Jump to content
Dogomania

Neris

Members
  • Posts

    15551
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neris

  1. Dziękuję Aga. Ta mała Sabinka dzięki Sabince zapadła mi w serce...
  2. Właśnie dlatego tak mi zależy na tym rtg płuc.
  3. Czy dałybyście radę zrobić jej też rtg płuc?
  4. Są jakieś zdjęcia Sabinki z dzisiaj? Proszę, pomóżcie mi jej pomóc - muszę wysłać do naszej lecznicy wszelkie dane, pan doktor zdecyduje czy damy radę jej pomóc i ile to ma kosztować. Ale cokolwiek trzeba wiedzieć, a informacja że stan poważny to w sumie nie za wiele...
  5. Dziewczyny, czy możecie tutaj na wątku podsumować w skrócie historię diagnostyki Sabinki? Albo wyślijście proszę na [email protected]. Wysłałam wątek do naszej pani doktor żeby zobaczyła, przeczytała, poradziła. Jednak sama czytam go i w sumie niewiele widzę. Czy robiono rtg klatki piersiowej? Jeśli jest nawet rak kości a płuca czyste to można walczyć.
  6. Atos jest w domu tymczasowym w Gdańsku. To naprawdę staruszek z problemami oddechowymi na które ciągle bierze leki.
  7. Sesja pościelowa :loveu:
  8. Za mało jest Pyszczek medialny. To, że się pod malamutem mieści to widać za mało :evil_lol:.
  9. Szukam pomocy wszędzie. Nie poddawajmy się.
  10. Poproszono mnie o DT dla Sabinki i naprawdę długo i intensywnie o tym myślałam, ale chyba byłby to zły pomysł. Mam zbyt wiele psów i nawet gdybym małą odizolowała w pokoju, to z drugiej strony byłaby tam większość czasu całkiem sama... Naprawdę serce mi pęka, ale wziąć psa nie jest trudno- trudniej się nim potem godnie zająć.
  11. To francuski lek, ludzie twierdzą że potrafi zdziałać cuda.
  12. Okropnie szczekliwy jest ten matołek, ale tylko w domu :evil_lol: Na podwórku jest bardzo grzeczny. Oczywiście jak inne psy szczekają i coś się faktycznie dzieje - Zorro też daje znać że on tu jest i w razie czego służy zębem. Nie wiem czy w tamtym domu pozwalano ma na zabawy z innymi psami, on nie bardzo umie je do zabawy zachęcać, sposób który stosuje nie jest najlepszy. Zorro doskakuje do Bonda z histerycznym szczekiem, obydwa to jeszcze młodzieniaszki, ale widzę że nawet Bond się czasami irytuje.
  13. Nikt nie dzwoni, telefon leży obok mnie i nic :shake: A tak Ninja wyglądał przez okno jadąc ciemną nocą do mnie: "dokąd ona mnie zabiera?" [IMG]http://images49.fotosik.pl/67/42d3f534a63bdc25.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/67/dea7278e92b0af96.jpg[/IMG]
  14. Mocno trafiona ta wątroba? Może spróbuję "załatwić" ornipural? Podaje się podskórnie, sama dałabyś radę.
  15. Ja nie bronię się w żaden sposób - po prostu postępuję według wskazówek lekarza. Myślałam już nawet nad tymi lekami nowej generacji - ale jednak każdy z wetów mówi że u psów one się nie sprawdzają.
  16. Malizna jest na razie bez bromku, ale zapewne w przyszłym tygodniu zostanie wprowadzony. W nocy znowu miała trzęsiawki, taki jakby mini atak bez utraty przytomności. Mam wrażenie że nastąpiły dosłownie 10 sekund po tym jak któryś pies zaczął szczekać. Może to tylko wrażenie, ale jeśli nie - nie bardzo wiem jak ją przed takimi bodźcami uchronić. Zamykać samą w pokoju? Można, ale czy to życie?
  17. Jakby lepiej. Zjadła ładnie, nie wymiotuje, poznaje mnie, nie trzęsie się. Ten ciąg mamy chyba za sobą.
  18. A no lepiej wcześniej niż później, co nie?
  19. Ja wysłałam moje 50zł i już dzisiaj doszło do Olenki.
  20. Zapewne była oficjalnie oburzona, a po cichu gratulowała sobie inteligencji pupila :evil_lol:
×
×
  • Create New...