-
Posts
11377 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulaa
-
[quote name='LeksA'] ps. Ula powiem Ci w tajemnicy, że Czar_na robi pyyyszną kawę .... szczególnie bananową mmmmmm :loveu:[/quote] [IMG]http://i34.photobucket.com/albums/d106/skcseth/banana_dance.gif[/IMG][IMG]http://i34.photobucket.com/albums/d106/skcseth/banana_dance.gif[/IMG][IMG]http://i34.photobucket.com/albums/d106/skcseth/banana_dance.gif[/IMG] no to czar_na już się nie wywiniesz :evil_lol:
-
Chciałam wszystkim bardzo podziękowac za świetną organizację transportu :loveu::multi: Jesteście wspaniali!!! Lordzika odwiedzimy pod koniec tygodnia. Myślę, że będzie już zadomowiony :p
-
Zgubiłem się, a dzieci mnie biły kijami :( MÓJ DOMEK MNIE ODNALAZŁ!!!!!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Już jest wesoły. Szczeka, bawi się i podgryza, je i pije. Jest przekochany :loveu: Tylko nadal nikt nie dzwoni z ogłoszeń :shake: -
Kochany BOKSER z krzywą mordką i ranami na ciele.... POJECHAŁ DO NOWEGO DOMU
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada-jeje']Mozemy odedchnac z ulga jest dwudniowy DT dla boksia.:lol::lol:[/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye::multi::multi::multi::multi: a kto jest tym wybrańcem losu??? :cool3: -
[quote name='Rzenia']O, jednak pierwszy raz się pomyliłam.Myślałam że nieświadomie tak postępujesz a Ty jednak po prostu jesteś walnięta.[/quote] Jak śmiesz tak mówić, nie znając kogoś??????? Sorry, ale chamka z ciebie. [quote name='Rzenia'] Nie rozumiesz że Twoje kręcenie to marnowanie ludzkiego czasu, dużo osób angażuje się w szukanie domów, to nie tylko czas ale i koszty, a Ty jak jakaś smarkula nie potrafisz od razu powiedzieć o co Ci chodzi, a planowałaś ją zostawić już dawno i nie byłoby nic w tym złego, bo to chwalebne dać psu dom, ale nie w taki sposób.[/quote] Kobieto, jakie kręcenie, co ty gadasz??? Lenka była psem fundacyjnym i tak samo jak każdy, potrzebowała tymczas NA JUŻ. Hanek jej ten tymczas dała, ryzykując walki z Berylem, zagryzienie kota i wiele innych spraw, które mogłyby wynikąć po niesprawdzonym psie. Lenka tak samo wystartowała na poszukiwanie domu jak każdy nasz pies. A to, że Hanek i jej rodzina w międzyczasie zmienili zdanie, to już ICH SPRAWA - jako dom tymczasowy mieli pierwszeństwo. Daruj sobie swoje wszechwiedzące texty i teorie. Nie wydaje mi się, żeby kogoś to interesowało. Pozdrów tatę. Fajnie, że uratował sunię :)
-
Lordzik jest super :loveu: Śliczny i ruchliwy :cool3: Przyjechał z Pato ponad godzinkę wcześniej, więc przestawiłyśmy nasze sprawy i Lordzik na szybciaka pojechał do domku, także nawet umowy nie spisałyśmy. Po świętach się przejdę. Pani oczywiście się zachwyciła "ptysiem", stwierdziła, że Lordzika wyczesze i wykąpie szybko, żeby był śliczny :lol::lol::lol: Hanek chyba zdążyła jakąś fotkę cyknąć.
-
[quote name='Szczurosława'] Co do zaświadczenia, albo moge przesłać zdjęcie na meila ,albo pocztą,ale wtedy trzeba zapłacić 20zł,.[/quote] Dlaczego? :crazyeye:
-
[quote name='czar_na'] Ulaa poczytam w wolej chwili bo to dopiero mega elaborat jest :p 185 stron :-o [/quote] od końca, będziesz na bieżąco :)
-
Mały, wesoły Drako, który niczego się nie boi MA JUŻ DOM!!!
