Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. Gucio, napisz jaka Tora jest duża w centymetrach i ile waży. Może wiesz też coś o jej stosunku do dzieci, bo z psami to się chyba dogaduje!! Jast taka piękna, jak ja chciałabym mieć taką pannicę!!!
  2. Tak Niewiasto, muszę się z Tobą zgodzić, Jetka to urodziwa suczka - zgrabna, proporcjonalna i to spojrzenie!!! Sam miód i orzeszki!!!:cool3:
  3. Wreszcie dzisiaj wkleiłam Czarusię na ogłoszeniach w 4 łapy. Mam nadzieję, że jej się uda. Podałam swoje dane i telefon, ale jakbyś mogła wyślij mi swoje, żebym ludziom zainteresowanym podała. Oto link; [URL]http://ogloszenia.4lapy.info/L-ogloszenia/[/URL]
  4. Bianka, ale dajesz popalić! Ciekawe, czy spauzuje, czy Panie bedą musiały się rozstać?
  5. Najnowsze fotki Jetulca: Z ukradzioną zabawką: [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/6987/im006692hl5.jpg[/IMG] Chcieli zabawkę zabrać, więc ewakuacja pod łóżko: [IMG]http://img377.imageshack.us/img377/6086/im006693rt4.jpg[/IMG]
  6. Nie wiem.... Czekam na info. Buziaczki porozdawane, Jeta mi chciała odgryżć nos, ale uratowałam tę część twarzy!!!
  7. Piękne dzięki w imieniu Bartka!!!
  8. ja mogę wystawić letnie, damskie bluzeczki na bazarku. Tylko moje aukcje na w/w mają się marnie, ale mogę spróbować!!!
  9. 7 lat to wcale nie jest jakiś podeszły wiek dla psa. Takie maleństwo może żyć jeszcze drugie tyle, albo i wiecej! Psiaczku życzę szczęścia. Zasłużyłeś!!!
  10. [quote name='małaKatowice']Witam :) Gdzie przesłać pieniążki ?-chętnie pomogę . Proszę o info ma maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote] Pieniążki wpłacamy na AFN.
  11. Ale sliczna!!! I ona siedzi w schronie? Nie do wiary!!!
  12. Biedna Czarusia, koniecznie trzeba jej pomóc!!!
  13. Karola są jakieś nowości w sprawie Figi?
  14. Sahara, to napisz ile mam Ci kasy przelać, bo aukcje Edny kończą się jutro! Kup wszystko, co małym trzeba na ok. 60 zł, bo chyba tyle będzie z aukcji!!!
  15. Kto płaci za hotelik Bartka? Ile wynosi suma dziennie? Czy są jakieś długi?
  16. Z tego, co wiem domek jest w Polsce!!! Ale niech to napisze pajunia, bo ja mogę sie mylić!
  17. Bianeczko, trzymamy cały czas kciuki, żeby Ci sie udało zaaklimatyzować, dogadać z rezydentami i byc szczęśliwą w swoim własnym domku!!!
  18. A ona była tak krótko!!! Marto, proszę zainteresuj się tym małym białym pieskiem, którego zdjecie wkleił Romek, bo strasznie słodki z niego psiaczek!!! może jakiś watek dla niego/ dla niej?
  19. A co z kolei z takim bazarkowiczem, który wygrał, pieniądze wpłacił, a adresu do wysyłki nie podaje, mimo, ze prosiłam już kilka razy - można po np. miesiącu uznać, że przekazuje rzeczy do dalszej licytacji? Bo nie chciałabym być oskarżona o kradziez tego, co ktoś kupił! Ile mam czekać?
  20. Masza się przypomina - domek stały potrzebny!!!
  21. Pierwsza aukcja na hotelik dla Bartka wystawiona, zapraszam, zajrzyjcie!!! A Dogo tak beznadziejnie działa, że nie mam cierpliwości wystawiać następne, bo ciągle coś się psuje!!!
  22. Moim zdaniem, Twoja aukcja Twoja decyzja i tego, kto wygrał aukcję. A Ednie i Saharze już chyba pieniążki nie potrzebna!!!
×
×
  • Create New...