-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
Neris replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Ja nie wiem zupełnie JAK sie to dzieje, ale na który wątek nie wlezę to on się zamienia zaraz w cyrk na kółkach. -
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
Neris replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Proponujemy następującą oprawę muzyczną: Skowyt Bąbla łojojczenie Bazyla pipipiiiiii Inki Dodatowo możemy zapewnić występy kabaretowe w stylu wrestling Krokosia z Karolkiem, bieg z przeszkodami Bazyla z Dofi, i radosne pląsy szczeniaków. -
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
Neris replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Po negocjacjach z Halbiną pomyślałam, że ewentualnie możemy zgrillować Sarę. Durne toto, szczeka piskliwie, żre kaktury, gryzie.... To co, jabłko w pysk i na rożen? -
Czupurka prosi o pomoc w dostaniu się do swojego DOMKU!!!!
-
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
Neris replied to Formica's topic in Już w nowym domu
My to juz takie jesteśmy... zepsute i niedobre... -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Czy ja tu widzę coś w rodzaju skruchy? [IMG]http://images2.fotosik.pl/252/28eaf34741e83215.jpg[/IMG] -
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
Neris replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Ja jestem chitra małpa i nie dam moich. Mogę nanieść za to pysznych przetworów różnistych, ogóreczki, gruszki, grzybki w occie, chutney chilli... -
Kora,Jina i Fafik mają domy, Neo za TM ... [*]...
Neris replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
A grubasiatka znowu samotne... -
[quote name='Agnieszka5']A tak uważnie Shrek słuchał jak mu czytałam Wasze słowa:lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img384.imageshack.us/img384/2493/shrek33pgmi1.jpg[/IMG][/URL][/quote] Jakie to zdjęcie MĘSKIE...:evil_lol: Bezwstydnik normalnie! Może je wstawicie do wątku Celinki i jej 3 muszkieterów? Tam mamy rózne takie nie do końca przyzwoite...
-
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
Neris replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki i wysyłam fluidy... mogę jeszcze zapalić kadzidełko i pomruczeć, i tak sąsiedzi uważają mnie za wariatkę. -
A skąd ja mam wiedzieć że to naprawdę kanie? Ja NIKOMU nie wierzę w tych sprawach, tylko mojej mamie, jej jedynej. A ja się na grzybach nie znam. NIe mogę wszak opuścić stada mego... jakby sie na przykład okazało ze to sromotny sromotnik albo "coś w podobie".
-
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
Neris replied to Formica's topic in Już w nowym domu
O NIE!!!! Takich ładnych nie będziemy marnować. Te są w beżowe farfocle. -
Ale nie działa ten bannerek! Tylko nie pytaj co robić żeby działał, ja durna w tych sprawach...
-
Biedna dziewczynka... a ja też jestem walnięta w paluszek i tez nie dam nikomu dotknąć...