Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. Oj, Pipi - jak mogliście z kotem tak panią zdenerwować. Może trzeba jej oddać te 2 zł za telefon ha ha ha . Evelin - za późno sunię znalazłaś, bo ja już zmam Ryszarda. Trzeba było wczesniej pijać napoje wyskokowe a nie tylko basen i basen ;)
  2. Oj, no to dobrze. Myślałam żeby zadzwonić do Bożenki, dobrze że jej głowy nie zawracałam ;)
  3. Ja tam czekam aż Bianka wróci i powie jak tam szczeniaki.Trzymam mocno kciuki!
  4. Bożenko, jak zwykle masz wszystko wspaniale zorganizowane. Myślę że przy Twoim doświadczeniu szczeniaki mają dużą szansę. Ty tam na wsi cały rok już mieszkasz?
  5. Matko, jakie biedy maleńkie! Bianko czy potrzebujesz czegoś dla nich?
  6. i jeszcze jedno zdjęcie: [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/paja2.jpg[/IMG]
  7. U mnie Ryszard też nie chce suchego. Chyba że jest oblepione gotowanym ;) Pajka: [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/paja.jpg[/IMG] [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/paja1.jpg[/IMG]
  8. Murko - a u Was co jadła? gotowane?
  9. Buba brzydka jak noc? Właśnie miałam powiedzieć że piękny boksiowaty pies he he he
  10. lepiej poczekajmy. jak Paja w nowym domu? Murko - wiesz?
  11. ha! juz oczyściłam skrzynkę na zadanie evelin ...
  12. o super, to w poniedziałek wyślę basi książkę z bazarku
  13. No to czekamy! Gdzie jest Evelin? Czemu nie melduje że trzyma kciuki?
  14. jak dotrze to 20 zł od "basia-dogo" to dacie znać tak? Pipi?
  15. wyjaśnienie dla Pipi - ja przeglądam wątek " co chcę kupić na bazarku" i jak tam są książki które są u mnie w księgarni to biorę je w takiej comiesięcznej premii książkowej jaką dostaję - a pieniądze za nie, jak ktoś chce kupić te książki ( umawiam się z nim wcześniej, że chce) idą na różne psy. I pieniądze za wysyłkę też idą na te psy. i nazywam to "pokątny bazarek". chyba dość skomplikowanie to opisałam?[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Wyspa/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.png[/IMG]
  16. Pipi dałabyś nr konta - basia kupuje ode mnie na pokątnym bazarku książkę - min. 19,50 wpłaci
  17. no aż trudno uwierzyć że go spotkałaś!
  18. eloise - no naprawdę:) o większym mieszkaniu myślimy :) a mój piesek wygląda tak : [url]https://lh6.googleusercontent.com/-mpOeQRRi3Eo/TpMZxutIVzI/AAAAAAAAHCw/H9VlSSrAJWU/s512/IMG_0504.JPG[/url]
  19. Ech, piękna jest. No i jeśli taki anioł jak Murka mówi... Kurcze, szkoda ze nie mam większego mieszkania bo skoro ona wysterylizowana to jeden pies czy dwa, co to właściwie za różnica.Ps. dla tych co nie wiedzą o co mi chodzi - po 5 latach na dogo dorobiłam sie psa ;) Przywozimy go za tydzień.
×
×
  • Create New...