-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Maupa, a ja Ci mówiłam przecież żebyś wykładała podłogę gazetami! Wtdy zbierasz gazety, myjesz podłogę i nic nie musisz szorować, bo przecież koopki zostały na gazecie... To ekspresowa metoda, i dzieci nie chodzą po kałużach bo gazety chłoną... -
Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
Neris replied to anielica's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kudłaś dzisiaj wypuszczony rano z domu rzucił się galopem na skarpę, biegał, szczekał, szalał... SŁUCHAJCIE!!!! On już się dobrze czuje!!! Bierzta go ludzie, to jest CUDAK maleńki, słonko kochane... -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
To mogło być LEKARSTWO na robale. Dzieci zaczęły obco pachnieć, źle, paskudnie... -
Okrucieństwo do kwadratu a może i do sześcianu!!!!!!!
Neris replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Biafra, to była dobra decyzja. Ja wczoraj wpłaciłam ile mogłam (więcej pieniędzy w ogóle nie mam, przykro mi że tak mało) bo pomyślałam, że facio w nocy Nurię zabije jak się zorientuje że robi się wokół niej zamieszanie. I wtedy... jeszcze bardziej byśmy płakali, ale już tylko nad jej cieniem... -
Ej, to sa jakieś straszne tematy... Ja powinnam pójść z Ofeczką, bo jej z buzi jedzie strassssnie, ale się boję że ta narkoza jej na serce źle podziała albo co.
-
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Neris replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Malutka jest moja Nelunia i basta! Ona po prostu czasami musi NADMIENIĆ delikatnie, że wychodzi na dwór, a że szeptem jeszcze nie umie to ciut głośnawo jej wychodzi... A ci panowie to może mało przystojni byli, jacyś mało efektowni, i zapomnieli biec z ukłonami do Księżniczki jak tylko ją zobaczyli... Ja tam myślę, że wszystko się da wyjaśnić! -
Boże, Akucha, to straszne doświadczenie dla biednego prosiaka! A jaki TZ musiał byc przerażony, przecież to jego cycoch jest... Ja to jak idziemy nad rzekę (w niektórych miejscach jest spora skarpa) i moje prośki lecą z tej skarpy w dół to ja ryczę i wrzeszczę, bo się boję że jak wpadną to ja nie dam rady...
-
Gabryjella, nagraj co spiewasz i przyślij nam, my Ci już powiemy czy problem leży po stronie psów....
-
A moja mama mysli że ja jestem szurnięta... Mateuszkowi spiewam czasami "już taki jestem zimny drań". Bo on nikogo nie lubi i ci agle by gryzł. Ale jest maleńki, on jest szósta woda po corgi, i jak się do psów rzuca to one się śmieją...
-
Okrucieństwo do kwadratu a może i do sześcianu!!!!!!!
Neris replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Arko, może możesz dziewczynom powiedzieć co maja po kolei zrobić? Bo mnie się też flaki wywracają jak myślę, że ten nie-człowiek zostanie jeszcze wynagrodzony za swoje okrucienstwo. -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Moje maleńkie wnusie![IMG]http://images4.fotosik.pl/209/72091232b6fc9f74.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/254/c5715c63fafd933b.jpg[/IMG] A z tym przebywaniem z suką bardziej już w tej chwili chodzi o socjalizację i naukę zachowań społecznych. To może zrobić również Maja Helenka, ona najłagodniejsza z dziewczym Maupy. Zuzia zaczyna wchodzić w stado... im szybciej odejdzie tym lepiej, tym mniej to przeżyje. Już w tej chwili nie jest zaabsorbowana wychowaniem dzieci, chce przebywać z ludźmi, za chwilę Maupę pokocha i będzie... -
A ja ze swoimi też gadam! Na szczęście nie słyszycie tych głupot... I jeszcze im śpiewam. Na dźwięk "Muminki bo to nie głupole lecą Muminy moje słodkie". Na "kto ma tyle wdzięku co ja" nadchodzi Ofka. W ogóle jesteśmy fajną rodzinką. Ja to nie wierzę w tę konieczność ZDOMINOWANIA psa, zabraniania spania w łózku... to jakaś jest czarna magia dla mnie. Idę na intuicję i nie miałam jeszcze wpadki.
-
A ja czniam rozsądek i o! Ja te afrykańskie UWIELBIAM, sa piekne, takie słodkie... Brazowa, a dlaczego Ty nie możesz Dianie zrobić zdjęcia i nam wysłać zamiast szukać gdzie indziej?
-
Okrucieństwo do kwadratu a może i do sześcianu!!!!!!!
Neris replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Moja wpłata na pewno przejdzie jutro pierwszą albo drugą sesją, więc skarpeta sie dzierga... -
Ja fcem kozę afrykańską też! A Ofka moja to szczeka i szczeka, bo przy jej wychowaniu popełniłam wszystkie błędy wychowawcze te co trzeba. I ja jej ustępuję. No, jak już za bardzo się kłóci to się drę i ona się obraża i zamyka.
-
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Tak, to było naprawdę przeznaczenie... strasznie szybko się wszystko rozegrało i jakoś bezproblemowo... -
Dzięki. Neris gapa, zawsze z siebie głupka zrobi...
-
Okrucieństwo do kwadratu a może i do sześcianu!!!!!!!
Neris replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie, a co go powstrzyma przed kupieniem następnego konia i podobnym traktowaniem? Pójdzie za tym wykupem konia jakieś działanie, prawda? -
Ale corgi moich znajomych szczypią właśnie po pęcinach a nie po tyłku... że też jej sie chce tak podskakiwać... Ja piszczę tak wyjąco, nie jak maleńkie stworzenie, żeby sie nie pomyliło z myszą, bo to może budzić przeciwne instynkty... i jakoś mi się udało z moimi. A na szczekanie chyba bym się nie zdecydowała, bo ja lubię jak oni ciiiicho są.
-
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Dobrze, powiedziała babcia, zacierając rączki. I jeszcze łapówki chcemy, jakieś bombonierki, domowe likiery... -
A ja ponawiam pytanie o szorściuchy...
-
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Nie, no wnusia Neris jeszcze za młoda!!!! Za tydzień w piątek stuknie jej 7 tygodni i wtedy będzie gotowa. Ale ja muszę jej porobić zdjęcia najpierw... na pamiątkę. -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
A czy Wy się może już na ten piątek szykujecie? Bo tak cos dzisiaj z Maupą gadałam że Zucia olała dzieci...