Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. ojej ciociu .... trzymam kciuki za Rokiego ... moja jadzia świnka też miała chore serce i tabletami sie go ustabilizowało. Umarła dopiero po roku na cos zupełnie innego
  2. Apso - to po pracy bym Ci swinkę przywiozła - pasuje? koło 20.00 Będziesz w poniedziałek w domu o tej porze ?
  3. aaa jak już tu jesteś - mógłbys ją w poniedziałek odebrać i przynieść mi do księgarenki? może posiedziałaby do wieczora a potem zawiozłabym ja do apsy? dawno nie miałam żadnych swinek w księgarni. to co? mam dla niej przynieść duzy kontenerek żeby jej wygodnie było?
  4. gazeta udaje że wpisuję złe hasło. tu daj: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  5. 1. ela jedzie w poniedzialek - bedzie kolo poludnia w wawie, prosila zeby astka skontaktowala sie z bebebe w celu przekazania swinki 2. napisalam o tym astce, podalam nr tel do bebebe 3. przypomnialam apsie, że to JUŻ. Przyjęła do wiadomości. Potwierdziła możliwość przetrzymania świnki.
  6. [quote name='BIANKA1']Tinki już u mnie nie ma . Agnieszka znalazła jej nowy domek :lol:[/quote] ... i to już wszystko na ten temat??? :mad:
  7. JESZCZE JESZCZE JESZCZE !!!!! takie właśnie opisy chcemy !!!!!!!!!!! a do kotów - jak? do dzieci? nie wiadomo pewnie? a jakieś zachowania sprzed schronu? na smyczy umie chodzić? ciocia - czy doszła wiadomość na maila że ja ją bym wirtualnie adoptowała?
  8. :Help_2::Help_2::Help_2::Help_2::Help_2: BARDZO prosimy opis julki !!!
  9. OGÓLNOPOLSKI ---> [URL="http://www.psia-krew.pl/3-1.php"][COLOR=#800080]http://www.psia-krew.pl/3-1.php[/COLOR][/URL] i WROCŁAWSKI ---> [URL="http://www.ar.wroc.pl/polish/struktura/wet/kkc/bank_krwi.html"][COLOR=#800080]http://www.ar.wroc.pl/polish/struktura/wet/kkc/bank_krwi.html[/COLOR][/URL] "Dawcą może zostać każdy pies .... spełniający następujące warunki: [B][COLOR=#295a7f]Pies[/COLOR][/B] [LIST] [*]zdrowy [*]waga co najmniej 26 kg [*][COLOR=#ff0000][U][B]wiek pomiędzy 10 m-cy - 7 lat[/B][/U] [/COLOR] [*]regularnie odrobaczany, szczepiony przeciwko chorobom zakaźnym oraz zabezpieczony przed pchłami i kleszczami ... "[/LIST]
  10. nie jestem leniwa - tylko jak chciałam cos napisaś to nic z tego co chciałam napisac Ci sie nie podobało ;)
  11. bianko - a co ze świnkami? masz jakieś jeszcze?
  12. uprzejmie prosimy z agamiką o opis !!!!!
  13. pidzej - domu nie mam dla psów - ale jak mogłabym pomóc? codziennie jestem w śródmieściu.
  14. wszystko dobrze. Evelin wejdzie i opisze pewnie niedługo. czy umowę jego mam Aga to Ciebie wysłac czy dać Green - bo juz nie wiem.
  15. Dodo! przepraszam za pelna skrzynke! juz oczyszczona!!!
  16. [quote name='Asta17']509 450 480 podaję jeszcze raz:) Musze wam powiedzieć, że swiniora rośnie:) Taka gruuba sie robi;) bo wczesniej była drobniejsza, ale to normalne staje sie powoli dorosłym świniakiem:)[/quote] 1. chodziło mi o tel dragoniastej, twój juz zanotowałam 2. gruba :crazyeye: wiecie co to moze oznaczać. czy istnieje możliwość ciąży?
  17. ....z pewnością ...a Ty jeszcze nie wyjechałaś ???
  18. lepiej daj komus tel do siebie bo bedzie smiesznie jak dogo padnie ;)
  19. no ale co? to mamy brać tę sunie??? pomóżcie. ja nigdy z psami obcymi nie podróżowałam . z dwoma zwłaszcza. oprócz Bazylka wiezionego dla mojej mamy. sunia szczepien nie ma. zeby sie czyms nie zaraziła. prosze o jakieś konkrety - brac czy nie brac jej?
  20. bianko - ja to rozumiem. ale tak jest za kazdym razem. co ja mam im mówić w księgarni? obiecuję, że zaraz ktoś odbierze i co? mam dzis obnizoną tolerancję ...
  21. noooo ładnie ... żadnego szacunku ...
  22. słuchajcie - chcą nam dac jeszcze kogoś do transportu, Kielce-Kraków - Neri - bezdomna sunia, błąkała się w podkieleckiej miejscowości prawdopodobnie już od lutego. Była wygłodniała i w kiepskiej kondycji. W tej chwili została przywieziona do Kielc, odrobaczona i wysterylizowana. Jest bardzo miłą, radosną sunią, średniej wielkości o ciekawym, pręgowanym umaszczeniu. Bardzo dobrze zniosła jazdę samochodem. Jest przyjazna i miła. Jak Kers reaguje na takie sunie? Wie ktoś? Ona prawie wszczeniak jeszcze.
  23. apsa się zgadza. moze tu wstapi? dalam jej link do watka ...
×
×
  • Create New...