Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. trzeba sie zwrócic do KRS ??? o przyznanie statusu .... itd Najlepiej zadzwonić tam i spytać sie po prostu
  2. Ale to chyba schron musiałby sie o to postarać? Aga - rozumiem doskonale o co Ci chodzi, bez paniki
  3. A Twoi nowi pomocnicy też tam nie byli? A moze by zadzwonić? Jakby coś się Foksi stało to ja nie wiem ... A Dabrowka jak ? Z transportem - wie coś?
  4. na allegro jeszcze jest Foksia-Figa i mały Kleofas - chyba że oni tutaj sie nie liczą?
  5. Aga !!! A to co? - "Green tylko nie malutka....przystojna z niej kobietka :smile:" Bo ja mam np. 152 cm wzrostu ;))) Green - potwierdź ... A Psi Los - wyjeżdza po zwierzę jak chce, a jak nie chce - to nie wyjezdza. Więc trzeba korzystać z tego, że teraz akurat chciał i nie miej żadnych wyrzutów !!!
  6. Nie wiem - czy to nie za wcześnie wrzucać ją na "adopcje"?
  7. Aga - ja mam nadzieję że Tobie nawet przez myśl nie przeszło, że my z tymi pretensjami to do Ciebie!!! A zresztą - najwazniejsze, ze znalazło się jakies wyjscie i teraz moze być tylko lepiej!!!
  8. Wiesz, ja napisałam zebyś wiedziała - że są takie możliwości transportu ;))) ale wypchnąć trzeba - tam dom czeka - a tutaj ... Ludzie skończą swietować, wrócą do pracy to zaraz coś sie znajdzie.
  9. może tak wynikło bo jednak codziennie nie mogłam do niej przyjeżdżać, ustalać, przypominać...hmmm....sama próbuje sobie to jakoś ułożyć w głowie...:niewiem:[/quote] Obawiam sie, że to własnie tak było Aga! Co innego pies z włascicielem, a co innego - pies bezdomny!
  10. Nr konta afn u Agi w podpisie "uwaga zmiana konta afn" - z dopiskiem "Łysa Lady z Ostródy". Czy tak, Aguś?
  11. Aga! Bo tu dwie Ciotki się zgłosiły. Eloise - że moze przewieźć Figę 11.01 - z W-wy do Czestochowy - zawsze to bliżej Krakowa, prawda? A moz ektoś w Czestochowie mógłby ...? A ciotka Elik - że moze przewieźc Figę z W-wy do Krakowa pociągiem. Wim, ż eczekamy na Dabrówkę - ale coś jakby drgnęło!!!! Niech sunia już wyjdzie z tego błocka !!!
  12. Aga! Trzeba pogadać powaznie z wetami z kliniki. Tam chyba jakaś osoba jest za sunie odpowiedzialna? Co oni tam robią z sunią , jakie badania zrobiono, jak ją leczono i czy wogóle. Czy ona moze na tymczas iść czy zbyt chora? Wygląda ze oni nic tam nie robią ! No ja przepraszam - ale nie wiadomo - czy to hormony, czy to zakaźne ? Wiem, ze badań hormonów nie da sie zrobic w Olsztynie, ale nie mozna wykluczyć choroby skórnej? Od razu zaznaczam, ze ja do nikogo ( a do Ciebie zwłaszcza) żadnych pretensji, a te niewiadome nie mam.
  13. Ach, Łatku, jak dobrze ...
  14. Spójrzcie na 12 str tego wątku! http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=33202&page=12 Nasza Lady też mogłaby tak wyglądac za miesiac!!! Tak, Muka, ona jest do adopcji !!!!
  15. Naszej kochanej Fidze-Foksi życzymy w Nowym Roku - nowego domku i jak najszybciej - transportu do niego. A Cioteczkom - wszystkiego co najlepsze !!!!
  16. Aga - bo tu jeszcze mówią, że żeby można było przepisywać na fundacje 1% podatku to musi być ona uznana za organizację użytku publicznego. To się w KRS-ie załatwia podobno.
  17. Aga! jest ciekawa audycja o fundacjach na tvn24, może chcesz obejrzec?
  18. Ja wiem ze sa takie ustalenia ale nic nie szkodzi jednak popytać. Zawsze to mozna lepszą alternatywę znależć, prawda?
  19. A bo mi Asior napisała na innym wątku, że Ela i Krzys jeżdza często służbowo - myślałam, że tu wpisałam, ze moze by spytać ich ? Pewnie na innym wątku wpisałam - w schronowym albo szczeniaczkowym Napiszesz do nich PW?
  20. Czy ciotka Aga pytała Eli i Krzysia czy nie jadą gdzieś służbowo?
  21. Asiorku - napisalam na wątku Foksi do Agi o Eli i Krzysiu. Żeby się z nimi skontaktowala. Co do Psiego Losu - niech jadą i chwała im za to!!!! Ale - ja swoje wiem.
  22. Foksia się przypomina - bo popada w całkowite zapomnienie powoli ....Buuuu
  23. nie gniewam się - pod warunkiem - że pomyślisz przez chwilę, czy żaden z Twoich znajomych nie mógłby pomóc w tym, co jest na zielono napisane w moim podpisie ;))))
  24. Oooo! Pani wiceprezes mnie zrugała! Mam iść spać - tak powiedziała;))) A, bo ja zawsze myślę, ze wszyscy sa tacy skomplikowani a ja taka prosta dzioucha :)))) Aga - nie wiem do kogo odpowiedz wysłałaś - ja jej nie mam, a miejsce na nią - mam.
  25. [quote name='GreenEvil']ja tfu tfu... cholera no przeciez wlasnie o niej pisze :diabloti: pzdr GreenEvil[/quote] No nie wiem Green ... lysa Lady to pudliczka w klinice w Olsztynie - wg mnie, a Foksia to Foksia - jej wątek u mnie w podpisie
×
×
  • Create New...