Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. Tzn - w tej chwili nikogo nie mam na tymczasie w domu. Ale jak potrzeba to mogę pośredniczyć. A co? Szukasz gryzonia czy znasz jakiegoś co jest w potrzebie?
  2. No zajmuję. Świnki morskie głównie. ale koszatniczki by się też znalazły . Szynszyle. Króliki - wiem ze to nie gryzoń. Szczurki. Myszy. Chomika poszukać :cool1:
  3. hm ... może eee tego ... weźcie jakiegoś gryzonia w potrzebie... Wiem że Alfred był jedyny, ale kurcze - skoro wszystko gotowe?
  4. im mniejsze i młodsze zwierzę tym jego organizm jest bardziej "niestabilny". to mogło by cokolwiek. strasznie mi przykro ...
  5. Czy on pieniędzy potrzebuje ? Nie mam siły czytac całości a robie taki mały, pokatny bazarek, mógłby byc na niego :)
  6. jakbyście dobrą klatkę chcieli kupic - tzn dużą - to najlepiej w sklepach w necie, bo najtaniej to wychodzi. mamy ucieczkowicz :)
  7. ja sie malo znam na chomach, ale słyszałam ze chomy to samotniki. Jeśli wylazł z klatki ( miedzy szczeblami, tak?) to trzeba mu klatę mysią dać. Jaka jest odległość między szczeblami w Waszej klatce?
  8. Poznań nie tak daleko. Transport by sie znalazł pewnie :)
  9. z jakiegos zaległego bazarku bym miała parę złotych dla Szopena. Jakis nr konta? A co z nim się w ogóle dzieje? Z psem znaczy?
  10. na Ursynowie jest jeszcze dr Marioletta - ma Rebego - leczyłam u niej grzyba u swiń, wiem że robi kastrację królikon. Nie zna sie az tak dobrze jak wyżej podawane osoby - ale gatunek chyba rozpozna?
  11. na Różanej dr Wójcik ale tylko we środy jest jeszcze dr Kryspin - na Gocławiu na Umińskiego
  12. ooo Mru - Ty z Ursynowa? Ja mam klatkę na Ursynowie taką koszatniczą, może chcesz? ale będe w domu dopiero kolo 20
  13. na koszatniczkę za małe uszy ma chyba. może do jakiegoś weta? dr Rzepka w niedzielę przyjmuje na Podleśnej.
  14. No i Paja już pół roku u Was. Najdłuzej ze wszystkich Evelin i moich psów. Paja! Czas by chyba do domku? ;)
  15. Czyli co? on już do domu idzie? bo mam dla niego 17,00 zł z bazarku to dać na kogo innego czy mu się jeszcze przydadzą?
  16. Agucha! Pw do Ciebie wysłać nie mozna. Maila wysłałam ;)
  17. bajko - mój bank żąda jeszcze danych adresowych odbiorcy, podaj proszę. Ps. Nie mogę PW do Ciebie wysłać. Może skrzynka przepełniona?
  18. :) :) :) aż przyjemnie popatrzeć na nią ...
  19. 10 zł / stała - tyle zawsze się znajdzie :) I zaraz sprzedam książeczki Rodzicom_Maciusia to będzie ok.36 zł jednorazowa wpłata
  20. widocznie to nie byli "Ci ludzie"
×
×
  • Create New...