Jump to content
Dogomania

Neris

Members
  • Posts

    15551
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neris

  1. [quote name='red']Miałam rano o 6.40 telefon z ogłoszenia oderty warsz. dzwoniła Pani z przedmieścia Warszawy, mieszka na parterze z ogródkiem, nie ma innych zwierząt. Nie mam telefonu do Neris. Podaję numer tej pani 662 261 918. Jeśli ktoś ma kontakt z nią, podajcie jej ten telefon. Pani bardzo zależy, dzwoniła z rana. Nie mam kontaktu z Neris, a nie wiem kiedy tu zajrzy. Dajcie jej znać proszę.Pilne.[/quote] Relacjonuję treść rozmowy z panią: - Czy suczka jest sznaucerem, czy ma stojące okrągłe uszy? (nie ma, Sara ma uszy załamane. Mam wrażenie że to był DUŻY minus) - gdzie mieszka? Jak pani usłyszała że Pomiechówek, to stwierdziła, że bardzo dziekuje. Dostałąm sms-a od miłych państwa, rozmawiam z nimi i jak tylko coś będzie wiadomo to dam znać.
  2. boszszsz.. To były landrynki? Na te stare ząbki?
  3. Dzwoniła koło 10 jedna pani, chcą przyjechać z mężem w weekend obejrzeć Sarę.
  4. Ja się jutro wybieram, więc ochrzcimy Zulę kawką i herbatnikami. Mam nadzieję że Maupa jeszcze ma moje ulubione herbatniki. Jak nie to przywiezę.
  5. [quote name='aneczka0106']Po szybkim przeglądnięciu psich imion na [B]Z [/B]muszę przyznać, że dziewczynki są dyskryminowane:shake: Z ciekawszych znalazłam: [B]ZULA:cool3:[/B] [B]ZONDA[/B] [B]ZOLKA:cool3:[/B] [B]ZELDA:cool3:[/B] Były jeszcze: ZORRA ZENOBIA (niby fajne, ale oburzenie staruszek na ulicy murowane:evil_lol:) ZAFIRA i inne mniej ciekawe Babciu Neris, co ty na to?:razz:[/quote] Babcia Neris jest za Zulą, bo po pierwsze sama ma w domu Zulę, a po drugie uważa, że Zula bardzo do bulwy pasuje.
  6. Ja uwielbiam pająki. Wcale ich z domu nie wyrzucam i nie zabijam.
  7. Akucha! Witaj o poranku! A jeszcze to mamy: [I]Śliczny pajączek[/I] [I]Bez nóżek i rączek[/I] [I]Przybity do deski[/I] [I]Przy pomocy pinezki... (to było na jakąś melodię, ale nie pamiętam ską ją wzięliśmy)[/I]
  8. ale cicho... Łapka pewnie śpi... A domek sam się nie znajdzie, o nie!
  9. Ta nasza mucha to była śpiewana też przez chłopców, więc wersja jest łagodna... A o tej paście to my wszyscy w domy (a nas była czwórka) i moja mama za głowę się łapała...
  10. A to znacie (z dzieciństwa mojego...) [I]Szczotka, paata, kubeł z dynamitem[/I] [I]Krótka eksplozja - zęby wybite[/I] [I]Myję zęby wystające z gęby[/I] [I]Bo pozostałe są zardzewiałe...[/I]
  11. [I]Bierzemi muchi w paluchi[/I] [I]Kładziei muchi na blachi[/I] [I]Robimi z muchi wibuchi[/I] [I]Uciechi mami po pachi...[/I]
  12. Myślę o Was dużo i trzymam kciuki. Z całej siły.
  13. U mnie komarów dostatek A rano jak smacznie śpię to MUCHY mi siadają na rękach i ja tego NIE ZNOSZĘ. ALe co zrobić? Jak się tego tałatajstwa pozbyć? Bo ja tylko przy otwartym oknie mogę spać. A JA MÓWIŁAM ŻE NIE UMIEM CZYTAĆ TYCH MAŁYCH LITEREK. A ONY PISZOM MAŁYMI.
  14. Ja nie palę ale mogę się z Wami napis herbatki. Owocowej... A jak Wy piszecie te małe liteki, i do tego jakieś pomarańczowe, to ja nic nie widzę! Starość nie radość...
  15. Masza, napisałam Ci w PM że mam na 2 tygodnie PEWNY tymczas w świetnym domu. ŚWIETNYM.Przez ten czas da się zrobić bardzo duzo. NIE MA NA CO CZEKAĆ. Iga może tego weekendu po prostu nie przeżyć! Jeśli to jest ropomacicze to liczą się godziny! A ona czuła się źle już kiedy Krysiamm była po Czupurkę. Nie mam niestety auta bo jutro rano bym u Was była żeby pomóc. Ale robię co mogę tutaj, w Warszawie.
  16. Księżycowa Księżniczka... ona tak smutno patrzy, kto ją pokocha?
  17. A co ty Lala tak niziutko? Tutaj domku nie znajdziesz...
  18. Zebra (moja pręgowana wnusia). A co, zebry mają paski...
  19. Jaaaaaa... No przecież wiedziałam, na mózg mi padło czy co...
  20. A kto to jest ta szczotka, bo ja nie wiem?
  21. Chciałabym, żeby los się do niej uśmiechnął... Bo teraz nie jest jej wesoło. Mam wrażenie, ze byłąby świetna dla kogoś kto na przykład chciałby z nią trenować agility. Ma tyle energii... I jest bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem.
×
×
  • Create New...