-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Nie wiem sama, ona wydaje się nie wiedzieć że można gdzie indziej. Połażę z nią jeszcze zaraz. Najgorsze to, ze ona idzie 20cm ode mnie, a jak zeszłam do kotłowni i ona i tygryś stali w drzwiach i popiskiwali. -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Łapki Frytki dużo lepsze, widocznie maść zadziałała. Oni obydwoje załatwiają się w domu, dzisiaj rano zastałam Frytkę leżącą 30cm obok dorodnej kupy. Przywitałam sukę wylewnie, zabrałam na dwór, chodziła za mną krok w krok ale nie zrobiła nawet siusiu. -
Aria i Poker mają co piątek ogłoszenia w Wyborczej. W piątek zadzwonił pan, który chciałby Pokerka na działkę na Paluchu. Podobno codziennie od 14 pan jest na tej działce, ale tam nie mieszka. Poza tym na działce mieszka sunia Zuzia. SUnia jest niewysterylizowana. Kiedy zapytałam pana co będzie, jak sunia będzie mieć cieczkę, pan powiedział "zobaczy się". A o Arię zadzwoniła pani z okolic Falenicy. Pani ma sznaucerkę olbrzymią, miesiąc temu umarła 16-letnia ONka. Sznaucerka biega po domu, piszczy, szuka jej podobno rozpaczliwie i pani myśli, że nowy pies pomoże jej wyjść z tego stanu. Powiedziałam, że na ogół sama zawożę psy do nowych domów, pani się na to zmieszała i jakoś zaczęła wycofywać. Powiedziała, że będziemy w kontakcie i mam nadzieję, że jeszcze zadzwoni, może po prostu lęka się wizyty obcych w swoim domu.
-
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Mam specjalne plasterki na bąble, zaaplikuję sobie na noc :) Spirytusu ni mom. -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Ta, ale kozaki mi obskrobały pięty do krwi, byłaby masakra jakbym to w gorącą wodę teraz włożyła... -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
A nam to nie wiem. Zimno jest niemożebnie albo to ja taka przemarznięta... Jutro przyjeżdża mięso dla psów, ja to lubię mieć tego pełną zamrażarkę. -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Nie, no siedzę okutana kocem, piję herbatę. Zaraz karmię piesy. -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
[quote name='Talcott']Śmichy śmichami ale to niewesołe! Żebyś tylko nie padła jak ja na płasko- bo dopiero by było:shake:[/QUOTE] No wiesz, czasami lepiej się śmiać niż usiąść i płakać. Zima na wsi to podła pora roku... -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Ja sama z siebie zrobiłam zaprzęg - zaprzęgłam się do butli gazowej, pociągnęłam ją po śniegu i do domu mam jako tako przetarte. -
LEONEK - pamiętacie? MA JUŻ 2 LATA!!! PIĘKNIE WYRÓSŁ! nowe FOTY!
Neris replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Leluś :lol: słodkie imię. Kibicowałam Leonkowi od początku, jestem ciekawa jak teraz wygląda. -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
[quote name='Saphira']Ja myślę, że dzisiaj to potrzebny będzie helikopter żeby gdziekolwiek dotrzeć:shake::shake::shake:[/QUOTE] No to od dzisiaj nazywaj mnie helikopter :lol: W związku z tym, że w lodówce był już wyłącznie por, postanowiłam pójść do sklepu. Do sąsiada szłam jakieś 20 minut, ciężko to nawet nazwać "iściem", niosłam też pustą butlę gazową przez śnieg po kolana. Potem dalej polna droga jest rozjeżdżona spychaczem, nie wiem kto wpadł na ten cudowny pomysł bo po wyjściu z zasp trafiłam na jakąś obleśną maź. Ale nic to, dotarłam do głównej drogi żeby sobie postać na przystanku, na którym się nie pojawił autobus, więc poczłapałam do Pomiechówka. Na zakupy zostało mi 15 minut bo zaraz attobus powrotny. Wracając zamówiłam gaz, pan przyjechał i szarmancko postanowił podjechać do sąsiadów. BŁĄD :evil_lol: Musieliśmy wołać ciągnik, żeby go wyciągnął do szosy. Ale jak już miałam ciągnik w zasięgu ręki poprosiłam panów o przetarcie szlaku na dół. Kto był u mnie ten wie jak wygląda zjazd do mojego domu... Tygryś przywitał mnie kwiczeniem i kupą na środku pokoju. Frytka ma coś dziwnego na łapkach, jedna przednia jest jakby rozpulchniona i boli. Posmarowałam tribiotikiem bo tylko to mam dzisiaj. Jak jeszcze jakikolwiek śnieg ma padać to ja ogłaszam strajk :angryy: -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
