Pipi - ja ja kupiłam - jak przeczytamy mogę Ci pożyczyć przez ciotkę Evelin ;)
[IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/pajjka.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/pajjka1.jpg[/IMG]
wiecie, ja się bardziej niż na psach znam na świnkach morskich. one tez miewają kokcydiozę. bez leków - umierają na nią wcześniej czy później. są chude, nie rosną.
Zrobiłam taki bazarek na szczylki :
[url]http://www.dogomania.pl/threads/220065-Psie-ciastka-w%C4%85trobowe-do-31.12.2011-na-szczylki-wzi%C4%99te-ze-schronu-w-Cz%C4%99stochowie?p=18277974#post18277974[/url]
No wiesz - co do adopcyjności to ja uważam że każdy jest adopcyjny. Tylko musi trafić "swój na swego".
Ale gdzie Ty chcesz je dać? do Murki czy do Ani? I razem czy jak?
No cudne, cudne. Ta pierwsza zwłaszcza. Ona to jak ma na imię? I Murka by je w pakiecie wzięła? Ja sie jeszcze nie zgadzam - halo! Musi być element zaskoczenia, nie? ;) Hm ... czy Ty do Ani je chcesz dać? Evelin?