-
Posts
6796 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pucka69
-
Apso - to po pracy bym Ci swinkę przywiozła - pasuje? koło 20.00 Będziesz w poniedziałek w domu o tej porze ?
-
aaa jak już tu jesteś - mógłbys ją w poniedziałek odebrać i przynieść mi do księgarenki? może posiedziałaby do wieczora a potem zawiozłabym ja do apsy? dawno nie miałam żadnych swinek w księgarni. to co? mam dla niej przynieść duzy kontenerek żeby jej wygodnie było?
-
Schronisko w Ostródzie -To ja,Ruda Julka-mam juz ds w Gdańsku :)
pucka69 replied to pucka69's topic in Już w nowym domu
gazeta udaje że wpisuję złe hasło. tu daj: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] -
1. ela jedzie w poniedzialek - bedzie kolo poludnia w wawie, prosila zeby astka skontaktowala sie z bebebe w celu przekazania swinki 2. napisalam o tym astce, podalam nr tel do bebebe 3. przypomnialam apsie, że to JUŻ. Przyjęła do wiadomości. Potwierdziła możliwość przetrzymania świnki.
-
Schronisko w Ostródzie -To ja,Ruda Julka-mam juz ds w Gdańsku :)
pucka69 replied to pucka69's topic in Już w nowym domu
JESZCZE JESZCZE JESZCZE !!!!! takie właśnie opisy chcemy !!!!!!!!!!! a do kotów - jak? do dzieci? nie wiadomo pewnie? a jakieś zachowania sprzed schronu? na smyczy umie chodzić? ciocia - czy doszła wiadomość na maila że ja ją bym wirtualnie adoptowała? -
Schronisko w Ostródzie -To ja,Ruda Julka-mam juz ds w Gdańsku :)
pucka69 replied to pucka69's topic in Już w nowym domu
:Help_2::Help_2::Help_2::Help_2::Help_2: BARDZO prosimy opis julki !!! -
OGÓLNOPOLSKI ---> [URL="http://www.psia-krew.pl/3-1.php"][COLOR=#800080]http://www.psia-krew.pl/3-1.php[/COLOR][/URL] i WROCŁAWSKI ---> [URL="http://www.ar.wroc.pl/polish/struktura/wet/kkc/bank_krwi.html"][COLOR=#800080]http://www.ar.wroc.pl/polish/struktura/wet/kkc/bank_krwi.html[/COLOR][/URL] "Dawcą może zostać każdy pies .... spełniający następujące warunki: [B][COLOR=#295a7f]Pies[/COLOR][/B] [LIST] [*]zdrowy [*]waga co najmniej 26 kg [*][COLOR=#ff0000][U][B]wiek pomiędzy 10 m-cy - 7 lat[/B][/U] [/COLOR] [*]regularnie odrobaczany, szczepiony przeciwko chorobom zakaźnym oraz zabezpieczony przed pchłami i kleszczami ... "[/LIST]
-
Schronisko w Ostródzie -To ja,Ruda Julka-mam juz ds w Gdańsku :)
pucka69 replied to pucka69's topic in Już w nowym domu
uprzejmie prosimy z agamiką o opis !!!!! -
Dodo! przepraszam za pelna skrzynke! juz oczyszczona!!!
-
[quote name='Asta17']509 450 480 podaję jeszcze raz:) Musze wam powiedzieć, że swiniora rośnie:) Taka gruuba sie robi;) bo wczesniej była drobniejsza, ale to normalne staje sie powoli dorosłym świniakiem:)[/quote] 1. chodziło mi o tel dragoniastej, twój juz zanotowałam 2. gruba :crazyeye: wiecie co to moze oznaczać. czy istnieje możliwość ciąży?
-
lepiej daj komus tel do siebie bo bedzie smiesznie jak dogo padnie ;)
-
Mała cziłka z monetami w brzuszku. Ma cudowny domek .
pucka69 replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
bianko - ja to rozumiem. ale tak jest za kazdym razem. co ja mam im mówić w księgarni? obiecuję, że zaraz ktoś odbierze i co? mam dzis obnizoną tolerancję ... -
noooo ładnie ... żadnego szacunku ...
-
słuchajcie - chcą nam dac jeszcze kogoś do transportu, Kielce-Kraków - Neri - bezdomna sunia, błąkała się w podkieleckiej miejscowości prawdopodobnie już od lutego. Była wygłodniała i w kiepskiej kondycji. W tej chwili została przywieziona do Kielc, odrobaczona i wysterylizowana. Jest bardzo miłą, radosną sunią, średniej wielkości o ciekawym, pręgowanym umaszczeniu. Bardzo dobrze zniosła jazdę samochodem. Jest przyjazna i miła. Jak Kers reaguje na takie sunie? Wie ktoś? Ona prawie wszczeniak jeszcze.
-
apsa się zgadza. moze tu wstapi? dalam jej link do watka ...