NIe wiem, nasz pan doktor na urlopie, albo wróci jutro albo dopiero za tydzień, a te jego zastępczynie to nie za bardzo... -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Nie, spał oddzielnie w pokoju, dopóki mu nie podleczę tej skóry nie zaryzykuję, żeby potem całego stada nie leczyć... -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Talcott, sprawa Ottiego załatwiona pozytywnie :) Tygryś dzisiaj w nocy zdecydował, że nie będzie spał sam i tak od 2 szczekał z przerwami do rana. Na początku dałam się nabrać na jego rozpaczliwe krzyki, myślałam że coś sobie zrobił, ale nie, on po prostu nie chciał być sam... -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Myślałam, a nawet CI odpowiedziałam. Ale jeśli ta pani kupiła sukę za dużą kasę nie odda jej za darmo ani za parę worków karmy. Poza tym wystawia ją, więc nie sądzę... Nie damy rady wykupić psów ze wszystkich hodowli w tym kraju, które trzymają psy w kojcach. No niestety, za mało nas do tego... Dzisiaj dowiedziałam się, że ta hannowerka to nie jest ich mamą. Pani wzięła te szczeniaki od myśliwego, który pokrył swoją sukę posokowca samcem, którego też ma. Chciał je przyuczać do polowań, więc pani je zabrała. -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Gratulacje za tak szybką akcję! Skoro sunia tak szybko się przełamała, to mam nadzieję że i z psem nie będzie większych kłopotów. Tygryś też się tak we mnie wtula jak tylko może, kładzie mi głowę na ramieniu, a jak go biorę na kolana to w ogóle nieruchomieje i natychmiast zasypia... Frytka wybiera miejsce blisko mnie, ale na podłodze. -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Już nie. :) -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
[quote name='Talcott']Śliczna jest! dostałaś PW?:roll:[/QUOTE] Dostałam, ale się bojam zadzwonić :oops: -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Mały ufoludek :) -
Bura z Krzyczek - prosi o deklaracje na hotel. Bura za TM.
Neris replied to Krysiam's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Miesięcznie trzeba wyłożyć 300zł. Były jakieś deklaracje, ale nie wiem czy jednorazowe czy stałe, jakby je Krysia zebrała w 1 poście byłoby widać co i jak. Każdy ma niestety jakichś "podopiecznych", tu deklaracje, tu DT, dobrze że jesteśmy :) -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Mieszka w kojcu ze sznaucerką olbrzymką i ich córką. Z nimi dogaduje się bardzo dobrze. Z samcami niestety nie wiem. Ale po wypuszczeniu z kojca nie leciał się oszczekiwać z innymi samcami z kojców. Okrążył podwórko i wrócił biegiem do kojca. To okropny widok jak pies na siłę chce się dostać z powrotem do więzienia :shake:. -
Bura z Krzyczek - prosi o deklaracje na hotel. Bura za TM.
Neris replied to Krysiam's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No zwłaszcza że jeden z tajemniczych sponsorów, który daje na hotelik to mąż Krysi :evil_lol:, więc z jednej kieszeni do drugiej przekładają żeby wpłacić na Burcię. Samo utrzymanie psów to nie tak drogo wychodzi, gorzej jak któryś zachoruje. No, ale każdy z nas ma psy i wie jak to wygląda. -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']Jak będzie szansa na więcej informacji o nim to bardzo proszę...[/QUOTE] Postaram się coś "wywiedzieć". Ale czy w razie czego macie dla niego miejsce? -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']Zapisuję się... a czy mógłby mi ktoś zdradzić gdzie dokładniej są te psy, np. ten cuchnący jużak? I jak się zachowywał na widok nowej osoby?[/QUOTE] Psy są ok 80km od Warszawy na północny zachód. Pani przed wypuszczeniem jużaka kazała nam wyjść za bramę, pies podbiegł do bramy szczekając. Szczerze powiem że nie obserwowałam go zbyt starannie, skupiłam się na psach do zabrania "na już". Ale nie był hiperagresywny bo to zwróciłoby moją uwagę.