Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72044
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Sunie przypominają o sobie.
  2. A może nocną porą ktoś Cię wypatrzy?
  3. Cudne grubaski poszukują swojego człowieka.
  4. A teraz powędrujemy na pierwszą stronę poszukać domu.
  5. Dziękuję za podnoszenie wątku Pikusia. Udało mi się na trochę usiąść do komputera więc nadrabiam zaległości ;) Pikuś, pokaż się jaki jesteś ładny.
  6. [quote name='akucha']Obiecuję!!![/quote] :lol: Dzięki :lol:
  7. Czemu domek nie czeka jeszcze na dostojną sunię? Taki pies nie może być w schronisku, powinien leżeć na kanapie.
  8. Mam do Was prośbę. Może się zdarzyć, że w weekend nie będę miał możliwości dostępu do internetu. Jeśli tak się zdarzy bardzo proszę o podnoszenie Pikusia.
  9. Kto okaże serce ślicznym grubaskom.
  10. Sarunia też uwielbia trawkę :) Na pierwszym porannym spacerze trudno jest pochodzić, jak tylko znajdzie swój ulubiony gatunek to stoi i pasie się jak krówka :cool3: Tak w ogóle to z niej niezły łobuz. W nocy były jakieś hałasy na klatce schodowej i suczydło zaczęło szczekać. Najpierw szczekała pod drzwiami, później zaczęła "burczeć", a później podreptała na posłanie i szczeknęła jeszcze cztery razy :mad: Bardzo mnie to ucieszyło bo widać, że Sara czuje się już pewniej u nas w domku. Nareszcie weekend i będę cały czas z Sarunią :multi:
  11. Czy już ktoś zakochał się w tym pięknym futrzaku?
  12. Alma i jej córeczka wędrują na pierwszą stronę po domek.
  13. Piękna sunia dalej samotna :(
  14. Zamówienia na Pikusia, z opisem warunków w jakich będzie mieszkał zbieram na PW ;)
  15. Pikuś zawędrował już na Allegro, więc potencjalni chętni powinni się spieszyć. Przecież Pikuś nie będzie na nich czekał w nieskończoność ;-) [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=120611177"]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=120611177[/URL]
  16. Hapcio chętnie poczekałby na stały domek w tymczasowym zamiast w schronisku.
  17. Piesek potrzebuje pomocy. Taki piękny, ONkowaty i z szansą na wyleczenie. Żeby tylko ktoś podarował mu kawałeczek podłogi, miskę i swoje serce.
  18. Kawałek podwórka, miska i ciepła ręka która pogłaszcze po ślicznych łebkach.
  19. Sunię wystawiam na Allegro już od dłuższego czasu. A domku dalej nie ma :(
  20. Hmmm, zdjęcie widać. Może wczoraj był jakiś problem? Pikusiu pokaż się na pierwszej. Może ktoś akurat Cię poszukuje i jeszcze o tym nie wie.
  21. Dzisiaj porządkowałem SMS-y w telefonie i spojrzałem na wiadomości z czasu choroby suni. Dlaczego to tak boli?
  22. :multi::multi::multi::multi::multi: Jak fajnie, że małe grube też będzie miało domek. A Sara dziś zjadła śniadanko :) pół garści suchej karmy (wsypałem całą garść, ale suni jedzenie się po krótkim czasie znudziło ;) ) Dużo wędrujemy i Sara jest już szczuplejsza. W weekend będziemy fotografować ją z każdej strony, ale nie wiem czy wkleje fotki w weekend. Przecież trzeba poświęcać czas na głaskanie i wyczesywanie :cool3: Nawet nie wiecie jak nie chce mi się siedzieć w pracy i z jaką radością pędzę do domu żeby przywitać się z sunią. A już niedługo weekend i będę mógł być z Sarą cały dzień.
  23. Alma i dzieciak potrzebują domu. Czy suczka powinna wędrować po ulicach i narażać się na niebezpieczeństwo? Domku przybywaj
×
×
  • Create New...