Przy dziewczynach, dość drobnych wygląda jak małe cielątko. Nigdy nie miałam takiego olbrzyma - mój Apacz owczarek niemiecki był sporo mniejszy!!! Ile ten wielkolud zjada?
Napisałam, że ktoś szukał małej psinki, po prostu ktoś nie ksywka. Ale ma być mała, a ta ponoć do kolana to dałkiem spora jest Zaraz znajdę ten wątek i wkleję, zawsze warto spróbować. A ona mimo, ze nie mała ale ładna psinka!!!
jrśli trzeba jeszcze mogę ją wystawić, mam konto. Potrzebuję tekstu i zdjęć. Jeśli to Wam pasuje, wyślijcie na e-mail [email protected]. Ważne, żeby był telefon kontaktowy, bo ja o niej wiem, tyle co przeczytałam!!!