-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Mała sunia 10 miesięczna - zamarza w Schronisku !
Neris replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
Ona nie ma ogonka? -
Chora łapa+silny charakter=eutanazja. BENIU ZNALAZŁ DOM
Neris replied to LILUtosi's topic in Już w nowym domu
No to pozostaje życzyć, żeby nie było zwrotu. Ciężkie jest życie matek zastępczych, oni sobie od nas idą a my oglądamy zdjęcia i popłakujemy cichutko... -
No pani jakoś mi się średnio spodobała. NIe wiem sama... Zadzwoniła również pani zainteresowana Arią. 24 grudnia umarła jej sunia owczarkowata, 18-letnia. A teraz umiera ukochana kicia, również staruszka. Pani chce przygarnąć bidę, która sprawdzi się w życiu w mieście, umie chodzić na smyczy itp. Z moich bandytów tylko Aria spełnia te wymagania w 100%. Jeszcze tylko test na koty... Pani mówiła mi, że najbardziej na świecie kocha koty ale psa jej też brakuje. Tyle, że nie jest dla psów tak bardzo wylewna jak dla kotów. Ale Aria nie jest nachalna, jej wystarczy obecność człowieka, nie musi być ciągle głaskana i przytulana jak na przykład Willie.
-
[quote name='Saphira']extra tekst:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:[/QUOTE] CO CO Coooo siem nie podobuje?
-
No ale Aniu, do klienta to trzeba frontem, a nie go ganiać z pałą po nocy...:diabloti:
-
Wczoraj zadzwoniła pani, która szuka dla córki psa do pilnowania posesji. Zapytała co to za rasa POKER, bo takiej nie znała do tej pory :)
-
Jamnika albo cuś małego bym ciachała, dużego nie. Jednak wolę żeby tam się pozakańczały te wszystkie procesy wzrostu itp.
-
Na sterylkę chyba ciut wcześnie... A jest odważna, nie boi się niczego? Sreberko podobno miewa lęki troszkę.
-
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Akron jest miotowym bratem Avilli, więc data urodzenia ta sama. Saphiro, do dzieła ;) -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Cicho, wątki mi się popierdykały. -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Nie, nie, nie ma mowy. Piękna jak marzenie młoda sunia musi znaleźć dom. Ja widocznie jakoś za mało ogłaszam, muszę spróbować z innego komputera bo mój strasznie powolny i ciągle się net wiesza. -
Spoko, ja jestem naprawdę twarda jak stal.
-
No żyję, żyję. W domu rekord - plus 9 było o 7 rano. Wczoraj wracałam z PatiC i zanim zdołałam donieść zakupy (dojechałyśmy ok.100 m od domu), część produktów zamarzła na amen. Zakupów było dużo, więc musiałam na raty nosić no i mam. Ale piesy dostały od Ulv karmę, wczoraj dostały już z tego kolację, potem ciepłą wodę do popicia. Poker obrasta futrem jak grizzly :) Dzisiaj przyjechało mięso, musiałam ok. 500 m od domu je odebrać i wozić w dół na raty. Kiedy ostatecznie wróciłam, Aria dostała napadu emocji. Skakała, szczekała, kręciła wokół mnie kółka. Kocha mnie niestety czy jak...
-
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']ale ładnie te zółte wzorki na białym śniegu wygladają, nie?[/QUOTE] Ładnie, wesoło :) Gorzej jak przyleci kaukaz sąsiada i mi przez płot nalewa do środka. Wtedy moja miłość do psów słabnie. -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Ten pies to na 100% mix, urodził się u myśliwego który sobie posokowce rozmnaża. Pani zabrała obydwa szczeniaki do siebie, chyba dlatego że szczerze nie znosi myśliwych. Z tego, co zrozumiałam, Simona ma już dla niego domek... -
Pani na razie milczy, zadzwonię w weekend, zobaczymy...
-
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że właśnie chciał wyjść. Zresztą on chętnie wychodzi na dwór, ja mu nawet pokazywałam siuśki różne na śniegu, ale żadne z nich nie wzbudziły większego zainteresowania. Chodzi za mną krok w krok i to go zajmuje. -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Na pewno nie doszłoby do pokrycia Avilli, ona była w kojcu z drugą sunią. Ale Akron ładny, mówiłam :loveu: Nos też ma ładny. I zupełnie nieprzeciętny kolor. I jak widać jest nawet socjalny! Frytka jak zwykle - kupa 30cm od posłania. Szkoda tylko, że na drugi koc. Ale damy radę. Tygryś za to jak wróciłam z zakupów dał wielki popis kręcenia dupką, kwiczenia z radości i w ogóle okazywania uczuć. A kupę zostawił przy drzwiach... -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Psiur już jedzie do Warszawy, mam nadzieję że dojeżdżają. Jak zwykle wszystko z przygodami... Simono, ja mówiłam że on nie jest wielki tylko się taki wydaje na zdjęciach z powodu nikłego wzrostu właścicielki. On nie jest wielkości ridgebacka! Ania się wystraszyła, że ma wieźć wielkopsa. Mam nadzieję, że szybko się przekona do życia w mieście. -
Bura z Krzyczek - prosi o deklaracje na hotel. Bura za TM.
Neris replied to Krysiam's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Stałe deklaracje są też od panów sportowców, ale trzeba by odjąć Pana Męża chyba :) -
LEONEK - pamiętacie? MA JUŻ 2 LATA!!! PIĘKNIE WYRÓSŁ! nowe FOTY!
Neris replied to anielica's topic in Już w nowym domu
No to już prawdziwy chłop :loveu: -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Ma, szczególnie na ogonie, uszy też takie sobie. -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
MAm te plasterki i czekam na efekt. -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Moje stopy nie za wesoło :) ale mam nadzieję, że do jutra się chociaż częściowo zagoją.