Ulaa replied to basiagk's topic in Już w nowym domu
Okazało się, że nowa pani Drako to babcia mojego kolegi :D:D:D jaki ten świat mały! -
Zgubiłem się, a dzieci mnie biły kijami :( MÓJ DOMEK MNIE ODNALAZŁ!!!!!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj równo o 6 rano dostałam całusa w nos :loveu: a pierwszy widok to oczka wpatrzone :loveu: Najmilsza pobudka od dawna. I mimo, że do 2 w nocy sprzątałam :evil_lol: Gdyby kto inny obudził mnie po 3,5 h snu to by dostał w papę! A on sobie na polko poszedł. Jak wrócił o 8, to się przytulał i nawet misia przyniósł do zabawy. Trochę mu było weselej. Teraz znowu leży przy bramce i cichutko popiskuje.... Dziękujemy za kciuki. Proszę, trzymajcie cały czas!! -
[quote name='hanek']No właśnie chyba nie bardzo, bo kostka nie wyglądała na świeżo ukrytą;) A pani psia fryzjerka z mojego osiedla (ta, która miała kąpać Lenkę) pożyczyła nam na święta grzebień metalowy z szeroko rozstawionymi zębami, bo Lence zostało jednak dużo sfilcowanej sierści przy skórze (tyłek i kark) i jest co wyczesywać![/quote] No, tak gdzie tak ciężko było ją doprać :razz: Teraz już wiadomo czemu. A ja dzisiaj wykąpałam wreszcie Abrę :loveu::multi: Teraz możemy się spacerkować bez wstydu :oops:
-
Zgubiłem się, a dzieci mnie biły kijami :( MÓJ DOMEK MNIE ODNALAZŁ!!!!!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Dobranoc mój domku... odszukaj mnie jutro, proszę... nie zapomnij... [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/6697/dsc00238rx3.jpg[/IMG] -
[quote name='maggiejan']Czyżbym Cię kiedyś nastraszyła...? :diabloti:[/quote] Na razie nie miałaś powodu, ale gdybym napisała to co zamierzałam wcześniej, to pewnie by tak było. Niby na wesoło, ale skasowałam, bo mi się Białka przypomniała i jakoś przestało być śmieszne :-(:-(:-(:-( Słuchajcie, a czy Lord ma od str weterynaryjnej wszystko? Tzn szczepienia, jakieś diagnozy postawione? Czy nie trzeba sobie tym na razie głowy zawracać?
-
[quote name='maggiejan']Ula, bój się Boga, dziewczyno :crazyeye:[/quote] :cool1: (Ciebie chyba bardziej :eviltong:)
-
Kochany BOKSER z krzywą mordką i ranami na ciele.... POJECHAŁ DO NOWEGO DOMU
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada-jeje']Piszzesz dziewczyno jasno i wyraznie ze chodzi o plakaty Fuksa, to co zdarzymy jutro podjechac do L i porozwieszac?[/quote] NIe chce sprowadzać przykrego cienia na wątek boksia, który - miejmy nadzieję - będzie już od jutra tylko radosny. Myślę, że kilka plakacików damy radę. W strategicznych punktach - czyli w święta są to chyba kościoły :razz: -
[quote name='wapiszon']A to Lord, nie zachował sie jak lord, tylko jak prostak.:evil_lol:[/quote] :roflt: a ja pani nagadałam, że on ledwo chodzi :evil_lol: [quote name='wapiszon'] Lordziku, musisz być grzeczny:lol::eviltong:[/quote] no. bo pójdziesz na smalec.
-
[quote name='czar_na'] a zapraszam , zapraszam na kawke ,ciacho i czego dusza zapragnie :)[/quote] :eek2: już totalnie zwidy chyba mam :loveu: tak czy inaczej, też zapraszam - tutaj [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=68471[/url] nasz chrzanowski ogólny :p
-
[quote name='czar_na']Szanowna wielce dowcipna Koleżanka mega elaboratów nie widziała ;) ...i wzrok i koncentracja ... fiu fiu :eviltong:[/quote] Czekaj no Ty... Daleko nie mam :mad: