-
Posts
72044 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
298
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Radek
-
Niewidomy Lampo [*][*][*] 2 V 2007r.-odszedł kochany....
Radek replied to Szczurosława's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Onek nie ma już czasu. Czy ktoś da mu szansę? Starszy pies, który nie widzi na pewno nie będzie mile widziany tam, gdzie zostaną przewiezione psiaki ze schroniska:( -
Romus za TM (*) zabity przez samochod,Jula też za TM [*]
Radek replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Łagodna kluseczka, tęskniąca za przyjacielem, którego już nie ma prosi o kawałek ogródka, miskę i ciepłą budę. -
Sara wczoraj była nieźle zdezorientowana :crazyeye: Przez czas, który jest z nami nauczyła się już rytmu dnia (do tego stopnia, że jeśli wieczorny spacer opóźnia się choć trochę to nam o tym przypomina :) ). Wczoraj musiałem wstać i wyjść z domu, gdy jeszcze było szaro. Po wstaniu z łóżka zobaczyłem mocno zdziwione spojrzenie Saruśki, a gdy zorientowała się, że zaraz wychodzę zaczęła nawet popiskiwać, więc żeby dodać sobie odwagi wskoczyła od razu na moje miejsce i cała wtuliła się w żonę. Trochę zmartwiłem się tym, że sunia się zaniepokoiła, ale generalnie jej zachowanie sprawiło nam radość - widać, że jest już u nas dobrze zadomowiona skoro zna rozkład dnia i zauważa w nim odchylenia od normy. Nowych zdjęć na razie nie mam, na spacerach zamiast fotografować małpiszonka musimy być czujni, żeby nie zaskoczył nas pies (niech ta cieczka się już skończy)
-
Młoda bokserka odwodniona i zagłodzona juz w nowym domu :))))))
Radek replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Widzę, że miłośnicy boksiów nie dadzą jej zginąć :cool3: -
Łódź-Chory,ONkowaty szczeniaczek...JUŻ W DOMKU WE FRANCJI!!!
Radek replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Bidulek, ale teraz będzie tylko lepiej. -
Na Allegro też napisałem, że Antolek jest w średnim wieku :cool3:
-
Bezdomna ON-ka ALMA. JUZ W NOWYM DOMU - zostaje na stałe!!!
Radek replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Powodzenia Almo, zasługujesz na lepszy los. -
A Pikuś dalej w schronisku, zamiast szczekać w nowym, dobrym domu :(
-
Chojrak alergik nie przetrzyma zimy :(((( Ma już domek :))
Radek replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Chojrak w pilnej potrzebie. Noce coraz chłodniejsze. Psiak może nie przetrzymać zimy! -
Sara zupełnie nie wygląda na swoje lata.
-
Jednak nie mogłem się powstrzymać przed odwiedzeniem Pikulca A przy okazji przypomnę o aukcjach dla psiaków z Uciechowa:) [URL]http://www.allegro.pl/item131804693_grzyby_i_kasztany_aukcja_dla_uciechowa.html[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/item132237363_charytatywna_dla_uciechowa.html[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=132117782[/URL]
-
Niewidomy Lampo [*][*][*] 2 V 2007r.-odszedł kochany....
Radek replied to Szczurosława's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przypomnij o sobie Onku. Niewidomy, kochający ludzi i pogodny psiak o imieniu Onek prosi o pomoc !!!! Daj mu szansę jeśli możesz !!!!! Onek jest mieszańcem Owczarka Niemieckiego, w styczniu 2006 został przywieziony do schroniska przez straż miejską strasznie wychudzony z zardzewiałym łańcuchem na szyji, ma radosny pyszczek. Przez okres około miesiąca błąkał się po okoliczny wioskach, zapewne się komuś zerwał, a po co szukać starego , ślepego psa.... Psiak ma śliczne, gładkie uszka z oklapniętymi końcówkami, półdługą sierść. Jest kremowy z czraną łatą na plecach, nie ma problemów z odnalezieniem miski zrówno z wodą jak i z jedzeniem, umiejętnie trzyma kości i z pasją je obgryza, w wolnych chwilach kopie dołki w które potem sam wpada:) Umie na wybiegu pędzić radośnie aby tuż przed siatką zwolnić i zatrzymać się, strasznie inteligenta bestia -
Bezdomna ON-ka ALMA. JUZ W NOWYM DOMU - zostaje na stałe!!!
Radek replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Czy w sobotni wieczór ktoś może szukać stróżującej suni? -
Romus za TM (*) zabity przez samochod,Jula też za TM [*]
Radek replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Diabelkowa, wysłałem już PW :) Dzięki za chęć pomocy. Plakat będę robić po niedzieli - w weekendy raczej nie siadam do kompa. A na razie Jula przypomina o sobie. -
Bezdomna ON-ka ALMA. JUZ W NOWYM DOMU - zostaje na stałe!!!
Radek replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Żeby już była chociaż w domu tymczasowym, przynajmniej nic jej nie będzie grozić. -
Niewidomy Lampo [*][*][*] 2 V 2007r.-odszedł kochany....
Radek replied to Szczurosława's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Onek bardzo prosi o dom. Pomóżmy mu zobaczyć świat. -
Szybciutko się pokaż ślicznotko
-
Chojrak alergik nie przetrzyma zimy :(((( Ma już domek :))
Radek replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Chojraczek potrzebuje znaleźć dom zanim zrobi się naprawdę chłodno. -
Młoda bokserka odwodniona i zagłodzona juz w nowym domu :))))))
Radek replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Boksiu, pokaż się Dogomaniakom. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img116.imageshack.us/img116/2012/sv405430sr4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/4071/sv405431jo9.jpg[/IMG][/URL] -
Łatek- młody pies po wypadku JUŻ W SWOIM WŁASNYM DOMKU! HURRA
Radek replied to KropkaKropka's topic in Już w nowym domu
Łatku bądź grzeczny i daj sobie smarować oczka -
Już poprawiłem Pikusiową aukcję :) I jak zwykle przed weekendem bardzo proszę o odwiedzanie Pikulca i podnoszenie wątku. [U][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=132680390[/URL][/U] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32180"][COLOR=#0000ff][/COLOR][/URL]
-
Niewidomy Lampo [*][*][*] 2 V 2007r.-odszedł kochany....
Radek replied to Szczurosława's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hotel to bardzo droga impreza :shake: Operację pewnie udałoby się zorganizować tylko później powinien szybko powędrować do domu. Żeby chociaż tymczas się znalazł :placz: