-
Posts
11377 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulaa
-
Siostrzyczki z króliczych klatek. Zapomniane:( Rudaska 2x wróciła z adopcji!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dobermania']Jak to...? :crazyeye: Ja nie wiedziałam, nigdy nie słyszałam, żeby kasza szkodziła... Wszystkie rodzaje? Mój lubi gryczaną, to mu od czasu do czasu daję... Czemu kasza szkodzi?[/quote] pies jej nie trawi, zalega w żołądku. -
Siostrzyczki z króliczych klatek. Zapomniane:( Rudaska 2x wróciła z adopcji!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
kasze rozdaj biednym ludziom, psom szkodzi. moge dzisiaj przyjsc z fankifankiem, on lubi dźwigac ;) -
Krówek-mix Dalmat. Krew mu nie krzepnie, nóżka obcinana po kawałku...MA DOM
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada-jeje']Rozumiem ze ta wizyta w poniedzialek mialaby byc dla Felka, a czy od razu bedzie mozna zabrac Aze, bo to chyba z kazdym psem do innego weta i do innej lecznicy.[/quote] Napisałam smsa do Lintie, zobaczymy. -
Misiek po przejściach. Znów ma stracić dom u dogomaniaczki? :( ma dom
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Misiek nie ma w tym najmniejszego udziału. On jest tylko kartą przetargową w rękach Ewy. Prawdziwy powód jest tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105428[/url] -
Krówek-mix Dalmat. Krew mu nie krzepnie, nóżka obcinana po kawałku...MA DOM
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Lekarz jest w pon. 15-19 i przyjmuje bez umawiania, myślę, że uda sie załapać. Trzeba by wziąć RTG które już jest. Konsultacja. Albo w środę na 18:30 na konkretną wizytę godzinną, z kompleksem badań. Ale na to chyba na razie nas nie stać :shake: -
Mały off topic. Ewadr chce oddac swojego Dina. Pomóżcie szukac dla niego domu [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77423&page=20"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...=77423&page=20[/URL]
-
Misiek po przejściach. Znów ma stracić dom u dogomaniaczki? :( ma dom
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Sms z dzisiaj o 11:10: [QUOTE]Ula czekam kiedy przyjedziesz po dina zabierzesz psa to moze skonczy sie szpiegowanie mnie. Czy mam sama go przywiez[/QUOTE] Jeśli psa się kocha, żaden powód na świecie nie jest dostatecznie ważny, by go oddac. Mam nadzieję, że to tylko szantaż. -
Dalmatyńczyk CENT- znów szuka domu ... i ZNALAZŁ !!! :)
Ulaa replied to sisia0's topic in Już w nowym domu
Mały off topic. Ewadr chce oddac swojego Dina. Pomóżcie szukac dla niego domu [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77423&page=20"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...=77423&page=20[/URL] -
już nie ślepa, szkielecik Kiki dochodzi do siebie w nowym domku!!!!
Ulaa replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
Mały off topic. Ewadr chce oddac swojego Dina. Pomóżcie szukac dla niego domu [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77423&page=20"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...=77423&page=20[/URL] -
Misiek po przejściach. Znów ma stracić dom u dogomaniaczki? :( ma dom
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
[SIZE=5]Misiek - Dino szuka nowego domu.[/SIZE] -
Siostrzyczki z króliczych klatek. Zapomniane:( Rudaska 2x wróciła z adopcji!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
może przy okazji Feluś się załapie :roll: i Krysia -
Siostrzyczki z króliczych klatek. Zapomniane:( Rudaska 2x wróciła z adopcji!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Tatuś i Rudaska do domku :mad: Nie było ogłoszeń w Przełomie, dowiedziałam się czemu. Umarł ojciec posła z naszego rejonu i jest 1,5 strony nekrologów. No cóż. [*] dla taty pana posła. -
