Jump to content
Dogomania

Neris

Members
  • Posts

    15551
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neris

  1. I złodziej też! Właśnie próbowała wykraść z garna udko kurze w trakcie jego gotowania.
  2. Ni mom ani węgla ani kasy, ale to nic, bo pieca też nie mam :diabloti: Była właśnie u mnie córka sąsiadów na stałe mieszkająca w Austrii. Płakała okropnie, bo na działce, której jest właścicielką a na której bywa raz do roku siedzi wielki szary pies, staruszek z kłapciatymi uszami. Dała mu jeść, pić i pojechała. Do gminy nie zgłosi bo go odłowią i do jakiegoś Kutna pojedzie czy sama nie wiem dokąd. I koty ma na działce dzikawe, prosiła o pomoc naszego sąsiada to powiedział że może je ewentualnie zastrzelić. Potrzebuję chyba klatki łapki, koty sa nieziemskiej urody więc jakąś ofiarę na miau chyba upoluję która się nimi zajmie?
  3. A coś takiego jak blokada nerwów, taka jak u ludzi np przy rwie kulszowej? Nie wiem czy u psów się to stosuje.
  4. A dzisiaj siedzi w budzie i nie chce wyjść, na dworzu ziąb, a w domu nie lepiej :shake:
  5. Ja tez się cieszę, bo naprawdę zaczynam robić bokami, boję się że na przyszłość ogłuchnę, oślepnę i przestanę zauważać jakiekolwiek potrzebujace pomocy psy.
  6. Ja wpłacam dzisiaj, minęły już czasy kiedy płaciłam długo przed czasem:oops:, ale wpłacam.
  7. Dzwonila pani zainteresowana Arią :multi: Rozsądna, sensowna, aż się boję zapeszać. Przyjeżdża jutro poznać sunię.
  8. Fotosik od wczoraj oszalał, powiedział mi że mój limit zdjęć to 100 a ja tam mam już 1700 :shake:
  9. Bo ja tak za Goską łażę, czasem się wpisuję, czasem nie, ale czytam....
  10. Jesteśmy z Anną w kontakcie telefonicznym :) Znowu było o dziewuszki parę telefonów, ale nikt nie zgadza się na sterylizację. Jedynie jedna młoda pani z Warszawy- Żerania, która ma jeszcze zadzwonić w niedzielę ma do tego jakieś rozsądne podejście.
  11. Aniu, nie wiem jak będzie z Konstancinem bo państwo sie nie odzywają.
  12. Mail od pani Siuraka: Dawno się nie odzywałam za co bardzo przepraszam, ale nie miałam internetu. Standardowo przesyłam kilka fotek . Bary waży już 18kg w ciągu miesiąca przytył aż 9kg jest już taaaaki duży . Jeżeli chodzi o jego zamiłowanie do ptaków to niestety mu nie przeszło , ostatnio znowu musiałam zakopać biednego gołąbka w sumie to trzeci no i jeszcze jeden wróbel[IMG]https://zalacznik.wp.pl/08/d300/smiley-frown.gif?p=1.2&t=IMAGE&st=GIF&ct=QkFTRTY0&wid=33204&POD=1&type=NORMAL&zalf=Nowe&tsn=125433242910179991&sid=af8445a2b66722b53559224e32722342[/IMG]. Swoim wyglądem coraz bardziej przypomina matkę , ma podobną sierść i mordkę - jeżeli dobrze pamiętam, myślę ze będzie z niego duuuuży owczarek.przeszedł już wszystkie szczepienia , jest zdrowy i wesoły. Jestem Ciekawa czy jego siostrzyczki znalazły dom(mam nadzieję że tak ). Poza tym Bary ma kolegę Maksa też owczarka świetnie się razem bawią , zabieramy go prawie wszędzie , ostatnio byliśmy z nim nad wodą suuuuper się pluskał. Jedyny kłopot jaki z nim mamy to to że nie chce spać ani w budzie ani w domu jest mu chyba za ciepło mam nadzieje że jak mu dupka zmarźnie w zimę to wejdzie do swojej budy, bo jak narazie to śpi sobie pod samochodem:-) Pozdrawiam Anna [IMG]http://images48.fotosik.pl/207/8c0f39972525dc27med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/207/15e63ad7b15c7795.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/207/be958f423674bfd7.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/207/6a71ba19443855f1med.jpg[/IMG]
  13. Peter jest w tej chwili na gg, odpisał Ci?
  14. Im wiecej szukających tym wiecej szans. Justynka ma sesję, obiecała że jak tylko ją skończy poodnawia ogłoszenia Misia.
  15. Wczoraj wieczorem bawiła się przez 20 minut z Mysią, sama zaczepiała :multi:
  16. Luśkę, tę którą Dorota nosiła na rękach, pani wie jaki to pies i chce się podjąc.
  17. Aniu, wcale nie zawracałaś głowy, w końcu koszty wysyłki obciążały Ciebie więc trochę się martwiłam. Będę chyba zawozić psa do Konstancina w piątek, może wtedy udałoby się spotkać. Na razie to patykiem na wodzie pisane, ale może się wyklaruje.
  18. Anno, nie otrzymałam Twojej wiadomości. Jeśli chodzi o wysyłkę rzeczy na bazarek, chętnie podam swój adres bo widzę że innych "wyrywnych" brak :evil_lol: Jeśli chodzi o DT to chyba każda z osób przekazujących do niego psy ma inne wymagania. Warto też wiedzieć, czy wolimy psy starsze, młodsze, szczenięta, każdy z nich ma inne wymagania. Możesz po prostu czytać wątki psów potrzebujących domu tymczasowego i z czasem któryś wpadnie Ci w oko.
  19. Dla niego liczyło się to, że pod koniec żył szczęśliwie... [*]
  20. Dlaczego nie chcesz mi rzucać tej piłeczki? Że co, że ośliniona? I co z tego? [IMG]http://images37.fotosik.pl/201/9ec557d86e30876emed.jpg[/IMG]
  21. Wczoraj obcinałam psom pazury. Przypomniało mi się, jak Ofka tego nienawidziła. Nauczyłam się to podle wykorzystywać i jak Ofka zbyt bezczelnie żebrała przy stole brałam obcinadło i pokazywałam jej, zaraz podawała tyły i leciała się schować w szafie... NIe, nie leciała się schować, zajmowała z góry upatrzoną pozycję, przecież ona by się nigdy nie przyznała że czegoś się boi... Tak mi pusto bez niej.
  22. Czyli jednak nie zajęli się nia ci państwo? Biedna malutka...
  23. Jaka jest DOLNA granica wieku? Było w weekend sporo telefonów, jeden wręcz ZABÓJCZY. 7 rano, dzwoni telefon, ja dość nieprzytomna jeszcze odbieram. - Słucham - Gdzie są te szczeniaki?? - w Pomiechówku - Qu.....wa koniec rozmowy
×
×
  • Create New...