Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72044
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Onek nie ma już czasu. Czy ktoś da mu szansę? Starszy pies, który nie widzi na pewno nie będzie mile widziany tam, gdzie zostaną przewiezione psiaki ze schroniska:(
  2. Łagodna kluseczka, tęskniąca za przyjacielem, którego już nie ma prosi o kawałek ogródka, miskę i ciepłą budę.
  3. Sara wczoraj była nieźle zdezorientowana :crazyeye: Przez czas, który jest z nami nauczyła się już rytmu dnia (do tego stopnia, że jeśli wieczorny spacer opóźnia się choć trochę to nam o tym przypomina :) ). Wczoraj musiałem wstać i wyjść z domu, gdy jeszcze było szaro. Po wstaniu z łóżka zobaczyłem mocno zdziwione spojrzenie Saruśki, a gdy zorientowała się, że zaraz wychodzę zaczęła nawet popiskiwać, więc żeby dodać sobie odwagi wskoczyła od razu na moje miejsce i cała wtuliła się w żonę. Trochę zmartwiłem się tym, że sunia się zaniepokoiła, ale generalnie jej zachowanie sprawiło nam radość - widać, że jest już u nas dobrze zadomowiona skoro zna rozkład dnia i zauważa w nim odchylenia od normy. Nowych zdjęć na razie nie mam, na spacerach zamiast fotografować małpiszonka musimy być czujni, żeby nie zaskoczył nas pies (niech ta cieczka się już skończy)
  4. Widzę, że miłośnicy boksiów nie dadzą jej zginąć :cool3:
  5. Bidulek, ale teraz będzie tylko lepiej.
  6. Na Allegro też napisałem, że Antolek jest w średnim wieku :cool3:
  7. Powodzenia Almo, zasługujesz na lepszy los.
  8. A Pikuś dalej w schronisku, zamiast szczekać w nowym, dobrym domu :(
  9. Chojrak w pilnej potrzebie. Noce coraz chłodniejsze. Psiak może nie przetrzymać zimy!
  10. Sara zupełnie nie wygląda na swoje lata.
  11. Jednak nie mogłem się powstrzymać przed odwiedzeniem Pikulca A przy okazji przypomnę o aukcjach dla psiaków z Uciechowa:) [URL]http://www.allegro.pl/item131804693_grzyby_i_kasztany_aukcja_dla_uciechowa.html[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/item132237363_charytatywna_dla_uciechowa.html[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=132117782[/URL]
  12. Przypomnij o sobie Onku. Niewidomy, kochający ludzi i pogodny psiak o imieniu Onek prosi o pomoc !!!! Daj mu szansę jeśli możesz !!!!! Onek jest mieszańcem Owczarka Niemieckiego, w styczniu 2006 został przywieziony do schroniska przez straż miejską strasznie wychudzony z zardzewiałym łańcuchem na szyji, ma radosny pyszczek. Przez okres około miesiąca błąkał się po okoliczny wioskach, zapewne się komuś zerwał, a po co szukać starego , ślepego psa.... Psiak ma śliczne, gładkie uszka z oklapniętymi końcówkami, półdługą sierść. Jest kremowy z czraną łatą na plecach, nie ma problemów z odnalezieniem miski zrówno z wodą jak i z jedzeniem, umiejętnie trzyma kości i z pasją je obgryza, w wolnych chwilach kopie dołki w które potem sam wpada:) Umie na wybiegu pędzić radośnie aby tuż przed siatką zwolnić i zatrzymać się, strasznie inteligenta bestia
  13. Nie wiem czy macie podobne odczucia, ale jak tylko zobaczyłem na zdjęciu jej spojrzenie nie mogę o niej zapomnieć. Suńka ma w sobie coś niezwykłego.
  14. Czy w sobotni wieczór ktoś może szukać stróżującej suni?
  15. Pokaż się ślicznotko, ktoś musi Cię wypatrzeć.
  16. Diabelkowa, wysłałem już PW :) Dzięki za chęć pomocy. Plakat będę robić po niedzieli - w weekendy raczej nie siadam do kompa. A na razie Jula przypomina o sobie.
  17. Żeby już była chociaż w domu tymczasowym, przynajmniej nic jej nie będzie grozić.
  18. Onek bardzo prosi o dom. Pomóżmy mu zobaczyć świat.
  19. Szybciutko się pokaż ślicznotko
  20. Chojraczek potrzebuje znaleźć dom zanim zrobi się naprawdę chłodno.
  21. Boksiu, pokaż się Dogomaniakom. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img116.imageshack.us/img116/2012/sv405430sr4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/4071/sv405431jo9.jpg[/IMG][/URL]
  22. Łatku bądź grzeczny i daj sobie smarować oczka
  23. Już poprawiłem Pikusiową aukcję :) I jak zwykle przed weekendem bardzo proszę o odwiedzanie Pikulca i podnoszenie wątku. [U][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=132680390[/URL][/U] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32180"][COLOR=#0000ff][/COLOR][/URL]
  24. Przecież jej nic nie brakuje. Ładna, niestara, milutka. Dlaczego nikt nie zwrócił na nią uwagi?
  25. Hotel to bardzo droga impreza :shake: Operację pewnie udałoby się zorganizować tylko później powinien szybko powędrować do domu. Żeby chociaż tymczas się znalazł :placz:
×
×
  • Create New...