Ech, piękna jest. No i jeśli taki anioł jak Murka mówi... Kurcze, szkoda ze nie mam większego mieszkania bo skoro ona wysterylizowana to jeden pies czy dwa, co to właściwie za różnica.Ps. dla tych co nie wiedzą o co mi chodzi - po 5 latach na dogo dorobiłam sie psa ;) Przywozimy go za tydzień.