-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
"Czarny malinois", Jamal JUZ BEZ WILCZYCH PAZUROW :) ma dom :)
Neris replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Akucha!!! Mów coś!!!!! Czy nie wolno? -
Długowłose królicze to A GDYBY TAK INKA Catonium, kupiłam bo miała być wielką wystawową obietnicą, i w klasie młodzieży kroiła wszystkich... a potem jej nie urosły zęby i mam wielce pięknego peta... A moje parooofki nie grube, chudziaki to som, bo przecież nie mają czasu na nic, ciągle tylko ryją w śniegu albo kopią wielkie dziury na łace.
-
LEONEK - pamiętacie? MA JUŻ 2 LATA!!! PIĘKNIE WYRÓSŁ! nowe FOTY!
Neris replied to anielica's topic in Już w nowym domu
To jeden z najpiękniejszych psów jakie widziałam (po Ofce, Ince, Karolku, Iris, Zuli, Mateuszku, Bazylku, Dofi i Sarze...) -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
NIestety nie mam pojęcia... kontaktuję się tylko z siostrą pani Izy, a ona nie ma internetu. Ale zapytam przy okazji. Wydrukuje zdjęcia małej i pokażę siostrze pani Izy, ona jest wetką i też się interesowała losem suczek... A zdjęcia słodkie... -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Neris replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Tak, ogłosiłam, ale bardzo proszę żeby wszyscy intensywnie myśleli... ja nie mam auta ani możliwości zostawienia psów na cały dzień, jest ich zbyt wiele. -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Neris replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Pani nie może się już doczekać! Słuchajcie, mam mały problem decyzyjny. Chodzi o sterylkę. Czy wydać niesterylizowana małą? Mówiłam pani że mamy pieniądze na sterylkę i chcielibyśmy ją zrobić jak najszybciej. Ale Kruszynka jest przecież jeszcze przeziębiona, więc na razie nie można tego zrobić. Pani jakos sie sterylki boi, mówi że to będzie bolało itp... Ale mówiłam jej o konieczności przeprowadzenia tego zabiegu i mam wrażenie, że się dogadałyśmy. Jak sądzicie? Poczekać i wysterylizować czy może wysłać Kruszynkę zaopatrzoną w sterylkową kasę, wtedy pani będzie wstyd tej sterylki nie zrobić? -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Neris replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Mam cudowne wieści!!!! Dzieki naszej kochanej TIger, która wystawiła Kruszynke na Allegro, Kruszynka ujęła rodzinę z Pruszcza Gdańskiego. Państwo pokochali naszą małą i chca ja mieć jak najszybciej u siebie!!!! Rybci!a, zmień tytuł - szukamy transportu. -
11 lat w schronisku... BANDI NARESZCIE W DOMU!!!! ZA TM
Neris replied to Ewkaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Paniszcze normalnie!!!!! A jak ładnie nóżkę na nóżkę zakłada... -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Neris replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
To ja, Kruszynka! Dzisiaj pani poszła na zakupy, potem wróciła, rozpakowywała rózne rzeczy na stole. Poszła do kuchni, a ja HYC! na stół sprawdzić co przyniosła... nic, nic nie zostało, tylko jakaś folia... [IMG]http://images4.fotosik.pl/303/afe2ca89123ec5demed.jpg[/IMG] -
Avatarek z Konikiem boski!!!! A do Konika przychodzi w odwiedziny rozbawiona dama... Taką mam fajną rzecz... ale KTOŚ wyrwał piszczałkę! [IMG]http://images12.fotosik.pl/25/b7bca477fe4bdd3amed.jpg[/IMG] Hopsa, hopsa, jestem slicznościową lalunią! A widzicie że Muminek obgryza matczyne ucho? [IMG]http://images14.fotosik.pl/66/9d4eca032041056emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/25/bc5642ca989cefb5med.jpg[/IMG]
-
Nitka ze Starachowic już w nowym kochającym, stałym domku!!
Neris replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Nitka była sama w domu dwa dni? Mam nadzieję, że nic nie zdemolowała?