Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. [quote name='Temida']Bardzo chcemy pomocy, jutro szczegóły bo nie rozmawiałam z koleżanką na ten temat.[/QUOTE] i co? coś wiadomo? "jutro" było przedwczoraj ...
  2. Temido. Co z ta koszatniczką? Określiliście płeć? Chcecie od nas ( od stowarzyszeń gryzoniowych) jakiejś pomocy w jej sprawie?
  3. taaa. po pierwsze zamieni się w takiego jasnego, grzecznego pieska jak jest tam na obrazku ;)
  4. Wiesz co, no naprawdę! Toż wystarczy się cofnąć o kilka postów. To kupiłyśmy!:[url]http://www.groupon.pl/oferty/wroclaw/vetmobility-wroclaw/1022706[/url] Tylko nie każ mi znowu podawać mi numeru konta. Masz go! Ulv - wysłać Ci na maila ten kupon czy jak?
  5. Kupiłyśmy z Evelin Krakulcowi . Jak mi przyślą kupon to Ci odeślę. Jak nie wykorzystasz bo np. zapomnisz to pojadę do Wrocka i Cię uszkodzę.
  6. a które? to za 59 czy za 69? bo nie wiem ile płacić ... ps. nie odpowiadasz na sms. nr tel zmieniłaś?
  7. ulv - chcesz takie? to ci kupimy, tylko daj znać ze chcesz
  8. w grudniu chyba dwa lata będą, nie?
  9. Wcale mnie to nie dziwi, no naprawdę. Przyjechałabyś kiedyś, remont skończyłam. My z wikta jesteśmy na przyszły wtorek u dr Ani Rzepki umówione. Oj, boje się ...
  10. Evelin - aleś się wyszczekana zrobiła, no nie poznaje koleżanki. Zajrzysz do mnie jak będziesz u Ronji?
  11. Ależ to pięknie zbudowany pies! Te mięśnie ... Piękne zdjęcie! Trzymam kciuki za DS:)
  12. Ech ... tak przykro ...
  13. A to super ze świnką. To daj znać o koszy - i będziemy działać.
  14. [quote name='Temida']Świnka i Króliczki trafiły do Fundacji, natomiast koszatniczka szuka domku. [/QUOTE] Czy koszy szukać DT czy tylko DS? Gdzie ona teraz jest? Czy wiadomo coś o jej płci/wieku/kondycji zdrowotnej? Dałabym jej ogłoszenie na forum koszy, mamy też w Łodzi DT który być może zabrałby ją. Czy świnka tam gdzie jest zostaje docelowo? Bo jeśli nie - to istnieje Stowarzyszenie Pomocy Świnkom Morskim - i w Łodzi zaraz mogę wynaleźć DT.
  15. Temido - a czytałam o jakichś gryzoniach u tej pani. Co z nimi się stało?
  16. A moja może być? To Zyta - Mietka - córka Evelinowej Kryśki. [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/zyta.jpg[/IMG] I Wikta - [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/0998zw.jpg[/IMG]
  17. Co to za Euzebiusz? Nie znam chyba? A Honorkowi co? Ja juz po remoncie - to zaraz moja świnka - Wikta idzie na operację. Ech ...
  18. Matko co za bieda. No 10zł/mies STAŁYCH to i ja dam Ps. posty przeskakują jak widzę.
  19. Dziewczyny - a czy nie znalazłby się wśród mikropsów taki, który zna i lubi gryzonie? Zoże jakiś DT ma akurat i gryzonie i pieska?
  20. O matko jakie biedaki. Daj jakiś nr konta - parę złotych wpłacę.
  21. Taaa już mi Elurin powiedział że przyjdziesz ... zabrać książki dla niego ha ha ha Zyta-Mietka: [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/mietka01.jpg[/IMG] Wikta: [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/wikta01.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...