Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. oj, no wiem co znaczy taki emotikonek, ale ja tak lubię te Twoje komentarze .... takie czarno-sarkastyczne ....
  2. Jeżeli mi teraz zameldujesz ze na wystawie byłaś a reklamówki z ksiegarni nie odebrałaś to chyba mnie szlag najjaśniejszy tu trafi. Słucham, Ulv!!!
  3. ooo! Charli !!! super!!!
  4. hehehe przeciez kochasz swinki :) to wezmę smycze - bo do Agi już jadą nowe to sobie kupisz. Znaczki niech jeszcze poleż, dobra, dobra ...
  5. jest piękny ten kot !!! green - mogę wystawić na bazarek odłożone dla ciebie smycze i znaczki? dla świnki jednej potrzebne pieniazki. morskiej...
  6. ale czemu tam jest? nieładna jest? mało reprezentacyjna? gryzie kogoś? co można zrobić?
  7. jak to w wiacie? co to znaczy? to lepiej czy gorzej? ja mam nadal 3 świnki. okazało sie ze zyta - ta w avatarku ma zapalenie pecherza, bierze antybiotyk. jest tez podejrzenie takiej choroby - utajonej, przekazywanej przez matkę,mam nadzieje ze sie nie uaktywni ... ze złych wieści - ciotka zasadzkas chciała wyadoptowac taka jedną swinkoosobę, wszystko dograła, ciotka morisowa osobę odebrała ....po czym sie okazalo ze osoba ma nóżki sparaliżowane ... wiecej o tym na wątku swinek z labo :(
  8. może Tanitka jedzie? ona jakoś tak jeździ Wrocław - Warszawa i na odwrót
  9. no visenna - piękne to zdjęcie z Tobą w tle ... jeśli chodzi o panią sąsiadkę - co to komentowała zasikane schody - to ja bym zrobiła minę pierwszej naiwnej i powiedziała ze zdziwieniem " ojej, a ja własnie wszystko zmyłam. musiałam nie zauwazyć. to lecę po mopa i przetrę jeszcze raz" :) może ciotki spanielkowe chciałyby torbę na zakupy ze spanielkiem? - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=83241[/URL]
  10. Jak to dobrze, że Inez informuje co u Czarusia :) Dobrze działają na człowieka takie wiadomości o Czarusiu :)
  11. .... to juz lepiej leż. takie wystawiłam - dla Was ze spanielkiem - podbijajcie bo wyjeżdzam : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7173046#post7173046[/URL]
  12. taki bazarek - dla Was ten z kotkami - podbijajcie, bo wyjeżdzam : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7173046#post7173046[/URL]
  13. Roan podobno :) bardzo ładanie! te uszy ma kosmiczne! takie tu wystawiłam dl Roana - podbijajcie bo wyjeżdzam : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7173046#post7173046[/URL]
  14. Ronju! chyba już czas zmienić avatarek ;)
  15. o boze, mam sklerozę ! ;) Korenię miałam na myśli rzecz jasna! No to wlaściwie pytanie retoryczne było! :) To co ? Odbierzecie i podrzucicie Ulv? Bo to jedzenie dla kotka u cioci ulv. To pewnie jest potrzebne. ulv pewnie sie nie przyzna ze bardzo potrzebne. Nooooo? Bardzo prosimy? Nie będziecie odwiedzać ulv w najblizszym czasie? Księgarnia jest na Ruskiej 2 przy Pl. Solnym - Centrum taniej Ksiazki sie nazywa, jutro do 16 czynna, trzeba wziac reklamówkę z napisem "odbierze Magda"
  16. no ja rozumiem, z chorobą nie polecisz - a ktoś inny może mógłby dla Ciebie odebrać? visenna może? karena? irysek? Wy się znacie? odwiedzacie? daleko mieszkacie od siebie? i od księgarni?
  17. ulv czy .... ( to pytanie co zwykle) ??? tam są tez pokrowce co agamika uszyła ...
  18. ano tak ... chyba... byliście z nią na spacerku? macie nowe zdjecia? jak Julka teraz wygląda?
  19. Ja tam prosta dziwucha jestem i się nie znam, ale chciałabym wrócic do sprawy tego weta, który w Polsce robił operację. Czy on ma pozostać bezkarny? Czy ktoś ( afn? ostródzkie schronisko?) nie może czegoś zrobić? Napisać skargę do Krajowej Izby Weterynaryjnej na przykład? No ja wiem, ze on ma umowe ze schronem - ale czy nie ma innych wetów w Ostródzie? Jeśli nie znam sytuacji czy cóś - to bardzo przepraszam ...
  20. ale za mnie durna pałka :) są! są ogłoszenia!!!
  21. tam coś powinno być pod tymi numerkami tak?
  22. [B]ulv - wiem ze przynudzam -ale czy odebrałaś reklamówkę z księgarni?[/B]
×
×
  • Create New...