-
Posts
30680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agusiazet
-
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
No niestety siusiu było na dywanie, ale coś więcej udało się na polu!!! -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Jetka już u nas w Mielcu, strasznie się zestresowała suczka, bo do teraz nie było żadnego siusiu - obecnie trwa spacerek, więc może się uda. Straszna kruszynka z tej psinki i taka grzeczniutka. Jedzonko faktycznie bardzo lubi i zjada wszystko ze smakiem. Toleruje wszystkich, nie szczeka, dziewczynka na piatkę z plusem!!! -
Bardzo mi się to podoba, jeśli można to mogę w przyszłym miesiącu wesprzeć finansowo, wpłacając skromną sumkę na AFN z dopiskiem, który ustalicie!!!!Albo bezpośrednio na konto tego przytuliska, jeśli je podacie w wątku!!!
-
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Pędzelku, czekamy na ciebie!!! I wyłączam kompa, bo oczy mnie bilą, staroęć!!! -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Cathedral, mój nr komórki , bo o 10 możemy byc na spacerze: 697981300 i czekamy, wierząc,że jak nam się nie uda suni znaleźć domku do 19 grudnia to weźmiesz ją na zimę do siebie!!!! -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
A kto wie jak się robi banerki, bo zrobiłabym dla Pedzelak!!!???? -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Jak wklejać zdjęcia na Dogomanii: 1. Wejdż na: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/na%20http://www.imageshack.us/"] http://www.imageshack.us/[/URL] 2. Kliknij klawisz przeglądaj 3. Wybierz zdjecie ze swojego kompa, otwórz 4. Na stronie ImageShack kliknij[B] host it! [/B]5. Pojawi się strona z masą linków 6. Jeśli zdjęcie jest węższe niż 500: [LIST] [*]na Dogo kliknij klawisz z listem [*]wyskoczy okienko, w które wklej [B]ostatni [/B]link z ImageShack i kliknij ok[/LIST]7. Jeśli zdjęcie jest szersze niż 500: [LIST] [*]skopiuj z ImageShack [B]drugi[/B] link [*]wklej go do swojego posta na Dogo.[/LIST]POWODZENIA!!! Moim córkom nie podoba się imię Pędzelek, czy bunia na nie reaguje? Bo one chcą, żeby to była Jeta. Oto jej zdjęcia: [IMG]http://img400.imageshack.us/img400/7352/p281dzelek1rg9.jpg[/IMG] [IMG]http://img400.imageshack.us/img400/8686/p281dzelak2sd9.jpg[/IMG] [IMG]http://img385.imageshack.us/img385/2715/pedzelek3wp0.jpg[/IMG] Pędzelek z pyszczka już nie jest tak bardzo podobny do naszego Sonika, ma kłapniete uszka i krótszą mordkę i zupełnie inne oczy. Ale to sliczna sunia!!!!!:loveu: -
Mój jest na karmie WRD z krakvetu i zaczynam widzieć leciutkie wklęśnięcie boczków!!! Hurrreaaa!!!!
-
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Ja mogę, albo jeśli chcesz to instrukcję wklejania Ci prześlę. Moje córki już wiedzą o przyjeździe Pędzelka. Reakcje takie: najmłodsza - musi być mała, żeby ją nosić na rękach, średnia - ja to wolałabym kota, najstarsza - momo, ty chyba oszalałaś! Rosną przyszłe dogomaniaczki!!!:placz: Posłanko kupione, chrupki też, miski, gdzieś są tylko muszę poszukać, smycz i obroża są. U swojego weta byłam, zaleca w miarę szybką sterylkę i posiadanie ze schroniska książeczki właściciela psa z wpisami szczepień, odrobaczeń i odpchlań. Czy Pędzelak to ma? Najwięcej zmartwień budzi tylko mój włany pies, czy zaakceptuke Pędzelka - on jest straszny snob i nigdy nie mieszkał z innym zwierzakiem. Dziewczyny, na jaką kasę do zwrotu mam być przygotowana. Mój mail do wysłania zdjęć: [email][email protected][/email] -
Mój pies nie pachnie, a smierdzi - wiatrem!!!
-
Żabka i maluchy już szczęśliwe :)) Mają domki :)
agusiazet replied to Aga's topic in Już w nowym domu
Żabciu, masz już 310 zł na podróż!!!!:lol: -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Jak tam Pędzelek? -
Żabka i maluchy już szczęśliwe :)) Mają domki :)
agusiazet replied to Aga's topic in Już w nowym domu
Przelałam dla Żabki 50 zł (10 zł z bazarku).:loveu: -
Tajga z Palucha, bardzo kocha ludzi...ma dom
agusiazet replied to luciolla's topic in Już w nowym domu
Tajga prosi o domek!!! -
Kudłata mordka zwana Cyganem.zjadl nie-kudłate drzwi
agusiazet replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
50 zł dla Cyganka przelane!!! -
Różnooki Twist kiedy znajdzie dom??? - MA DOM
agusiazet replied to Patikujek's topic in Już w nowym domu
Dwóch obserwujących na Allegro!!! -
Kudłata mordka zwana Cyganem.zjadl nie-kudłate drzwi
agusiazet replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
Sporo, zaraz coś dla niego przeleję!!! -
Rudi po wielu perypetiach nareszcie ma swój dom
agusiazet replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Misiaczku, a co u Ciebie? -
Kudłata mordka zwana Cyganem.zjadl nie-kudłate drzwi
agusiazet replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
A ile jeszcze Cygankowi potrzeba?