Jump to content
Dogomania

Ulaa

Members
  • Posts

    11377
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulaa

  1. Czy p. Lucynka widziała może Ciemną? Z pewnością nie zaszkodziłoby to.
  2. [quote name='Ada-jeje']:angryy: Bez sterylki?[/quote] DT nie mógł jej trzymać przez kolejne 3 miesiące :shake:
  3. Lisiczka pojechała do nowego domku w Ciężkowicach :multi:
  4. Tak, w tym tygodniu obojętne w jaki dzień, byle do południa, bo pan pracuje na 2 zmiane.
  5. Natalia powinna pokierować tą osobę do Hanek, albo wogóle Hankowy nr podawać w ogłoszeniach. Generalnie Natalio chodzi o to, by był numer osoby, która najwięcej potrafi o danym psie opowiedzieć ;)
  6. Pani ma dzwonić za ok 2 tyg, a numer niestety nie wyświetlił mi się :shake: Pech chciał, że byłam na spacerku i nie miałam czym zapisać... W dodatku natknęłam się na gołąbka przy ścieżce, okazało się, że ma chorą nóżkę. Niestety będzie umierał z głodu albo w psiej paszczy. Przeniosłam go tylko w krzaki z dala od uczęszczanych miejsca. :-(:-(:-(
  7. Będę kontaktować się z panem, jak psiak wyzdrowieje.
  8. ONka z tatuażem podobno odebrał właściciel. Jednak nawet nie raczono nas o tym poinformować. Dzisiaj zadzwonił pan chcący adoptować jakiegoś dużego psa do pilnowania, rozmawialiśmy o ONku. Wysłałam smsa do domu tymczasowego i dostałam odp. że właścicel go odebrał :angryy: Czy ktoś mógły zadzwonić i spytać o szczegóły? I przyokazji reprymendę, bo wielokrotnie obiecywali, że dadzą znać co z nim :mad: Poza tym chcieli adoptować psiaka i możnaby im jakiegoś zaproponować... Sama bym to zrobiła, ale powiem szczerze :oops: Szykują mi się kłopoty finansowe i szybko karty nie kupię, więc muszę oszczędzać :-(:-(:-(
  9. Ani jednego chipsa mi nie zostawili :mad: [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/1370/dsc00051gi9.jpg[/IMG] Tatuś waży teraz 15 kg (a jak go odebraliśmy to było chyba 7,5). Jest serdelkiem i trudno go podnieść :D Wciąż jest strasznie pazerny ;)
  10. Miło mi poinformować, że Tatuś zmienił imię na Copperfield. Był uwiązany na 2 złączonych ze sobą smyczach składanych (czyli ok 5 metrów), a przed chwilą odpiął sobie karabińczyk (!!! :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:!!!) od jednej i wyszedł. "Zamurowałam" więc cegłami i płytami strategiczną część ogrodzenia wybiegu. Zobaczymy, czy zyska także przydomek Pudzian :evil_lol: Tak czy inaczej - odzyskał względną swobodę. A tutaj fotki z jakiegoś spacerku. Proszę się nie sugerować "smyczką ogłupiaczką" bo cały czas była luźna (tutaj akurat mamy postój i Tatuś się nudzi) [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/9493/dsc00043sq7.jpg[/IMG] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/8470/dsc00045jn1.jpg[/IMG] [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/3984/dsc00049vq6.jpg[/IMG] [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/9133/dsc00044gr9.jpg[/IMG]
  11. [quote name='dorixx']Ulaa, daj jej na próbe Krysie, zobaczysz na drugi dzień ją odda i powie, że już nigdy nie chce szczeniaka ;) i weźmie Krówka :loveu:[/quote] Nie oddałaby Krysi ;) Zrobiłam Krówkowi prowizoryczny "dźwig" i usztywnienie łapki, żeby była we właściwej pozycji. Nie podobało mu się i bolało, ale nie sprzeciwił się i nie próbuje ściągać. Ten pies to anioł.
