Duży dług:( Ja dostanę od córki ze Szwecji jakieś fajne ciuszki, głównie dziecięce i młodzieżowe, więc na feriach zrobię bazarek, może wcześniej jakiś też zrobię, ale to nie są jakieś wielkie pieniądze:( Moja deklaracja listopadowa pójdzie jeszcze w tym tygodniu! Oby tylko Plama przestał kaszleć, Pieniądze po prostu musimy uzbierać, musimy i tyle!