Jump to content
Dogomania

Neris

Members
  • Posts

    15551
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neris

  1. Ja co prawda Belcię kocham najbardziej, ale Tola w roli wieloryba cuuuuudna!
  2. Jakie wczorajsze corgi, bo chyba mi coś umknęło...
  3. No to ja Wam w takim razie mój makaronik czterojajeczny pokażę.... Karolek i Krokoś w jednym stali domu... [IMG]http://images3.fotosik.pl/198/dd9b1e7951c709bemed.jpg[/IMG]
  4. Nawet jeśli się nieodpowiednio zachował to NIE ZASŁUGUJE na taką karę. Humanitarniej byłoby go uśpić. Dlatego proszę, zróbmy coś żeby sie udało go stamtąd wyjąc...
  5. ale ta piękna kryza na szyi zostanie chyba? A wiecie że Mateuszek też ma coś z corgi? Mały jest taki, zgrabny, akuratny, a uszy ma trzypołożeniowe - jak je stawia całkiem do góry to całkiem jak corgi wygląda. Ino mnie nie szczypie na szczęście.
  6. To Dofi by Ci odpowiadała, bo wylazł jej podszerstek i z daleka się teraz błyszczy. Czy to oznacza że zimy nie będzie? WSZYSCY mi linieją. Oprócz szorściaków oczywiście.
  7. Brazowa, miej sumienie!!!!! Do czego ty Akuchę namawiasz? Ziiiiima zła idzie, Pynia bez pantalonków zmarznie!
  8. No właśnie, cioteczki dzisiaj pozajmowane strasznie...
  9. Też scem filmik, też!!!! Mogę się odwdzięczyć filmikiem jak Muminy szaleją na trawce.
  10. Ej, są takie fajne gumowe rękawice do gładzenia krótkowłosych. Ja Dofi tym wyczesałam z 3 kilo podszerstka i teraz jest łysa i śliska. Kup takie coś Akucha i smyraj prosiaki po wałkach!
  11. A czy nam nie obiecano onegdaj zdjęć Akuchy oplątanej smyczami?
  12. A Łapcia bu bu buuuu... ciocia Ronja mówi że ona grubawa... To POMÓWIENIA JAKIEŚ!!!!
  13. Który psiak odszedł? Sad też nie ma za wiele czau. W takich warunkach zwariuje. A czy ten boks w ogóle jest sprzątany???? To podpada pod dręczenie zwierzat przecież!
  14. Boże, on nawet nie ma kilu desek żeby nie spać na gołym betonie? Które to schronisko?
  15. Jaguniu, trzymaj sie kochana...
  16. DZIEWCZYNY!!!! Wstyd mi za Was! Halbinko, a jak się Platon i Bąbel nauczą? Kto to potem finansowo uciągnie?
  17. Ciotka Neris się porusza rano bardzo szybko. BARDZO. Bo trzeba pilnować czy ony nie rozrabiajom, karmić, myć podłogę, obejrzeć koopki (jakby robale było czy co...), zaraz je zgrabić, znowu myć podłogę bo błota nianieśliśmy... uffff Potem kawkę sobie robi i idzie do komputera zobaczyć czy się staracie i odwiedzacie moich maleńkich.
  18. Witajcie kochani! Platon aniołeczku, jesteś grzeczny?
  19. A Kudłaś dzisiaj uznał że jest corgi i z całej siły szczypnął mnie w udo. Sam się chłopak zdziwił... Ale był tak podniecony tym, że nadchodzi chwila karmienia że skakał, szalał, cieszył się i nagle szczyp!
  20. Tak, poprosimy, my tu uwielbiamy zdjęcia! Halbinko, a mój Bazylek dzisiaj zwalił polar i się na nim mościł kiedy mnie nie było. Ale nic nie urwał ani nie podarł.
  21. Czupurka na tych zdjęciach jest BOSKA!!!! Trzymam kciuki za nowy domek.
  22. Tak, moje ci one som!!!! I prawie tak samo ładnie wietrzą jak Pirat!
  23. Kudłaś dostał wczoraj 55 złotych na dalsze leczenie. Serdecznie dziekuje i całuje kochane ciotki w nosy (on tak najbardziej lubi).
×
×
  • Create New...