Tego lata sąsiad celowo potrącił psa, skręcił na drodze i była osoba która to widziała. Pojechałyśmy na policje i anonimowo zgłosiłyśmy. Panowie powiedzieli, że jeśli na samochodzie będą ślady to będzie niezbity dowód.
TAK SAMO BĘDZIE W PRZYPADKU TEGO PSA!!!!
NIE WOLNO TEGO PRZEPUŚCIĆ, DAROWAĆ. NIE WOLNO!