Jump to content
Dogomania

Neris

Members
  • Posts

    15551
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neris

  1. Akucha!!! Mów coś!!!!! Czy nie wolno?
  2. A Piruś to ma chyba przepuklinę, wygląda tu grubasiowo, ale na innych zdjęciach nie wyszedł grubo przecież!
  3. Długowłose królicze to A GDYBY TAK INKA Catonium, kupiłam bo miała być wielką wystawową obietnicą, i w klasie młodzieży kroiła wszystkich... a potem jej nie urosły zęby i mam wielce pięknego peta... A moje parooofki nie grube, chudziaki to som, bo przecież nie mają czasu na nic, ciągle tylko ryją w śniegu albo kopią wielkie dziury na łace.
  4. To jeden z najpiękniejszych psów jakie widziałam (po Ofce, Ince, Karolku, Iris, Zuli, Mateuszku, Bazylku, Dofi i Sarze...)
  5. Mam nadzieję, że nie chodziło tu o Sarę... w sumie jak ktoś jest zainteresowany to mógłby chociaż sms-a wysłać.
  6. Niestety, nikt nie dzwonił... Ktoś puszczał mi 3 razy sygnał z sieci Orange, w piątek i wczoraj, ale jeśli nawet był to ktoś po Sarę to wybrał idiotyczną metodę.... i nie mam zamiaru oddzwaniać.
  7. A gdzież tam gruby!!! Ujęcie takie na pewno... [IMG]http://images14.fotosik.pl/73/960335f23462b984med.jpg[/IMG]
  8. NIestety nie mam pojęcia... kontaktuję się tylko z siostrą pani Izy, a ona nie ma internetu. Ale zapytam przy okazji. Wydrukuje zdjęcia małej i pokażę siostrze pani Izy, ona jest wetką i też się interesowała losem suczek... A zdjęcia słodkie...
  9. Brazowa, coś dla Ciebie! Może nie doopka, ale za to nogi długaśne, uszy kłapciate! I patrzcie jaka smutna... [IMG]http://images14.fotosik.pl/73/b777795ad811e275med.jpg[/IMG]
  10. My tez mamy dooopki piękne! A nowych nie damy, bo wczoraj narobiliśmy zdjęc na spacerze i jak je próbowaliśmy wgrać to dym z aparatu poszedł... śmierdziało spalenizną... to chyba KONIEC! [IMG]http://images14.fotosik.pl/73/a492ea79a6f7631fmed.jpg[/IMG]
  11. Tak, ogłosiłam, ale bardzo proszę żeby wszyscy intensywnie myśleli... ja nie mam auta ani możliwości zostawienia psów na cały dzień, jest ich zbyt wiele.
  12. Pani nie może się już doczekać! Słuchajcie, mam mały problem decyzyjny. Chodzi o sterylkę. Czy wydać niesterylizowana małą? Mówiłam pani że mamy pieniądze na sterylkę i chcielibyśmy ją zrobić jak najszybciej. Ale Kruszynka jest przecież jeszcze przeziębiona, więc na razie nie można tego zrobić. Pani jakos sie sterylki boi, mówi że to będzie bolało itp... Ale mówiłam jej o konieczności przeprowadzenia tego zabiegu i mam wrażenie, że się dogadałyśmy. Jak sądzicie? Poczekać i wysterylizować czy może wysłać Kruszynkę zaopatrzoną w sterylkową kasę, wtedy pani będzie wstyd tej sterylki nie zrobić?
  13. Mam cudowne wieści!!!! Dzieki naszej kochanej TIger, która wystawiła Kruszynke na Allegro, Kruszynka ujęła rodzinę z Pruszcza Gdańskiego. Państwo pokochali naszą małą i chca ja mieć jak najszybciej u siebie!!!! Rybci!a, zmień tytuł - szukamy transportu.
  14. Paniszcze normalnie!!!!! A jak ładnie nóżkę na nóżkę zakłada...
  15. Logo [*] A tak mało brakowało... I dlaczego tak strasznie, sam, w zimnie, po ciemku, na betonie, dlaczego?
  16. W schronisku w Lublinie jest 8-letnia jamniczka oddana przez właściciela i 4-letnia jamnikowata sunia z guzem krtani... co robić? Opadają ręce...
  17. To ja, Kruszynka! Dzisiaj pani poszła na zakupy, potem wróciła, rozpakowywała rózne rzeczy na stole. Poszła do kuchni, a ja HYC! na stół sprawdzić co przyniosła... nic, nic nie zostało, tylko jakaś folia... [IMG]http://images4.fotosik.pl/303/afe2ca89123ec5demed.jpg[/IMG]
  18. Na łóżko niby nie wolno, ale co, z zabawką mnie nie wygoni chyba... [IMG]http://images11.fotosik.pl/31/1e65a57fbcff2006med.jpg[/IMG]
  19. Avatarek z Konikiem boski!!!! A do Konika przychodzi w odwiedziny rozbawiona dama... Taką mam fajną rzecz... ale KTOŚ wyrwał piszczałkę! [IMG]http://images12.fotosik.pl/25/b7bca477fe4bdd3amed.jpg[/IMG] Hopsa, hopsa, jestem slicznościową lalunią! A widzicie że Muminek obgryza matczyne ucho? [IMG]http://images14.fotosik.pl/66/9d4eca032041056emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/25/bc5642ca989cefb5med.jpg[/IMG]
  20. Nitka była sama w domu dwa dni? Mam nadzieję, że nic nie zdemolowała?
  21. No ale już sado-maso to nie wiem czy wolno... kijaskiem się zamierzało dziewczynisko!
×
×
  • Create New...