-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
Neris replied to Milady's topic in Już w nowym domu
Nawet jeśli się nieodpowiednio zachował to NIE ZASŁUGUJE na taką karę. Humanitarniej byłoby go uśpić. Dlatego proszę, zróbmy coś żeby sie udało go stamtąd wyjąc... -
ale ta piękna kryza na szyi zostanie chyba? A wiecie że Mateuszek też ma coś z corgi? Mały jest taki, zgrabny, akuratny, a uszy ma trzypołożeniowe - jak je stawia całkiem do góry to całkiem jak corgi wygląda. Ino mnie nie szczypie na szczęście.
-
To Dofi by Ci odpowiadała, bo wylazł jej podszerstek i z daleka się teraz błyszczy. Czy to oznacza że zimy nie będzie? WSZYSCY mi linieją. Oprócz szorściaków oczywiście.
-
Brazowa, miej sumienie!!!!! Do czego ty Akuchę namawiasz? Ziiiiima zła idzie, Pynia bez pantalonków zmarznie!
-
Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
Neris replied to anielica's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No właśnie, cioteczki dzisiaj pozajmowane strasznie... -
Ej, są takie fajne gumowe rękawice do gładzenia krótkowłosych. Ja Dofi tym wyczesałam z 3 kilo podszerstka i teraz jest łysa i śliska. Kup takie coś Akucha i smyraj prosiaki po wałkach!
-
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
Neris replied to Milady's topic in Już w nowym domu
Który psiak odszedł? Sad też nie ma za wiele czau. W takich warunkach zwariuje. A czy ten boks w ogóle jest sprzątany???? To podpada pod dręczenie zwierzat przecież! -
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
Neris replied to Milady's topic in Już w nowym domu
Boże, on nawet nie ma kilu desek żeby nie spać na gołym betonie? Które to schronisko? -
Schroniskowa weteranka Jaga znalazła swój DOM, przenosimy!!!
Neris replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
Jaguniu, trzymaj sie kochana... -
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
Neris replied to Formica's topic in Już w nowym domu
DZIEWCZYNY!!!! Wstyd mi za Was! Halbinko, a jak się Platon i Bąbel nauczą? Kto to potem finansowo uciągnie? -
Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
Neris replied to anielica's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ciotka Neris się porusza rano bardzo szybko. BARDZO. Bo trzeba pilnować czy ony nie rozrabiajom, karmić, myć podłogę, obejrzeć koopki (jakby robale było czy co...), zaraz je zgrabić, znowu myć podłogę bo błota nianieśliśmy... uffff Potem kawkę sobie robi i idzie do komputera zobaczyć czy się staracie i odwiedzacie moich maleńkich. -
Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
Neris replied to anielica's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A Kudłaś dzisiaj uznał że jest corgi i z całej siły szczypnął mnie w udo. Sam się chłopak zdziwił... Ale był tak podniecony tym, że nadchodzi chwila karmienia że skakał, szalał, cieszył się i nagle szczyp! -
Czupurka na tych zdjęciach jest BOSKA!!!! Trzymam kciuki za nowy domek.
-
Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
Neris replied to anielica's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kudłaś dostał wczoraj 55 złotych na dalsze leczenie. Serdecznie dziekuje i całuje kochane ciotki w nosy (on tak najbardziej lubi).