[quote name='gosiaczek1984']Witaj i jak tam dzwonilas do Germaine?[/QUOTE]
Nie, rodzina sama nie wie, czy chce, czy nie, więc odpuściłam, bo nic na siłę.
[quote name='agata51']Rozmawiałam dziś z wiosną. Nadinka wciąż u niej. Wysłałam zaległości.
agusiazet, na jakie konto wpłacasz kasę? Teraz najlepiej na konto Fundacji Grey Animals.[/QUOTE]
Wysyłam na konto Patryka Grunt!
Jakie jest konto Fundacji?
Otrzymałam wpłatę 40 zł od zadry, opisaną jako darowizna. Dziękuję:) Czy mam ją rozbić na poszczególne deklaracje miesięczne, czy zaznaczyć w jednorazowych?
[quote name='asikowska']to ja przepraszam zapomniałam dopisać[/QUOTE]
Witam, czyli jesteś nowym deklarującym skarpety? Bo dotąd nie miałam Ciebie w rozliczeniach. Zatem dziękujemy ślicznie za wsparcie:)
[quote name='Tola']Tak - jest faktura, jutro księgowa przeleje.[/QUOTE]
Dzięki za wiadomość, zatem ja w tym miesiącu przelewu do Fur nie robię, tylko odliczam z salda Iwy 270 zł.
Zrobiłam dla Lusi bazarek, na który serdecznie zapraszam:
http://www.dogomania.pl/forum/threads/245207-Wszystko-od-1-z%C5%82-na-sp%C5%82at%C4%99-d%C5%82ug%C3%B3w-staruszki-Lusi-do-31-07-19-00-%29
Zapraszam na kolejny bazarek dl Konga, gdzie można w opcji kup teraz zakupić grzybka tybetańskiego, który służy do produkcji zdrowotnego kefiru:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245204-Grzybek-tybeta%C5%84ski-do-produkcji-zdrowotnego-kefiru-na-hotel-dla-Konga-do-31-07-19-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245204-Grzybek-tybeta%C5%84ski-do-produkcji-zdrowotnego-kefiru-na-hotel-dla-Konga-do-31-07-19-00[/URL]