic in Już w nowym domu
o matko, przecież to jeszcze dziecko :placz: jest śliczna, napewno domek znajdzie... czy ona będzie do wydania dopiero po zakończeniu leczenia, czy szuka domku gdzieś w pobliżu Katowic, by ewentualnie nowy właściciel jeździł z nią na wizyty na Brynów? -
już nie ślepa, szkielecik Kiki dochodzi do siebie w nowym domku!!!!
Ulaa replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
W zasadzie to realnie na to patrząc, Ewa już od dawna nie miała nic wspólnego z fundacją, poza swoim podpisem na dogo. -
Kochany BOKSER z krzywą mordką i ranami na ciele.... POJECHAŁ DO NOWEGO DOMU
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='hanek']Dzwoniłam do pani Ariadny - jeśli Boksio będzie dobry dla jej kotów i jej dzieci to się nim zaopiekuje, tylko prosiła o telefon jak już będzie konkretnie wiadomo czy i kiedy i mniej więcej na ile ma przyjąć boksia.[/quote] Nie wiemy jaki on będzie do kotów :shake::razz: Pani coś mówiła o kotach, Hanek pamiętasz co? Chyba że chce je gonic na spacerze. Ale może w mieszkaniu zaakceptuje. Nie wygląda na jakiegoś świra-kotożercę :roll: -
[quote name='Szczurosława']A Lordzik spokojny, on się położy i prześpi. Może też by pojechał jeśli wcześniej nic się nie znajdzie?[/quote] Po świętach? A ja mówiłam pani, że do końca tygodnia przyjedzie :oops:
-
Pokazałam wczoraj te fotki TZ-towi i wręcz wrzasnął "chyba sobie jaja robisz, że to ten sam pies!!!". Sama nie mogę uwierzyc... Rebitku-Maciusiu... Dzielny piesku, wytrzymałeś tyle bólu, strachu i cierpienia, że nikt nie jest w stanie sobie tego wyobrazic. Teraz możesz o tym zapomniec! [COLOR=Red][B][SIZE=4] Tak było..... [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/3176/floriana2qf8.jpg[/IMG] >>>> Tak jest!!!! [IMG]http://hanek.genobis.pl/ndrebita/nd8.JPG[/IMG] [/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=Red][B][SIZE=4] Tak było..... [IMG]http://img75.imageshack.us/img75/6698/dscf4949mjj0.jpg[/IMG] [/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=Red][B][SIZE=4] >>>> Tak jest!!!! [IMG]http://hanek.genobis.pl/ndrebita/nd10.JPG[/IMG] [/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=Red][B][SIZE=4]Tak było..... [IMG]http://hanek.genobis.pl/buda.JPG[/IMG] [/SIZE][/B][/COLOR] [COLOR=Red][B][SIZE=4] >>>> Tak jest!!!! [IMG]http://hanek.genobis.pl/ndrebita/nd1.JPG[/IMG] Tak Było... [IMG]http://hanek.genobis.pl/grabaz.JPG[/IMG] >>>>Tak jest!!! [IMG]http://hanek.genobis.pl/ndrebita/nd7.JPG[/IMG] [/SIZE][/B][/COLOR]
-
[quote name='Donvitow']Spoko mrowa. Transporterek nie zginie wazne że jest wpoznaniu. Ej dziewczyny ale działacie dzwoniła do mnie w tej sprawie caroolcia. Z poznania. BBym się zajął psiakiemj. A prywatnie to moja córka. Tak że jesteśmy w domu. Ulka spoko.[/quote] Caroolcia była na wizycie przedadopcyjnej, jeszcze zanim Sarka przyjechała do tych ludzi - od początku zna sprawę :multi: Ufff..... Cudownie, że tak się wszystko wyjaśniło. Dziękujemy wszystkim :loveu:
-
Dziękuję, już nie trzeba. Sunią zajmie się Donvitow, przyjedzie po świętach na spokojnie :) Bo ona jednak żywioł jest i z 2 psami mogłoby byc ciężko.