[quote name='saganka']One Ula u Ciebie sa takie szczesliwe! Wszystkie - i te Twoje i te, ktore sa tylko na chwilke.. Widac po ich mordkach taki spokoj i luz :-) Bernenskie dziewczynki to moje ulubienice z oczywistych wzgledow ;-) , ale zawsze zachwyca mnie tez opiekunczosc Soni. Ona chyba wszystkie podrzutki i sierotki moglaby wychowac![/quote] Hehe to akurat była jedna z niewielu spokojnych chwil ostatnio :evil_lol: Sąsiedzi, których dom przylega tyłem do naszej psiej przybudówki, robią sobie ocieplenie. W związku z tym jest tyle ruchu i hałasu, sypie się styropian i wczepia w berneńskie futerka :roll: A dodatkowo wciąż nieprzerwanie odwiedzają nas wielbiciele Krysi i inne osoby, Krycha wtedy podnosi niesamowity jazgot, dołącza się jej prywatny bodyguard Krówek, a z wybiegu ujada Tatuś. Kiedy nie wiadomo co jest, szczeka jeszcze Megi, Sonia i parę razy szczeknie Abra. Ale ta trójka z reguły jest cicho, zna swój teren i nie reaguje na bezsensowne podniety ;) Sonia jest opiekuńcza, ale tylko w stosunku do niemowląt. Starsze zwierzaczki denerwują ją. Rzadko kiedy bawi się ze szczeniętami, w zasadzie Krysia była pierwsza. Ona raczej nie lubi, żeby obce psy podchodziły zbyt blisko. Nie jest agresywna, ale taka "niedotykalska" :lol: Tatuś vel Coperfield i jego "zamurowany" kojec. Ciekawe jak długo wytrzyma. [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/4087/tatus5qd0.jpg[/IMG]
-
tak sie mała promowała się na zawodach pit bulli i amstaffów :cool3: [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/3903/krysi1hu6.jpg[/IMG] Krysia na Megi, sielanka w ogródku [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/9075/krysi2df8.jpg[/IMG]
-
Help!DT Maluszek szczeniak trafi do Mysłowic:( Ma DOM!Dziękujemy!
Ulaa replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz: nie wiesz czy nie było ;) może ta Pani się załapała :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] pewnie dlatego tak szybko poszedł :razz: -
Help!DT Maluszek szczeniak trafi do Mysłowic:( Ma DOM!Dziękujemy!
Ulaa replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
[quote name='Edi100']Oj Tak wspaniale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi: Maleńki samych szczęśliwości:loveu: Czy będzie kontakt z domkiem?:)[/quote] watpie, aby SM brała namiary, ale mogę im wysłać meila z pytaniem. -
Krówek-mix Dalmat. Krew mu nie krzepnie, nóżka obcinana po kawałku...MA DOM
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada-jeje']Ulka ale jesli masz z nim jechac to moze lepiej zdjecie RTG zabrac ze soba bo napewno bedzie dokladniej wszystko widoczne, moze ktoras z nas pojechalaby z toba to mozna by rowniez zgrac wizyte od razu dla Azy.[/quote] och, zapomniałam o Azuni :oops: pojedziemy razem, właśnie tak :cool3: -
Krówek-mix Dalmat. Krew mu nie krzepnie, nóżka obcinana po kawałku...MA DOM
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Nie zabrałam Felka do weta, bo jechałam sama i nie dałabym sobie rady. Jego trzeba nosić, a Abrę podnosić. Rozmawiałam jednak z wetem i był bardzo przejęty jego stanem. Koniecznie chce zobaczyć zdjęcie RTG. Trzeba by podejść do lecznicy, bo tam jest zdjęcie i powiesić na tym podświetlanym (właczonym) i zrobić zdjęcie cyfrówką i tą fotkę wysłać meilem. Niezależnie od tego, zabrałabym go w przyszłym tygodniu na konsultację. Mama powiedziała, że da 50 zł i na benzynę. Jeszcze 50 i wystarczy na dokładne specjalistyczne badanie (chyba że nie będzie takie potrzebne, wtedy mniej albo nic). Co Wy na to? -
Help!DT Maluszek szczeniak trafi do Mysłowic:( Ma DOM!Dziękujemy!
Ulaa replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
Wspaniale, że dzieciaczkowi się udało. Oby dobry ten domek. Myślę, że za parę dni odkurzymy ten wątek w podobnym celu :roll: -
Help!DT Maluszek szczeniak trafi do Mysłowic:( Ma DOM!Dziękujemy!
Ulaa replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
o 15:00 ma być info, ja nie zadzwonię bo będę wtedy z Abrą w drodze do kliniki -
ojejku... :loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi::multi: jak dobrze, że na Was trafiła, bo inaczej pewnie by ją zwracali w nieskończoność :shake: ludzie są gotowi uśpić psa za warknięcie... I pewnie w końcu tak by się to skończyło, jako nieadopcyjna :shake: A babka, która ją oddała, mówiła, że nie była taka zanim jej pani nie wyjechała. dopiero po tym jak została sama, zaczęła się "źle zachowywać " i niszczyć (stąd ta piwnica...). U Was nie niszczy i nie załatwia się w domu prawda?