-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Schronisko w jóżefowie koło Legionowa juz po kontroli -zatwierdzone
Neris replied to Irkowa's topic in Schroniska
Może opracujmy wspólny list i faceta zasypmy? A może nawet do kogoś wyżej wysłać... -
To ja coś z pogranicza horroru powiem: Sąsiadka mojej mamy ucięła sobie koniec palca siekierką. Pojechała do szpitala, a tam stwierdzili że przyszyć się nie da. Zaszyli więc kikut i puścili do domu... I po jakimś miesiącu na czubku kikuta pojawiła sie uschnięta kość, pani ją sobie wyjęła i żyje dalej. Brrrrrr.
-
Małgosia Szmurło tez powiedziała, że ta kość wyjdzie. Zrobi się dziurka i kość się usunie z organizmu. I że nie trzeba ingerować bo sama narkoza to już wielkie obciążenie dla organizmu przecież... Ona ma olbrzymie doświadczenie, ma przecież psy zaprzęgowe, tam sie niestety zdarzają kontuzje... Ronja, jak się nie uspokoisz to ja od Ciebie Łapkę zabieram w trybie natychmiastowym. Ona gruba? ZULA jest gruba. Łapcia przy niej do okruszek!!!! Pies jest gruby jak ma niewyczuwalne żebra. To jest zasada ogólna i tyle. Każdy pies ma inną budowę, a Łapcia jest właśnie budowy krępej troszkę. I jak z niej zrobisz charta to TOZ napuszczę!!!!:mad:
-
Schronisko w jóżefowie koło Legionowa juz po kontroli -zatwierdzone
Neris replied to Irkowa's topic in Schroniska
Z pewnych źródeł wiem, że ten cały Leszczyński był na kontroli w Chrcynnem i wydał pozytywna opinię, niestety podejrzewamy że ma on jakis układ z właścicielem schroniska... -
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
Neris replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jaki piękny ufoludek... W ŻYCIU nie widziałam takich pazurów. Mam wrażenie, że ona po prostu w ogóle nie wychodziła z domu, inaczej chociaż częściowo by je sobie starła... -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
A w jaki sposób on stwierdzi czy są robale? Po 2 tygodniach od pierwszego odrobaczenia z larw wedrujących mogły się już rozwinąć postaci dorosłe. Co przy tej ilości robaków jaka miały maluchy jest właściwie pewne. Przecież zawsze się szczeniaki odrobacza dwukrotnie przed szczepieniem, Małgosia Szmurło mówiła że wujek W. J. sam ją tego uczył (okazało się, że świat jest mały i na miała u niego praktyki!). Kiedy kontrole przedadopcjne? -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
A po szczepieniach kwarantanna!!!! Ej, a był wujek odrobaczyć dzisiaj? Bo jek nie odrobaczysz to i szczepić nie możesz... -
Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
Neris replied to anielica's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dla uporządkowania finansów Kudłaczka: z AFN wpłynęło 197,55 z aukcji na bAzarku - 55,00 Łącznie Kudłaczek miał 252,55 złotych U lekarza wydalismy 35 leki 14,55 paliwo 20 syrop prawoślazowy 4,20 wydatki - 73,75 Zostało 178,80 Jeśli Kudłaś nie będzie miał rozwolnienia ani gorączki, w poniedziałek dostanie pierwszą dawkę Pneumodoga. NIe wiem ile to kosztuje, ale podobno nie jest za tanie. -
Polska Wieś.Suki Skazane Na Śmierć. PUNIA JUŻ W NOWYM DOMU!!!!
Neris replied to Aleksandra_B's topic in Już w nowym domu
Nie chcę zapeszać, ale być może coś się wykroi na piątek... -
Kasiu kochana, wypożycz mi Kamilka na parę dni, ja się z nim przejdę po sąsiadach, zaraz zgrzecznieją...
-
A nie wiem dlaczego pan się do mnie właściwie dhl-em nie nadał... przecież jak mi sam tłumaczył "za dzień" byłby na miejscu...
-
No pan spod Torunia prosił mnie żebym mu Sarę nadała DHL-em... i jak mówiłam że przecież ona zwariuje w nocy w jakis magazynie to się dziwił.