Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. niestety nie :( namawiam szefa na chomika chociaż - ale upiera sie ze nie. a kotów nie lubi :(
  2. ja tu zaraz sprzedam parę książek dziewczynie z dogo która mieszka we Włoszech - to będzie te 60 zł czy ile tam - tylko to parę dni potrwa.
  3. pytalam o starsze, nie wiedziałam o młodszym ;)
  4. zniknęłam, bo nie odpowiadałaś latami ... jasne, przynieś, przymierzę. I odbierzesz przy okazji książkę. ile to już lat ma Twój potomek ?
  5. [quote name='Pipi']Pucka, wybacz nam, proszę [url=http://smajliki.ru/smilie-34089063.html][img]http://s.rimg.info/f289947570463c1e91fa6db1b3f5472c.gif[/img][/url][/QUOTE] Wybaczę - jeśli obiecasz, że gdy do mnie do księgarni przyjdzie jakiś pies i poprosi o pomoc to przyjmiesz go na przechowanie zanim czegoś innego nie wymyślę. Ps. Odkąd jestem na dogo żaden pies nie przyszedł po pomoc - ale JAKBY przyszedł, rozumiesz ...
  6. Murko - pamiętasz jak Evelin pisała " mam propozycje bla bla bla - oczywiście Pucka musi zaakceptować bla bla bla". Wiesz jak wygląda zaakceptowanie? O tak : " Cześć , widziałaś już kto jedzie zamiast Pai do Murki"? Z wiekiem robi się coraz bardziej bezczelna, nie? ;)
  7. też się boję zaglądać. ale szybko to cholerstwo działa. trzymam kciuki, mam nadzieję ze mam jeszcze po co ...
  8. Pipi doszły pieniadze od 3 x? to bym razem już wysłala?
  9. O Frytce to wiem :( To sie ciesze ze reszta w dobrej formie. Wiejskie powietrze im służy! :)
  10. Bianko - a Puniek żyje? a Roki? A Wypłosz?
  11. pfffffffffffff ... Futra dobrze, już jest pewnie wynik histopat wikty, ale boję się zadzwonić i spytać.
  12. Też zagłosowałam;) Dla jasności - z natury jestem sekutnicą i złośnicą i właściwie nie przepadam za ludźmi . Nie znoszę ludzi niekonkretnych, niesłownych i gadek o niczym. Widocznie Wy takie nie jesteście ;) Eloise - nadal mam Twoja książkę pt. elita zabójców - chyba?
  13. Ja wysłałam amidze 50 zł - to ona też coś Ci dokupi i wyśle, Bożenko.
  14. O! To Jelenie wysyłajcie rano i po południu a mnie wieczorem bo jestem w domu wtedy i mam domowy komp pod nosem. Pajka fajna ... i tak jej dobrze w tym łóżku ... Taki "burek " ... he he he
  15. No właśnie nie wiem co jest - mój komp nie widzi tego zdjęcia :( Jak TZ z Ryszardem wrócą to pewnie coś poradzą.
  16. Amiga - słyszysz? To powiedz ile taki starter i daj nr konta
  17. Amiga - i tak chcę nr konta jeśli będziesz robić paczkę dla Bianki. Kup cokolwiek, co potrzebne. Może zabaweczki jakieś?
  18. Irenko - powinny na Twoje konto wpłynąć pieniądze - od 3 x - min. 11,50 od black _sheep- min. 13,00 daj znać jak dotrą, to wyślę dziewczynom książki
  19. [quote name='Evelin']No niestety,nic tu nie podskoczę....tak własnie wyczekuję 2 tygodni od adopcji Pajki... Ale czemu az dwa lata????[/QUOTE] Bo Paja siedziała dwa lata u Murki he he he
  20. Amiga - daj nr konta Twój, zasponsoruję te miski. Bianko - pies taki: [url]www.sobon.un.waw.pl/rys1.jpg[/url]
  21. Przypominam, że przez następne dwa lata ja wybieram psa, co nie Evelin?;)
  22. Bianko - a może ci ze 20 zł przeleje to kupisz? ale gdzie Ty kupisz? Może ktoś robi paczkę dla Bianki to bym dołożyła? Ps. Bianko - czy wiesz że mam psa? Psa Ryszarda ;)
  23. Ryszard wygląda też tak: [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/rys.jpg[/IMG] [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/rys1.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...