[quote name='Anula']Pekineczka została obcięta ale dalej siedzi w tym schronie.Tam jest zabronione ogłaszanie psiaków:
[IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/999723_10151611386574226_1814311316_n.jpg[/IMG][/QUOTE]
Anula to jest fundacja...napisz do Osy.
[quote name='sunia2000']Z tego powodu się ją wyciągnęło, bo nie wiadomo czy zostało jej dużo czasu, a lepiej żeby ten czas spędziła u Pańci i u Pańci odeszła, niż miała paść za kratami:([/QUOTE]
Masz rację...okrutne jest takie samotne odchodzenie...
ewajanka w sprawie charta napisz do ambra,albo aisai.
Na FB
[URL="https://www.facebook.com/charty.wpotrzebie.1?fref=ts"]https://www.facebook.com/charty.wpotrzebie.1?fref=ts
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/91156-Charty-w-potrzebie?p=21065048#post21065048[/url]
[/URL]
[quote name='Marysia O.']Przypadkiem trafiłam na takie ogłoszenie:
[URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/wyszkowski/pilnie-oddam-doga-niemieckiego-508281093[/URL][/QUOTE]
Masakra...ludzi to już totalnie poje..../sorry/.
[quote name='soboz4']Smyk pojechał do domu na Podlesie, ma dom jednorodzinny z dużym placem do biegania! za tydzień mam mieć relację i zdjęcia![/QUOTE]
Ale nowina...trzymam kciuki aby domek go pokochał...
Karla to niezwykła sunia...jej współlokatorki się zmieniają,a ona tkwi...a co jest niezwykłe,to,że przyjmuje każdą sunię bez problemu....mam nadzieję,że znajdzie wreszcie ten swój domek.