No to się znowu przypomnimy...
"Witam,
Dudus miewa sie bardzo dobrze, jest naszym sloneczkiem w te szare dni.
Jest to najmilszy pies ktory mozna bylo sobie wymarzyc i jestesmy z nim
baaaaardzo szczesliwi. Od lutego dolaczyl do naszej rodziny maly Roman i
musze powiedziec ze wielka przyjazn sie miedzy nimi nawiazala : Dudus
nad nim czuwa i musi go ze wszystkich stron wylizac a Romek szuka
najpierw psa a potem rodzicow. Raz nawet, nie zobaczylam ze zagalopowal
sie w swoim foteliku na kolkach i byl nad stromymi schodami, gdy dudus,
tak jak w filmach, zaczal bardzo glosno szczekac i warczec. Interpretuje
to jako alarm dla mnie, tak jak Lassie w filmie .... :-)
Pozdrawiam serdecznie i zycze wszystkiego najlepszego.
Tatiana F...."