Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. No niestety siusiu było na dywanie, ale coś więcej udało się na polu!!!
  2. Jetka już u nas w Mielcu, strasznie się zestresowała suczka, bo do teraz nie było żadnego siusiu - obecnie trwa spacerek, więc może się uda. Straszna kruszynka z tej psinki i taka grzeczniutka. Jedzonko faktycznie bardzo lubi i zjada wszystko ze smakiem. Toleruje wszystkich, nie szczeka, dziewczynka na piatkę z plusem!!!
  3. Bardzo mi się to podoba, jeśli można to mogę w przyszłym miesiącu wesprzeć finansowo, wpłacając skromną sumkę na AFN z dopiskiem, który ustalicie!!!!Albo bezpośrednio na konto tego przytuliska, jeśli je podacie w wątku!!!
  4. Pędzelku, czekamy na ciebie!!! I wyłączam kompa, bo oczy mnie bilą, staroęć!!!
  5. Cathedral, mój nr komórki , bo o 10 możemy byc na spacerze: 697981300 i czekamy, wierząc,że jak nam się nie uda suni znaleźć domku do 19 grudnia to weźmiesz ją na zimę do siebie!!!!
  6. Luthien jak się robi takie piękne banerki.!!!??? Poproszę o insrukcję na priva!!!! Kropcia do góry!!!!
  7. Wpłaciłam dla Kropki 50 zł na AFN z dopiskiem Chudzina i inne psiaki zJG, już są, czy mozesz np. w niedzielę z tych pieniążków zapłacić takiego smsa? Nic wiecej nie mogę zrobić, przepraszam!
  8. A kto wie jak się robi banerki, bo zrobiłabym dla Pedzelak!!!????
  9. Jak wklejać zdjęcia na Dogomanii: 1. Wejdż na: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/na%20http://www.imageshack.us/"] http://www.imageshack.us/[/URL] 2. Kliknij klawisz przeglądaj 3. Wybierz zdjecie ze swojego kompa, otwórz 4. Na stronie ImageShack kliknij[B] host it! [/B]5. Pojawi się strona z masą linków 6. Jeśli zdjęcie jest węższe niż 500: [LIST] [*]na Dogo kliknij klawisz z listem [*]wyskoczy okienko, w które wklej [B]ostatni [/B]link z ImageShack i kliknij ok[/LIST]7. Jeśli zdjęcie jest szersze niż 500: [LIST] [*]skopiuj z ImageShack [B]drugi[/B] link [*]wklej go do swojego posta na Dogo.[/LIST]POWODZENIA!!! Moim córkom nie podoba się imię Pędzelek, czy bunia na nie reaguje? Bo one chcą, żeby to była Jeta. Oto jej zdjęcia: [IMG]http://img400.imageshack.us/img400/7352/p281dzelek1rg9.jpg[/IMG] [IMG]http://img400.imageshack.us/img400/8686/p281dzelak2sd9.jpg[/IMG] [IMG]http://img385.imageshack.us/img385/2715/pedzelek3wp0.jpg[/IMG] Pędzelek z pyszczka już nie jest tak bardzo podobny do naszego Sonika, ma kłapniete uszka i krótszą mordkę i zupełnie inne oczy. Ale to sliczna sunia!!!!!:loveu:
  10. Mój jest na karmie WRD z krakvetu i zaczynam widzieć leciutkie wklęśnięcie boczków!!! Hurrreaaa!!!!
  11. Ja mogę, albo jeśli chcesz to instrukcję wklejania Ci prześlę. Moje córki już wiedzą o przyjeździe Pędzelka. Reakcje takie: najmłodsza - musi być mała, żeby ją nosić na rękach, średnia - ja to wolałabym kota, najstarsza - momo, ty chyba oszalałaś! Rosną przyszłe dogomaniaczki!!!:placz: Posłanko kupione, chrupki też, miski, gdzieś są tylko muszę poszukać, smycz i obroża są. U swojego weta byłam, zaleca w miarę szybką sterylkę i posiadanie ze schroniska książeczki właściciela psa z wpisami szczepień, odrobaczeń i odpchlań. Czy Pędzelak to ma? Najwięcej zmartwień budzi tylko mój włany pies, czy zaakceptuke Pędzelka - on jest straszny snob i nigdy nie mieszkał z innym zwierzakiem. Dziewczyny, na jaką kasę do zwrotu mam być przygotowana. Mój mail do wysłania zdjęć: [email][email protected][/email]
  12. Mój pies nie pachnie, a smierdzi - wiatrem!!!
  13. Żabciu, masz już 310 zł na podróż!!!!:lol:
  14. Przelałam dla Żabki 50 zł (10 zł z bazarku).:loveu:
  15. Tajga prosi o domek!!!
  16. 50 zł dla Cyganka przelane!!!
  17. Dwóch obserwujących na Allegro!!!
  18. Oj Kamisiu, co ten człowiek Ci zrobił, tylko oczka świecą się na zdjęciu!!! Nie daj się piesku, trzymamy i kciuki i łapki!!!
  19. Widziałam Perełkę na Allegro, ale czemu nie ma z nią maluszków, powinny już zacząć szukać domku!!! Perełka hop na pierwszą stronkę!!!
  20. Gem skontaktuj się z Maupa4, ona ma buldożkę ze szczeniakami i pewnie wie, kiedy takie psie dzieci dokarmiać lub Z Formicą, która jest wetem. Obie działają na dogo, więc wyślij im list na priva i pewnie coś się dowiesz!!!
  21. Sporo, zaraz coś dla niego przeleję!!!
  22. Misiaczku, a co u Ciebie?
  23. Sorki, już podnoszę i banerek jeszcze mam z zagłodzonymi szczeniakami, ale pewnie zmienię na Pędzelka, którego bedę mieć na tymczasie, tylko nie wiem jak!!!
  24. A ile jeszcze Cygankowi potrzeba?
×
×
  • Create New...