  12. Tak, do 20 :) A kiedy będziesz jechać? Chciałabym zobaczyć Nerusię :loveu:
  13. wyjątkowo :) no cóż, czasem cuda się zdarzają :multi:
  14. Epe powstrzymaj się od osądów. Pani miała przez 13 lat ONka, którego również dostała od kogoś. Mieszkał w domu i był przyjacielem, mimo, że pani jest ze wsi. Był kochany i zadbany. Felka dokarmiała, gdy się błąkał, chciala go przygarnąć. Niestety ONek atakował go,a gdy umarł Felka już nie było. Jednak pani go pamięta i nadal chce. Także z ogólnej rozmowy nie wykluczałabym jej, wręcz przeciwnie. Nie każdy musi chcieć kalekiego psa. Jednak napewno Felek nie zostanie uśpiony, nawet jeśli dojdzie do amputacji. Dobrze radzi sobie na 3 łapach i ten wlokący się kikut tylko mu przeszkadza.
  15. Zadzwoniła pani chcąca adoptować Krówka. Jednak jeśli miałoby dojść do amputacji łapki, to pani uważa, że lepiej go uśpić, "żeby się nie męczył" :shake: Kalekiego też niebardzo chce. Mimo, że jest osobą w podeszłym wieku (jak sama powiedziała) chce wziąć szczeniaka, a jak jej zabraknie to "ktoś go weźmie". Dorosłego psa ludzie jej rozradzili :roll: W związku z tym będzie szukać szczeniaka, a jak nie znajdzie, to odezwie się w sprawie Krówka. No cóż.
  16. dzwonił pan chętny do adopcji pieska :) wypatrzył go w internecie i bardzo się maluch spodobał :cool3:
  17. Jaki ona ma charakter? Do jakiego domu się nadaje?
  18. Tatuś jest nie do wytrzymania - wciąż ucieka z kojca. Mama straciła cierpliwość i uwiązała go. Niestety musi tak być, nie może biegać bez nadzoru bo strasznie niszczy i demoluje z nudów. Za to robi wspaniałe postępy edukacyjne: nie ciągnie już na smyczy, reaguje na "siad", ładnie dogaduje się z psami spotkanymi na spacerach. Mógł być potrącony kiedyś, bo bardzo boi się jadących samochodów. Wesoły, kontaktowy psiaczek, choć jego inteligencja teraz akurat czasem jest uciążliwa. On bardzo nie chce być sam :shake:
  19. Hanek, do pw? :roll: A do wątku może ktoś poda linka, bo ja niestety nie umiem się za bardzo poruszać po nowym forum szwajcarów :oops::oops::oops: tylko jak mi powiadomienia na meila przychodzą, albo jak dostanę linka od kogoś. Już dawno bym wstawiła ale nie umiem znaleźć :oops:
  20. E tam, na tamtych fotkach to on jeszcze przestraszony był. Muszę jakieś nowe zrobić, a najlepiej filmik jak Krówek szybko zasuwa na 3 łapkach .Chora czasami jest uniesiona, a czasem nią zwyczajnie wlecze, jak jakąś szmate, ale kompletnie mu to nie przeszkadza. Nie rozumiem jak tak można :roll: Dobrze że porusza się głównie po trawnikach, bo już dawno zdarta by była ta łapcia.
  21. Feluś jest bardzo żywy. Z łapką nic lepiej :shake: A on już chciałby prowadzić aktywne i ciekawe życie. Wspaniały z niego piesek, mogłabym mieć 10 takich na DT. Nie ma z nim żadnych problemów. Jeśli ktoś go przygarnie nawet kalekiego, będzie wielkim szczęściarzem mając tak fajnego psiaka :)
  22. koneicznie trzeba nadać mu inne imię, bo mamy już 2 Misie do adopcji :razz:
×
×
  • Create New...