Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. Myśle, że to stres, zmiana żywienia itd. Trzeba jeszcze po prostu trochę poczekać - nie zaszkodzi też zapytać weta - co on na to?
  2. [quote name='ulvhedinn']Oooo, jak pieknie: nie-łysa panna dostanie prezenty na święta:evil_lol: obiecuję fotki, bo mam już aparat pożyczony:multi: I jeszcze mam miłą wiadomość na Święta.... [B]Kora zostaje na zawsze w domu tymczasowym!!!![/B] :multi: :eviltong: :multi: :eviltong: :multi: :eviltong: :multi:[/quote] A to dopiero prezent pod choinkę dostała! Może powie coś w Wigilię?:evil_lol:
  3. [quote name='ulvhedinn']W styczniu, ok? Po prostu muszę wykombinować kasę... Na razie muszę jeszcze zapłacić za szalik Pucce:oops: i chyba pójdę żebrać z psami w przejściu na Świdnickiej, bo wszystko mi się wali na łeb po kawałku:-([/quote] A mam Cię Ciotko! Jesteś tu! Pucce za szalik możesz zapłacic później, a poza tym nie - Pucce tylko psom na afn. Pucce to proszę NATYCHMIAST zanieść aniołki do ksiegarni. Bo Pucka sie wkurzy wsiadzie w pociąg do Wrocławia i sama zobaczysz jaka ona jest STRASZNA Pucka. Czy ja mogę liczyć ze zaniesiesz PRZED Świetami te aniołki? Nieśmiało przypominam że zanoszenie aniołków do ksiegarni to już trwa chyba z miesiac jak nie dłużej ....
  4. Uwaga! Prywata będzie - ale to do Gallegro - jednego z największych sponsorów Czarnego - Nero!!! ( DZIĘKUJEMY!!!! ) ... oj Tomaszu, Tomaszu - no to wyślę jutro, skoro tak...
  5. Hurra! Hurra! :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :ghost_2: :ghost_2: :ghost_2: :ghost_2: :painting: :painting: :painting: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :laola: :laola: :laola:
  6. A to zapraszam serdecznie!!! Pracuję na Koszykowej (ok. Pl. Konstytucji)Koło Puławskiej mieszkam - na wysokości Geanta mniej więcej. Proszę tylko o informacje - czy mam wysyłać czy nie? Ps. To się nazywa "zasada ograniczonego zaufania" hehe Ps1.A czy czytałaś jak Tolkowi się poszczęściło?
  7. O tamtej reszcie - będziemy mówić pojutrze. Jutro - a własciwie dziś - skupmy się na DOMKU DLA TAJGI!!! O 10.00 !!! Halo ! Dogomaniacy śpiący! Czy dogomaniacy mnie słyszą!? Hm... Gallegro - nie ma głogu? ( no nie mogłam sobie darować, sam rozumiesz, prawda?)
  8. Halo! Tutaj na ostatniej stronie proszę przeczytać!!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2590592#post2590592[/URL]
  9. O Ty szantażysto! Negatywem straszysz? Taki z Ciebie kumpel? Jutro wysyłam szalik i ksiązkę. Wiem, wiem ze mówiłam ze wyślę wczoraj - ale mówiłam przecież że muszę sprawdzić czy z szalikiem nie uciekniesz, tak? ;))))
  10. Ok, to jutro o 10.00. Zaczynam wtedy pracę. Halo - kto do nas dołaczy ? Jutro o 10.00!!! Mówimy "JEST DOMEK DLA TAJGI"!
  11. Czy Ciocia i Ty mieszkacie wszyscy na Firleju? Czy może ktoś gdzieś bliżej Żeromskiego? Na Firlej mi trochę daleko :-( Bo ja z Radomia jestem i w domu na święta będę, to mogłabym podrzucić jakieś psie i kocie przysmaki. A może kupić miskę, obrożę, smycz, szampon psi?
