-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
"Czarny malinois", Jamal JUZ BEZ WILCZYCH PAZUROW :) ma dom :)
Neris replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Ależ on fajny. Podskakiwać mi na górę skoro to kangur! -
Terierowaty,rudy,bardzo ladny Bratanek,od 6 lat czeka....MA DOM :)
Neris replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
O kurczę! Nie wiedziałam że to taka droga przyjemność! To rzeczywiście lepiej tylko w gronie znajomych... -
Slodka czekoladka, na zimowe dni........juz w swoim domku rozrabia!!!
Neris replied to wiewiora1's topic in Już w nowym domu
Jak to zwykła! Ona jest śliczniusia! -
Kora,Jina i Fafik mają domy, Neo za TM ... [*]...
Neris replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
Kruszynki, nikt Was nie chce? To niemożliwe! -
O, widzę że chude czasy dla Misia nadeszły... ciekawe na ile... ja to niestety nie wytrzymuję długo takich postanowień. Strasznie jestem ciekawa jak on wygląda w wersji wyskubanej. Będą zdjęcia?
-
Na pewno czeka na niego jego Człowiek. Trzeba go tylko znaleźć.
-
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
Neris replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
Zefirku, wyszczerz się, może Cię ktoś zobaczy... -
Prosiaki chyba muszą mieć kaloszki i pelerynki, bo im wilgoć szkodzi! A Pynia prowadzi wycieczkę dzielnie powiewając pantalonami...
-
A moja pasją są jamniki... i mam w ulubionych te same wątki co Ty....
-
Rozmawiałam przed chwilą z Ronją. Jest w drodze do domu, więc pewnie za jakąś godzinę przekaże wszystkie wieści... Ale mam nadzieję, że mi wybaczy, jeśli powiem najważniejsze - NIE MA NOWOTWORU!!!!!!! Co nie znaczy że jest na 100% super, ale to już Ronja. Kurczę, mam nadzieje że mnie nie spałuje że się wtrąciłam...
-
Yoszi już nie szukamy, śpij spokojnie Serce Nasze ['][']..
Neris replied to Folen's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeju, taka charakterystyczna uroda... oby ktoś ją jeszcze rozpoznał i dał znać... -
Deszcz pada, deszcz pada, deszcz pada jesienny... Ciekawe czy Pynia docenia swoje cudowne grzejące doopkę pantalony...
-
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
Neris replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Podobno wszystko zależy od tego jak duże są przerzuty... Ale ja też zawsze chwytam się każdej nadziei, Aga... Może skonsultować z Jagielskim? -
Jeju, ależ on podobny do Mai Heli!
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Neris replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niezła ta Wasza lalunia... ależ się przyjemnie czyta takie wieści. A gdyby one jeszcze były z domku - tego jedynego, własnego... -
A Misio wciąż samotny...
-
Zadzwoniła jeszcze jedna pani. Chciała Sarę do domu z ogrodem, podobno ogród ma 2000m. Zapytałam wprost czy do budy i pani powiedziała, że mają duży dom, ale ona by chciała żeby Sara biegała po ogrodzie... i nie uzyskałam jasnej opdpowiedzi. Oczywiście myślę, że Sara mogłaby sporą część dnia spędzać w ogrodzie, ale jednak jest za mała żeby spać w budzie. No i ona potrzebuje kontaktu z człowiekiem. W każdym razie pani powiedziała, że się skonsultuje z rodziną i zadzwoni jeszcze.