[quote name='Pipi']Pucka, wybacz nam, proszę [url=http://smajliki.ru/smilie-34089063.html][img]http://s.rimg.info/f289947570463c1e91fa6db1b3f5472c.gif[/img][/url][/QUOTE]
Wybaczę - jeśli obiecasz, że gdy do mnie do księgarni przyjdzie jakiś pies i poprosi o pomoc to przyjmiesz go na przechowanie zanim czegoś innego nie wymyślę.
Ps. Odkąd jestem na dogo żaden pies nie przyszedł po pomoc - ale JAKBY przyszedł, rozumiesz ...