-
Posts
11377 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulaa
-
Siostrzyczki z króliczych klatek. Zapomniane:( Rudaska 2x wróciła z adopcji!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
To jest ogromny postęp :multi::multi::multi: Kochana dzielna dziewczynka. Już nigdy nic złego nie spotka ją w życiu. Kochana pani Kasia. -
Siostrzyczki z króliczych klatek. Zapomniane:( Rudaska 2x wróciła z adopcji!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Proszę nie róbmy już więcej śmietnika z wątku szkielecików. I tak mod powinien wykasować zbędne posty, bo wkrótce nie będzie można odnaleźć żadnych informacji o psiakach. -
Trzeba dopilnować kilku sterylek suń, które poszły do adopcji. Już pora na nie: 1). Kolorowa (http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=94656). Mieszka w Trzebini 2). Debora (http://www.proanimals.republika.pl/domy/d38-debora.htm) Mieszka w Płazie 3). Adusia-Sara (http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=101696). Mieszka w Trzebini 4). Tina (http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=87831) Mieszka w Trzebini 5). Doda (http://www.proanimals.republika.pl/domy/d25-doda.htm) STERYLKA GRATIS W LECZNICY. Mieszka w Libiążu 6). Żabka (http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=99121). Mieszka w Psarach Kto chce pomóc w rozmowach z ludźmi, wyślę namiary na pw. Ja mogę tylko na orange, i to niewiele :shake:
-
[quote name='Patikujek'] [url]http://images32.fotosik.pl/235/24e01d2df300a8ec.jpg[/url] [/quote] czy to nie jest zalew Chechło? :crazyeye:
-
sorrki że tak wyskoczę z konopii ;) ale zawsze mnie to zastanawiało: czy wystawowy york może być brązowo czarny (taki ciemny) czy musi być stalowo-złoty? bo w katalogach zawsze mają wpisane "stalowo-złoty" nawet jak jest czarny podpalany :roll:
-
Chrzanów: Przerażona Nerusia ze śmietniska - ma dom!!!
Ulaa replied to Lintie's topic in Już w nowym domu
Ależ miałam wspaniałe odwiedzinki :loveu::loveu::loveu::loveu: Fotki nawet w 0,0001% nie oddają wyglądu psinki!! To jest prawidzwy egipski Anubis! Dumna, elegancka sylwetka, stojące uszka. A jaka wesoła, milutka i ruchliwa! Niesamowita sunia :loveu::loveu::loveu: Ciągle nie mogłam się tylko nadziwić ileż to ras w niej siedzi i po wszystkich odziedziczyła najpiękniejsze cechy: ONek, chart, labrador a może i dobek? Zakochałam się :loveu::loveu::loveu: -
Siostrzyczki z króliczych klatek. Zapomniane:( Rudaska 2x wróciła z adopcji!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='bea_m']Zajmuję się Centem na dt u Ewy. [/QUOTE] czyżby? [QUOTE] Rozmawiałam ze znajomą wetką. Sunie powinny przed zabiegiem być poddane badaniom. Nie zrobiono tego. Zaniedbanie. Weronika to są durnoty?[/quote] jak miło że tak bardzo przejmujesz się losem naszych psiaków, że aż rozmawiasz o nich ze swoimi wetami... spytaj więc proszę jeszcze o Felka -toż to mix Dalmata. Czemu nie jest obiektem Twojego zainteresowania? może nogę stracić, zapewne takzę przez nasze zaniedbanie. Wszystkie psy przed sterylkami były zdrowe i oceniali to weci. My nie jesteśmy kompetentni, ty też nie. Oni tak. Nie było przeciwwskazań. Po prostu organizm Ciemnej tak a nie inaczej zareagował, a za TM napewno się nie wybiera, za to Ty gadasz tak, jakbyś tego chciała. A teraz wynoś się z naszego wątku, bo w niczym nie pomagasz, tylko zaśmiecasz, ty złośliwa znudzona życiem awanturnico. -
Siostrzyczki z króliczych klatek. Zapomniane:( Rudaska 2x wróciła z adopcji!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Ada-jeje, ale nastraszyłaś z tą "roślinką" ;) Widziałam dzisiaj Ciemną w lecznicy, faktycznie niefajnie wygląda, sztywna i dygocąca, ale na bodźce reaguje. Jej stan kojarzy mi się z jakimiś problemami neurologicznymi, np po kleszczach. Podobno sunia czasem pije samodzielnie i obraca się, jakby próbowała wstać. Hanek napisze więcej, bo rozmawiała z Lucynką. Myślę, że wyjdzie z tego - poczekamy ze 3 dni a potem pojedziemy do Krakowa lub Katowic. A texty Bea_m jednak faktycznie nadają się tylko do ignorowania. Żałosne. -
a co ze sterylką? pójdzie bez?
-
Młoda sunia szuka domu! Zaciążona - zbieramy na sterylkę. zostaje w DT
Ulaa replied to Chesti's topic in Już w nowym domu
Sunia poszła do Przełomu. Chesti zmień tytuł jeśli możesz. I co z bazarkiem na spłatę długu? -
Siostrzyczki z króliczych klatek. Zapomniane:( Rudaska 2x wróciła z adopcji!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Bea jak śmiesz!!!!! Teraz to już przegięłaś!!!!!! Suczki w momencie sterylki były w dobrym stanie, inaczej nie byłyby sterylizowane!!! Z tego właśnie powodu pierwszy termin został przełożony!!!! Nie jesteś na miejscu, nie pomagasz w żaden inny sposób, więc daruj sobie swoje durne gadanie ty przyrośnięta do klawiatury pieniaczko :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: bo nic innego nie robisz tylko włazisz na wątki i klepiesz bez zastanowienia!!!! -
[quote name='Ada-jeje']Ulka wracajac jeszcze do ONka skad oni wiedzieli ze to wlasciciel sie po niego zglosil, w jaki sposob to sprawdzili? I mam nadzieje ze masz dane dokad poszla lisiczka.[/quote] wysyłam nr na pw A od wczoraj odbietam telefony (chyba z 4 już) o psie błąkającym się w Płazie, ze smyczą i obrożą lub tylko obrożą. Jest to pies na 100% wyrzucony, wszyscy dzwoniący to samo powiedzieli niezależnie od siebie. Z telefonów wynika, że pies nie przemieszcza się. Przebywa w rejonie szkoły i chyba czeka na właściciela :-( Jest to średni czarny kundel. Standardowo mówiłam, że nie mamy gdzie go zabrać. Będą dzwonili po schronisko... jutro (uprosiłam o ten 1 dzień). Są jakieś pomysły? (wiem, że to pytanie retoryczne, ale może...)
-
Krówek-mix Dalmat. Krew mu nie krzepnie, nóżka obcinana po kawałku...MA DOM
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
:multi::multi::multi: Dziękujemy!!!!!! :multi::multi::multi: w nagrodę będą fotki dzisiaj :evil_lol: -
rzadko kiedy ją widuję, bo dziczeje ze stadem w ogródku :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale dom też czasem odwiedza. do bloku to ona się na 100% nie nadaje. ma zbyt wiele ważnych spraw!