Jump to content
Dogomania

Neris

Members
  • Posts

    15551
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neris

  1. Pytam o to "moje" DT, bo jeśli go nie chcecie to jutro tam zawożę jamnika z pseudo.
  2. Można spróbować poprosić w Psim Aniele, ale nie wiem jak oni teraz stoją z miejscem... wiem, że jeśli tylko mogą nie odmawiają potrzebującym.
  3. Tia, ale jak mnie tu zapada to nie wyjdę do kwietnia!
  4. Dostałam zdjęcia Newtonka :) [IMG]http://images45.fotosik.pl/243/54c969ad44ac8fb4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/243/dcc211cdeeaf02edmed.jpg[/IMG]
  5. No to przyszłam do Kubusia... ale w sumie mogę tylko popatrzeć.
  6. Byłam pewna, że u mnie żadnych wystrzałów nie będzie, bo to zapadła wieś, ale około północy niebo było całe czerwone, a odgłosy niosły się po rzece z każdej strony :shake: Smutne to były Święta i smutny Sylwester, chyba każdy z nas w tym roku poniósł jakąś bolesną stratę...
  7. Nie bojam sie :) Jutro kciuki proszę, jak dobrze pójdzie jadę po jamniki do tego babona niedobrego... tego z wątku Donny
  8. Z tego co wiem Jayo raz na jakiś czas jeździ na trasie Warszawa- Kraków, nie wiem czy w tej chwili również, ale jeszcze niedawno jeździła.
  9. Jest biedna. W tej chwili nie cieszy się niczym innym oprócz jedzenia, na trzask otwieranej szafki z lekami leci jak szalona, bo wie że będzie smaczek - tabletkę opakowuję czymś do jedzenia. Nie bawi się już w ogóle. Ale przyłazi pod kołdrę i śpimy razem Chyba jeszcze nie czas na nią...
  10. Już :) A wpisy w profilu to każdy może odczytac, nie tylko ja :)
  11. Czyli nie jest już potrzebny ten DT w Warszawie?
  12. Czasami ludzie tracą z oczu dobro zwierząt...
  13. No to Nowy Rok zaczęliśmy atakiem :(
  14. No ma być lepszy podobno ;) Zasypuje nas od rana, ale ja ze spokojem patrzę na to. W razie czego otworzę furtkę i moje czołgi przetrą ścieżkę do sąsiada, a stamtąd to już z górki :)
  15. Wszystkiego najlepszego! A do łózka nie chcę!
  16. [quote name='gagata']Na Neris ten sok ananasowo\kokosowy jakos musiał dziwnie zadziałać, skoro jej tu nie ma...Ale na mnie tez by zadziałał taki zestaw...[/QUOTE] Co nie ma jak jest Siedzi sobie, posprzątała świnkom morskim, TV nie działa, zimno i ciemno to co.
  17. Minęły pierwsze Święta bez Ofeczki, teraz pierwszy Sylwester. Wspominaliśmy ją w Wigilię... Dziękuję Aniu że pamiętasz.
  18. No fajna jest, nietoperkowata :)
  19. Mam sok ananasowo-kokosowy i chipsy :) Matko Gagato, z soboty nici, pani od jamnika się wycofała a ten drugi pan przyjedzie do mnie.
  20. Ja miałam przyjemność poznać Miśka, to bardzo miły, stonowany, grzeczny pies, najchetniej wybiera towarzystwo Wojtka- męża Krysi, kładzie się obok niego na kanapie wpatrzony w Wojtka jak w obraz... Ale to młody pies, można mu szukać domu a Krysi coś zawsze znajdziemy :)
  21. [quote name='emilia2280']:/ porozsylam wátek. moze ktos poradzi, czy choc do lepszego schronu go dac?[/QUOTE] Dobre w mazowieckim to chyba MIlanówek i Psi Anioł, ale nie wiem jak by było z przyjęciem psów...
  22. [IMG]http://www.tvk-gaj.pl/%7Eschronisko-wroclaw/images/photoalbum/album_235/j1_t1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.tvk-gaj.pl/%7Eschronisko-wroclaw/images/photoalbum/album_235/j2_t1.jpg[/IMG] Może mi się uda
  23. A Wy co pouciekali, hę? Mój TV znowu nie działa, akurat na SYlwestra :placz:
  24. Ten maluch wygląda jak rasowy jamniczy szczeniak. Po kształcie głowy już coś widać...
×
×
  • Create New...