Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. u mnie nie da rady. tz po tym jak ostatni świnkowy tymczas został na zawsze ( jako 4 sztuka) twierdzi ze hotel juz nie ma wolnych miejsc. wtedy, jak była ta akcja, to ja bym zalatwiala tymczas u kogo innego. prosiłam go - ale juz wtedy sie nie zgodził. elurin nie wezmie - bo ma chlopakow, seledynek - nie moze, kalcia - ma 4 tymczasy, moze apsa by wzięła? ona dzis wraca znad morza. napisz jej pw - daj link do wątku itd
  2. ciocia a języczek smarujesz? to k ... strasznie boli. sama miewam to wiem. dobry jest dentosept A wlasnie, bo znieczula - tak jak ciocia Poker pisze ...
  3. halo! jak mała? ulv! czy torba odebrana? bo juz mi mówili ze nie. ulv! aaaaaaaaaaaaaa ... se pokrzyczałam !
  4. a ... u kogo mieszka w wawie? czy to jest dograne?
  5. tak myslalam - bo bez przesiadki halo!!!! wielbiciele Kersika - mówi się ;)
  6. no właściwie to tak. więc po prostu ma teraz ... wakacje ... ;)
  7. aaa faktycznie 12.51. albo ten łączony. nie wiem który Lidka wybierze. one teraz w schronie, pewnie po południu tu wejdą.
  8. płotek kupiłam. czekam na dostawę.
  9. [quote name='brazowa1']wcale nie taki super,bieda z nim,bo nikt go nie chce,a on bardzo agresywny :shake:[/quote] jak to ? przecież on jest wyadoptowany! wg filmiku - znaczy :cool1:
  10. psa jak sie doweidzialam będzie wiozła Lidka, bezposredni pocięg przyjeżdza koło 12
  11. przelalam 100. napisalam tak jak mi fona kazała: kastracja suczki Fibi nr 212/07 A ten królik w waszych adopcjach schronowych jest super :)
  12. no właśnie. gwoździ ani widu, młynek od pół roku czeka na zawieszenie - a ja nadal mam zakaz świńskich tymczasów ;(
  13. bo ja mam 163 ,ale 100 przelac, tak?
  14. jeżeli mam gdzieś przelewać to teraz - bo wyjezdzam na tydzien. prosze o pokierowanie mną ...
  15. transportu chyba szuka ;) domek juz znalazła nie? dragoniasta?
  16. i zdjęcia poprosimy ;)
  17. Aguś, żyjecie? Jak Puma? A ten ktoś, kto miał oojechać tym transportem z Jolą_K - pojechał?
  18. [quote name='fona']a ja od kolezanki Moniki dostalam 50 zl i z avonowego bazarku bede miala ze 100 ;][/quote] o tuta :cool1:
  19. ale na Karolinkę to juz dawno chyba zebrane ;) fonko - drugi raz dostałaś 50 zł?
  20. ja nie mam telefonu. dalas tylko gg - ktore w domu mi nie dziala
  21. ale ciotki jesteście ;( nie mowicie kto bedzie sterylizowany ani nic. tylko jakas prywata ;(
  22. a mojego nie liczysz????????????
  23. stan funduszy " na sterylki" [B][COLOR=purple]+ 4,00 - z poprzedniego razu[/COLOR][/B] [B][COLOR=#800080]+ 15,00 Irysek za bazarek[/COLOR][COLOR=#ff00ff] :loveu: [/COLOR][COLOR=purple]+ 50,00 - od ariaane za 2 torby :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#800080]+ 70,00 - od femki za 2 torby[/COLOR][/B] [B][COLOR=navy]stan + 139,00[/COLOR][/B] [B][/B] [COLOR=black]a gdzie jedziesz ???[/COLOR]
  24. ulv - nie odbierasz tel. znowu zjedzony? jakaś reklamówka z czymśtam od fony jest w ksiegarni juz. odbierz. w środku jest też " Miasteczko Salem" - za 20,00 cel - niech będzie na operacje ciPulki
×
×
  • Create New...