Jump to content
Dogomania

Neris

Members
  • Posts

    15551
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neris

  1. Lubię spać z tym dużym Chociaż trochę śmierdzą mu stopy Z tyłu też nie lepiej :shake:
  2. "PANA Bijdupy" to nie jest brzydkie słowo, tylko jakaś chyba sado-maso obietnica czy co? A skąd Fifulec wie kto niedobry ZANIM nadgryzie??
  3. A może ktoś już go wypatrzył w tych ogłoszeniach?
  4. Rybonku nie nagonka tylko jedna osoba o 8 postach, ktora wzięła się znikąd i nie przedstawiwszy się wali swoje mądrości tam gdzie jej nie pytali.
  5. Zadaniem Tary jest pilnowanie posesji, nie rozumiem jak miałaby to robić z kojca. Takie było od początku założenie i tak napisano na wątku, w którym Rybon poszukiwała dla siebie suki.
  6. Ja też niestety nie wiem. Można zapytać Pidzej, ale ona teraz chyba już pracuje i ma własnego psa, więc może być jej trudno.
  7. Nawet tysiąc innych którre uratujesz nie zmniejszu bólu, strasznie mi przykro Rybonku, niestety wiem co czujesz...
  8. 15.12.2008 Kot Sylwester - rezydent kliniki u Rybon36 [*]
  9. Niestety dochodzących petsitterów nie znam, moze spróbować znaleźć jakąś studentkę?
  10. One się do właścicieli upodabniają :evil_lol:
  11. Udka to ma takie w sumie gotowe do grillowania :diabloti:
  12. A skąd ja mam to wiedzieć? Nie widziałąm chłopa to nie wiem czy cudny czy nie... ale Daria chyba zadowolona?
  13. Ależ on poważnie wygląda! Cudo... :loveu:
  14. NIe psuj jej, jak chcesz zobaczyć zepsute długowłose to CI moją Rudą Pindę pożyczę!!!
  15. Na miau jest dziewczyna o nicku Rambo_Ruda, nieźle by tu pasowała :evil_lol:
  16. Bianko, jeśli chodzi o kleszcze to akurat bywa róznie. U mnie w 2007 były 2 przypadki babesziozy mimo stosowania fiprexu i frontline na zmianę, wiem że psy Neigh też chorowały a były bardzo solidnie zabezpieczone, chorował też pies Pita-r6. Mazowieckie jest w tym względzie swoistą zagadką dla wetów. Inna sprawa że młody lub względnie młody pies z dobrze leczonej babesziozy wychodzi właściwie zawsze, uszkodzenia wątroby dość ładnie się regenerują i nerki w zasadzie też nie cierpią- robiłam potem badania krwi i Matiemu i Dofi i wyniki były wyśmienite.
  17. Nooo, ale Ty masz energię! :loveu:
  18. On to za bardzo wilkowaty nie jest...
  19. [quote name='Neigh'] NIe lubię pokurczów:-)[/quote] Łże aż tutaj czuć, jamniki kocha...
  20. No pięknie z tymi uszami, a wiadomo co to jest? Jakaś bakteria czy świerzbowiec?
  21. Daję jej hepatil, wet kazał też vit b complex. Pies mojej mamy jedzie drugi rok na mizodinie z doskonałym skutkiem, on akurat ma padaczkę pourazową. Te inne leki o których mówił ten pan to Ospolot (subst. czynna sultiam), Gabitril (subst. czynna tiagabina) oraz Sabril (subst. czynna wigabatryna).
  22. Mizodin właśnie nie. Nie pamiętam nazw.
  23. Rozmawiałam z facetem który się doktoryzuje na AR w Poznaniu i twierdzi on, że od luminalu się zdecydowanie odchodzi na korzyśc leków nowej generacji. Podał 3 nazwy, których nie zapisałam, muszę zadzwonić i poprosić o ponowne podanie, może z tym pójdę do lekarza. I tak na razie nie mam na wizytę, więc musimy chwilę poczekać.
  24. jakby co Justynko to ja zawsze mogę popoprawiać literówki.
×
×
  • Create New...