Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. Taaaa... odległa. to się tylko tak wydaje. To w lecie zgłaszam się do ciebie żebyś mi ja pożyczyła.
  2. przelałam 25,00 za długopisy, od teapot:)
  3. A czemu do lata? Przelałam:)
  4. ukryty bazarek polega na tym ze jak ktos szuka jakiejs ksiazki a ja ja mam to robie ukryty bazarek i mu ją sprzedaje :) dawaj to konto mała _cz. juz odgruzowalam krzynke skrzynke ;)
  5. daj jakieś konto mam z szybkiego ukrytego bazarku 50,00
  6. A jak stoicie finansowo dziewczyny ?
  7. Mój kolega ( dom z ogródkiem, żona,dwoje dzieci ok. 12-14 lat), szuka suni/psa. Murka wysłała mi czterech kandydatów/kandydatki, Evelin - jeszcze cztery. Dziś im wysłałam wszystko - maja weekend na wybór. Może wybiorą Paję? Kolega z rodziną pojechał do Wielunia i stamtąd przywieźli sobie onkowatego psa. Tylko - po co mnie o pomoc prosił? Ech ....
  8. dajcie nr konta Magdy - jesli macie - bo ona chyba nigdy nie wroci do domu i nie poda a Świnki Morskie chciałyby jej wysłac pieniadze za leczenie świnek Ps. jednak dotarła i nr konta podała ;)
  9. [quote name='mikoada']Ja zbieram pieniążki dla chłopaków i wyślę nr konta jutro :) Z tego co zdążyłam się zorientowac to do dwóch osób do Yany i figii33, taK??[/QUOTE] Taaa jest!
  10. Bardzo proszę osoby zorientowane o pójście na mój bazarek ( w podpisie) i podanie wygranym konta do wpłat :)
  11. Ech, no nie wiem ... Aniu - pw nie mozna wysłać do Ciebie :(
  12. taki bazarek zrobiłam : [url]http://www.dogomania.pl/threads/198149-Nowy-zimowy-szalikowy-bazarek-do-20.12-do-p%C3%B3%C5%82nocy?p=15917732#post15917732[/url] Czy są gdzieś zrobione banerki do wklejenia?
  13. zrobiłam taki bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/198149-Nowy-zimowy-szalikowy-bazarek-do-20.12-do-p%C3%B3%C5%82nocy?p=15917732#post15917732[/url]
  14. wszystkie trzy panie na zdjęciach wyszły pieknie :)
  15. ja trzymam!
  16. Nie moge dużo ale parę złotych moge kotom dać. Prosze o nr konta
  17. Jasne - przygotowywać do zabiegu. I leczyć zapalenie - po cóż miałoby postępować ;)
  18. Wiem;) Czytałam:)
  19. Ja niedawno poszłam do okulisty z moją świnką Zytą do okulisty i okazało się że jest jakiś proces zapalny - który szybko zlikwidowałyśmy odpowiednimi kroplami. Mam nadzieję, że Paja wyleczy się równie szybko ;)
  20. Oto nowe cuda dla maluchów: [url]http://www.dogomania.pl/threads/193901-B%C5%82%C4%99kitne-wieszade%C5%82ka-dla-szczeniak%C3%B3w-u-Bianki-KUP-TERAZ-do-10.10?p=15483988#post15483988[/url]
  21. Bianko - myslę że kupuj! Ze starterem poczekaj. Ja za parę dni mam obiecany zakup ksiazek - to będzie ze 30 zł no i wieczorem wystawię nowa Cepelię - to pieniążki się zbiora na starter.
  22. Dziewczyny - powiedzcie jak wkleić baner, bo ja mniej więcej od pół roku z tym walczę i niestety - jak widać przegrywam. Wcześniej było to prostsze.
  23. Witaj Bianko ze szczeniakami:) Zrobiłam dla Was takie : [url]http://www.dogomania.pl/threads/193451-Dla-szczeniak%C3%B3w-u-Bianki-do-3-pa%C5%BAdziernika-takie-tam-potrzebne-jak-z-Cepelii?p=15440820#post15440820[/url] Ps. Poznajesz ?;)
  24. Ojej, jakie szczęśliwe zakończenie :)
  25. Ulv - ja też czytam. Jesteście obie z Krą zupełnie z kosmosu ;) hehehe
×
×
  • Create New...