  12. [quote name='pucka69']No to super! Cieszę się bardzo ze względu na Czarnego! Oczywiście - tak jak pisałam będę wpłacać na Czarnego - niezbyt dużo, ale systematycznie! Prosimy o wieści - jak postępuje budowa budy.[/quote] Łośku! Jak się cieszę! Mój post pisałam , w czasie gdy Ty pisałas swój, więc pisząc go - nie wiedziłam, że to będzie domek stały! Wyściskaj Ciocię i Wujka ode mnie! Chciałabym coś zafundować Czarnemu - powiedz, jak mogłabym to zrobić.
  13. No to super! Cieszę się bardzo ze względu na Czarnego! Oczywiście - tak jak pisałam będę wpłacać na Czarnego - niezbyt dużo, ale systematycznie! Prosimy o wieści - jak postępuje budowa budy.
  14. [quote name='łosiek']karusiap nie wiem kiedy, jak bedzie cos wiadomo to napisze ;)[/quote] A ten parking - przypominam! Może on byłby dobry ? Jakby u Cioci się nie dało?
  15. Ciotki! Ja Bazylka dla Mamy-tego z avatorka, wyszperałam na forum "zwierzęta" w gazecie wyborczej. To było rok temu i o dogo pojęcia zielonego nie miałam, a nawet jak miałam - to zupełnie nie potrafiłam się w nim poruszać.Czy on tam jest?
  16. Tak czytam ten wątek, czytam i po prostu mi się to w głowie zmieścić nie chce!
  17. A może zrobić jakiś plakacik i powiesić np. w lecznicach. Jest np. tak lecznica na Słowackiego u dr Nowogrodzkiego? Nagrodkiewicza? albo jakoś tak - i jak suka się komuś oszczeni to oni pomagają znaleźć domy dla maluchów. To jest przy Jasnej? Chłodnej?
  18. [quote name='Eldar']no co ja poradze, ze mnie sie te nauszniki podobaja?? :D:D:D kupilem zonie :D:D - powiedziala, ze chce sprzedac to powiedzialem - okej dam 30 i je od Ciebie kupie :D wiec tak zostaly sprzedane :D:D:D[/quote] :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: to może żonie kup w zamian: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35339[/URL] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :ghost_2: :ghost_2: :ghost_2: :ghost_2:
  19. [quote name='papisia']Boze... zabierzcie go z ulicy!!! Wlasnie opchnęłam mojemu własnemu mężowi moje nauszniki za 30zł :diabloti: Nie ! No Ciotka! Przeszłaś samą siebie!:evil_lol:
  20. Ciotki! Mogę allegro dopiero jutro wystawić, bo mój serwer nie działa i zdjęć doodac bym nie mogła. Jeśli ktoś moze wcześniej bardzo proszę.
  21. [quote name='Gucio']puska - pytalas sie wiec odpowiedzialam ;)[/quote] Zawsze to jakiś dialog, prawda? :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: A może by bannerek zrobić? Ktoś umie, ja - niestety nie!
  22. [quote name='Gucio']Przyjacielu - JAK BEDE WIEDZIALA GDZIE TO NAPISZE NIE???? Potrzebna jest zgoda wlascicielki konta !!!!! pucka - gdybym miala to bym wystawila juz dawno, na bullowate, tym czsem nic.[/quote] A mówiłam, że przepraszam, jeśli mówie rzeczy oczywiste, mówiłam tak? To ja zaraz dom przeszukam i jeszcze coś wystawię!
  23. Gucio! Łosiek! Wiem, ze starałyscie się znalezc dom i nie udalo sie i jestescie zniechęcone! Ale nie dajmy się! Piszmy tu często, żeby wątek był na pierwszej stronie - jak będzie na 5 str. jest mała szansa że ktoś nowy do wątku zajrzy A możecie coś wystawić na bazarku dla Czarnego? Też ktoś może zajrzec do wątku i zainteresować się. Trzeba zmienić tytuł - że zima,że pieniądze na karmę i szczepienia, że domek. Jeżeli piszę rzeczy oczywiste - przepraszam, ale wczułam sie w sytuację.
  24. [quote name='Ania-tygrysiczka']pucka wystaw jesli mozesz.Ja nie mam niestety konta:shake:[/quote] Ok, to wystawię jutro! Załóż sobie konto na allegro, to proste do zrobienia i w dodatku często się przydaje! Do kogo podać kontakt przy szukaniu domku ? Jakiś nr tel?
×
×
  • Create New...