[quote name='Temida']Świnka i Króliczki trafiły do Fundacji, natomiast koszatniczka szuka domku.
[/QUOTE]
Czy koszy szukać DT czy tylko DS? Gdzie ona teraz jest? Czy wiadomo coś o jej płci/wieku/kondycji zdrowotnej? Dałabym jej ogłoszenie na forum koszy, mamy też w Łodzi DT który być może zabrałby ją.
Czy świnka tam gdzie jest zostaje docelowo? Bo jeśli nie - to istnieje Stowarzyszenie Pomocy Świnkom Morskim - i w Łodzi zaraz mogę wynaleźć DT.