Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. to ja zaraz "mojej" pakiet wykupię ogłoszeniowy, tak Evelin? Czy Ty milion wykupionych masz, na zapas ? ;)
  2. A przyjaciel jaki wyluzowany, nie?
  3. Pipi - ja ja kupiłam - jak przeczytamy mogę Ci pożyczyć przez ciotkę Evelin ;) [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/pajjka.jpg[/IMG] [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/pajjka1.jpg[/IMG]
  4. mnie się wydaje że jak ma jeden to mają wszystkie. tak przynajmniej u świnek sie zakłada mieszkających w jednej klatce.
  5. wiecie, ja się bardziej niż na psach znam na świnkach morskich. one tez miewają kokcydiozę. bez leków - umierają na nią wcześniej czy później. są chude, nie rosną.
  6. Zrobiłam taki bazarek na szczylki : [url]http://www.dogomania.pl/threads/220065-Psie-ciastka-w%C4%85trobowe-do-31.12.2011-na-szczylki-wzi%C4%99te-ze-schronu-w-Cz%C4%99stochowie?p=18277974#post18277974[/url]
  7. ech, smutne wieści... czy była/będzie sekcja?
  8. ale jak to nie ma Pitusia? ufff ... doczytałam
  9. 1. szczylki lubię 2. i mi się podobają 3. to ja wybieram szczylka A czyli białego, bardziej ciapkowatego czyli Milvę
  10. strasznie Bimowi jest "pod górkę", nie?
  11. o matko, ale tu się nadziało a ja nic nie wiedziałam. Bianko - czy są u Ciebie jakieś "tyły" finansowe po szczeniakach?
  12. Jak to? Wolfi? Mój Bobik? Ech ... i nagle? Rando jak to było?
  13. o elik, super:) ja uprzejmie donosze iz przelałam 74,00 - 10,00 deklaracji, 64,00 - pokątny bazarek - zakupiony przez annikę ;)
  14. No wiesz - co do adopcyjności to ja uważam że każdy jest adopcyjny. Tylko musi trafić "swój na swego". Ale gdzie Ty chcesz je dać? do Murki czy do Ani? I razem czy jak?
  15. Aaa faktycznie, gapa ze mnie :)
  16. To on jeszcze nie wyjechał od Ciebie?
  17. No dobra, ja mogę dać 10,00 stałej deklaracji - bo Volv któremu je wpłacałam znalazł dom.
  18. No cudne, cudne. Ta pierwsza zwłaszcza. Ona to jak ma na imię? I Murka by je w pakiecie wzięła? Ja sie jeszcze nie zgadzam - halo! Musi być element zaskoczenia, nie? ;) Hm ... czy Ty do Ani je chcesz dać? Evelin?
  19. to co? mogę moja deklarację przenieść gdzie indziej?
  20. to co? mogę moja deklarację przenieść gdzie indziej?
  21. Wiadomo, Pipi;) Czyli co - mogę wybierać wśród psów, które stoją przed moja księgarnią? he he he ...
×
×
  • Create New...