[quote name='xxxx52']szwendam sie na dogo bo chce posledzic was jak sie wkurzacie ,sobie maslicie no i rejestruje te ciagle afery, jak nie zebranie pieniedzy ,a potem usypianie psow,jak nie wojny podjazdowe ,jak sobie oczy" wydlubujecie".:evil_lol:to jest dobry kriminal
wszystko za parwanikiem "biedne zwierzeta":-(
Ps oczywiscie ze psam pomagalam i pomagalam ,ale nie psom dogomanijnym ,juz sie wyleczylam z tej "choroby",bo nie da sie pomagac!
Biedne zwierzeta sa wszedzie nie tylko na dogomani":-(:-([/QUOTE]
Jezeli nie pomagasz psom z Dogo,to po co się szwędasz po nim i udzielasz idiotycznych rad w typie dobrej cioci...