Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. Martuś jak tylko wrócę do domu wkleję zdjęcia, bo teraz - niestety - jestem w pracy!!!
  2. Ale to przechowanie jest płatne?
  3. [SIZE=3][COLOR=Red]Martuś, dziewczyny najprawdopodobniej Jetka znalazła domek!!! [COLOR=Black][SIZE=2]To zasługa pajuni i jej fundacji. Za, co im serdeczne, największe, z głębi serca dzięki. Wprawdzie domek będzie aż w Niemczech, ale nasi jakoś się nie poznali na małej, więc okazja posiadania super suni minęła im bezpowrotnie. Jetka po sterylce i wydobrzeniu będzie zaczipowana i dostanie paszport z adresem nowych Państwa. Ja już ten adres mam, to Niemka o polskim nazwisku i po sprawdzeniu domku pajunia zadecyduje, czy dać im Jetkę, że są to te wymarzone przez nas dobre ręce! Mam nadzieję, że tak właśnie będzie i tułaczka małej, kochanej i milusińskiej polskiej suni zakończy się happy endem! Ten szczęśliwy moment nastąpi gdzieś w lutym, kiedy psy z fundacji bedą jechały do Niemiec. Mam więc jeszcze miesiąc lub troszkę więcej na cieszenie się Jetką - na pewno będę ryczeć jak już ten moment nadejdzie, ale to będą łzy radości. [COLOR=Lime][SIZE=5]PAJUNIU, DZIęKUJę PO STOKROć!!![/SIZE][/COLOR] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
  4. Ok, czekamy na decyzję Ewy!!!
  5. No to znowu wystawiam ją na Allegro, może tym razem się komuś spodoba!!!
  6. [COLOR=DarkOrchid][SIZE=5]PODNOSZĘ KOCHANĄ JETULKĘ!!! DOMEK PILNIE POTRZEBNY DLA SUPER SUNI - SAMA SPARAWDZIłAM - JEST PRZESUPER!!!! [/SIZE][/COLOR]
  7. Ok, zaraz będzie na Allegro!
  8. Biedna sunia, taka niesamowicie wierna. Do pierwszego już niedaleko - mogę zaoferować w lutym 50 zł dla Figuni na sterylkę!
  9. Czy na AFN może być z dopiskiem Zuzanka, czy coś więcej?
  10. Piękne dzięki, będę bardzo wdzięczna, to cudna sunia i z wyglądu i z charakteru!!! [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/6265/im0060747yz.jpg[/IMG]
  11. Brawo, super,że się udało! Mamy dawać kasę na AFN i aukcje na bazarek?
  12. To ma być brzydal? Mnie się podoba, ubóstwiam takie brzydale!!! Domku dla brzydala, gdzie jesteś?
  13. E tam, zaledwie 1, 60, ale wiesz Allegro to nie gwarancja znalezienie domu, to tylko próba jego szukania. Moja tymczasowa Jetka była wystawiana już kilka razy i nic, nadal jest u mnie i jest cudownym, kochanym i mądrym szczeniorem, którego niestety nikt nie chce! Ech, to życie jest ... podłe!!!
  14. Co będzie z Rokusiem w taką brzydką pogodę?
  15. Masz całkowicie rację, ale niestety znalezienie domku wcale nie jest łatwe - wiemy coś o tym, hehehe:cool3:. Jeśli założysz wątki białej suni i tej podobnej do Jetki to powklejam zdjęcia. Niech chociaż tyle mają! Jeśli wiesz coś o ich charakterze i możesz zrobić zdjęcia bez krat chętnie wystawię je na Allegro i inne fora, gdzie wystawiałam Jetusię! Boże ile tych bid jest, a wszystko to nasza, ludzi wina!!!:angryy:
  16. Wyślij!!! Na [email][email protected][/email], najbardziej martwi mnie ta podobna do Jetki, chętnir pomogłabym i tej tylko nie wiem jak!!!???
  17. Oto Rubi na Allegro; [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=160506808[/URL]
  18. Ja jestem pełna podziwu dla Twojego determinizmu!!!! Brawo!!! Ja mam już ponad 2 miesiące na tymczasie śliczną, malutką i bardzo kochaną sunię - Jetkę- i domku jak nie było tak nie ma, a mój mąż ględzi i zrzędzi coraz bardziej! Jestem załamana, ale co mam zrobić, przecież nie oddam jej do schronu, skąd wyciągnęły ją inne Dogomaniaczki! Myslałam, że to będzie prostsze i co najważniejsze szybsze, a teraz ja przywiązałam się do suni, ona do mnie, a zostać nie może!!
  19. Ja coś znajdę i wystawię dla Zuzanki, może coś uzbieramy!!! Daj znać, co z tym domkiem za pieniądze!!!
  20. Pewnie warto spróbować, każde życie jest tego warte!!!
  21. Może jeszcze kolejny raz wystawić Twista na Allegro? A może na jakieś inne fora? To nie gwarantuje domku, ale próbować można!!!
  22. Jaką to bidkę znalazłaś? Jest w schronie? Czy u Ciebie? Masz fotki? Założysz jej wątek? Napisz coś może wspólnie coś wymyslimy dla kolejnej bidulki!!!
  23. To szukajcie koniecznie hoteliku, 2 tygodnie zlecą bardzo szybko. I wystawiajmy aukcje i zakładajmy skarpetę na AFN!!!
  24. Niemoralne, po co ten okres ochronny - to chore. Sunia do hotelu, dokładam się ile mogę!!!!
  25. Jak wystawię to dam!!!
×
×
  • Create New...