Jump to content
Dogomania

wapiszon

Members
  • Posts

    2704
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wapiszon

  1. Czyli dwie operacje i pobyt w szpitalu to ok. 3500 zł. Dużo:( Czy uda się uzbierać taka kwotę. Ale z drugiej strony 3500 zł za życie to chyba nie tak dużo. Jolu PODZIWIAM CIĘ!!!!!!
  2. Wiem,że dla Was to była trudna decyzja i spore obciążenie. Ale dla Milusia to najlepsza decyzja !!!!!! Jesteście WSPANIALI!!!!!!!!!
  3. Coś prześlę ale dopiero na początku września
  4. Poproszę o nr konta.Postaram się coś znaleźć:(
  5. Ale oba psiaki SZCZĘŚLIWE!!!!!!!!!!!!!! Czy ktoś już zajął się klonowaniem Marcina i Jego Cioci????? :)
  6. Jestem ciekawa, czy rodzice Weroniki wiedzą, co ona wypisuje?????
  7. Trzymam kciuki za wizytę. Ale mam nieodparte wrażenie ,że pomoc behawiorysty jest bardziej potrzebna Weronice niz jej suni:(
  8. [quote name='Weronika1995']U pana Marcina-z happy Dog. Można tu takie dane podawać? A co do swoich danych to nie będę ich podawać publicznie:P[/QUOTE] Ile razy byłaś u Pana Marcina, czy On widział sunię i co robiłaś z sunią po wizytach u Pana Marcina
  9. Ciocia Wapiszon dołożyła jeszcze 20 zł. Budryskowi brakuje jeszcze 100zł do wizji upragnionego domku :)
  10. Jestem w szoku:shake::shake::shake: Gdzie są rodzice tego głupiutkiego dziecka?????????????????????????????????????????????
  11. Zuzliczku kochany, zrób to RTG. Proszę:) A tak na marginesie, ci lekarze ostatniego kontaktu to najczęściej zwykłe konowały( ja trafiłam na niezlego) Nasze czterołapy mają więcej szczęścia:)
  12. To pozostało tylko życzyć szczęścia na Nowej Drodze Życia :evil_lol::loveu::multi::multi::multi::multi:
  13. To która jest ta Kochaną Wariatką ?
  14. Wpłaciłam 30 zł. Póżniej podam nr konta na które przelać można te pieniądze ( dla Budryska [url]http://www.dogomania.pl/threads/179955-BUDRYSEK-prosze-pobiera%C4%87-plakat-i-rozwiesza%C4%87-%29-!/page61[/url] )
  15. To poproszę nr konta, prześlę w przyszłym tygodniu .
  16. Kochani Wariaci skądkolwiek są:)
  17. Suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  18. A jak finanse Kąska, czy ma jakieś potrzeby( oczywiście po za domkiem) ?
×
×
  • Create New...