-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Pynia znaczy TZ-ta zawojowała... Akuszko, a co Ci to? Leczysz się jakoś? Musisz grzać tyłeczek w pierzynkach...
-
Urokliwy Szuwarek,tak krotko byl ze swoja Pania.Za TM ;(
Neris replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cioteczki, MUSIMY TO UCZCIĆ!!!! Za Józka ptysie, a za Szuwarka co proponujecie? -
Nie odkrylim. Bo jak krzyczę "któy cyc mi wykadł kapcie" to wszyscy się cieszą od razu. A jak każę oddawać to nikt się nie zgłasza. Nic to, znajdę jutro gdzieś na kompostowniku albo sama nie wiem gdzie (but tam wczoraj był).
-
No... ja się umyłam nawet, poukładałam towarzystwo w ich pokojach, a teraz marzę jeszcze żeby ten zdradziecki cyc co mi kapcie ukradł przyznał sie gdzie jest prawy. Bo lewego jakoś sama znalazłam.
-
Brazowa (wciąż w różnych odcieniach fioletu?), ptysia nie mamy, ale może sobie po jabłuszku chociaż strzelimy? A pamiętasz taki napój Ptyś w szklanych butelkach? Uwielbiałam go.
-
EJ!!!! CIOOOOOOTKIIIIIII!!!!! SKończyłam! Jakoś szybko mi poszło. A Wy gdzieście syćkie polazły?
-
Ja to pracuję... przepisuję tłumaczenie, muszę skończyć do rana, bo się ociągałam cały dzień... ale wpadłam na chwilę, a co.
-
Polska Wieś.Suki Skazane Na Śmierć. PUNIA JUŻ W NOWYM DOMU!!!!
Neris replied to Aleksandra_B's topic in Już w nowym domu
Doktor Modrzewski to dobry wujek. Na pewno pokazywał Puni swoją przygarniętą suczkę (alternatywnej urody...). Już jest po, wszystko OK. ALeksandraB napisze pewnie więcej jak dotrze do komputera. -
Urokliwy Szuwarek,tak krotko byl ze swoja Pania.Za TM ;(
Neris replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Co ja mam za życie... Akucha mi nawet przeżywać zabrania! Biada, oj biaaaadaaaaa... U mnie ten piesek lata po lewej stronie, a dopiero potem jest bannerek Kiary. I nie wiem dlaczego, nie znam się, ale wszystko jest rozciągnięte. Jeju jaki ten Szuwarek jest śliczny. Ludziska, ślepe jesteście czy co? -
Polska Wieś.Suki Skazane Na Śmierć. PUNIA JUŻ W NOWYM DOMU!!!!
Neris replied to Aleksandra_B's topic in Już w nowym domu
Pewnie już jest po, bo umówieni byli na 10... -
Urokliwy Szuwarek,tak krotko byl ze swoja Pania.Za TM ;(
Neris replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Outsi, a co Ty masz z podpisem że się tak rozciągnął na szerokość? -
Schroniskowa weteranka Jaga znalazła swój DOM, przenosimy!!!
Neris replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
Jaguniu, postaraj się... -
Cudowna Muszka,co stała sie natchnieniem poetow...w domku spi:)
Neris replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Ja już dzisiaj nic nie narymuję. Dobranoc Cioteczki kochane, pójdę spać bo jutro wstać wcześnie trzeba... samochód przyjeżdża o 7,40. -
CIOTKA! Zęby też Ci się wybarwiły?????? A mnie się zmarnowało jakieś 50 ml, bo ja na raz tyle tylko mogę...
-
Ja dostałam od Łapki na pożegnanie butelkę grzańca, takie coś co się tylko podgrzewa i jest. Nawet już chciałam spróbować. Wlałam troszke do garnka, postawiłam na gaz... Za jakieś 5 minut rozszedł się piękny zapach. Zaczęłam wypytywać psy, co rozszarpały że tak pięknie pachnie, szukać po całym domu... Dopiero po dłuuuugiej chwili PRZYPOMNIAŁAM sobie o winku... tylko po to żeby znaleźć w garnku bardzo ładnie pachnący karmelek.
-
Misiek to ten: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=24816&page=19 Bannerek nie działa bo tylko zdjęcia Wam chciałam pokazać, a taki był... niepodlinkowany.