Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72054
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Fajnie, że plakacik może być :) A Jula jest ponownie na Allegro. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=133814673
  2. Schronisko to nie jest dobre miejsce dla alergika :( Psiak potrzebuje pilnie domu.
  3. Prawda, że nie wygląda na swój wiek?
  4. Onek jest ponownie na Allegro. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=133809906 Pomocy dla Onka :(
  5. Zobaczcie czy może być taki plakacik?
  6. [quote name='Mysia_Zabrze']niezwykla Amelka czeka na dom.... :-([/quote] Dlaczego czeka tak długo :shake:
  7. Czy ktoś podaruje mu szansę? Czas mija nieubłaganie, ten psiak może mieć przed sobą tylko 2 miesiące życia :(
  8. Gdzie ten dom dla Pikusia?
  9. Ale Sarunia jest odważna ;) Dziś wieczorem sama poszła pozwiedzać kuchnię, w której było zgaszone światło :) Może na przypływ odwagi miał wpływ zapach schabu, który stał na stole? Jaki by jednak nie był powód, małpiszonek po raz pierwszy odważył się wejść do ciemnego pomieszczenia sam :multi: Miło patrzeć jak Saruśka nabiera pewności. A na spacerkach dalej widać niepewność, na to potrzeba pewnie więcej czasu.
  10. [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/1221/sschron23092006101zz1.jpg[/IMG] Tylko spójrzcie, jak ona potrzebuje kontaktu z człowiekiem.
  11. Wielkie dzięki za tekst. Jutro zrobię plakat :)
  12. Kto da mu szansę żyć? Tu już chodzi nie tylko o próbę przywrócenia wzroku. Tu chodzi o życie!
  13. Ja Pikusia umieściłem na Allegro. W ogłoszeniach inna dobra dusza :)
  14. Ja też potrzymam kciuki za Łatusia.
  15. Kto mógłby pomóc Onkowi? :modla: :modla: :modla: :modla: :modla:
  16. [quote name='przyjaciel_koni'] I trzymać paluchy mocno (cały czas - czyli ok. miesiąc) !!!!!!! [/quote] Miesiąc to tak długo :shake:, ale kciuki rzecz jasna trzymam. A może znajdzie się dom na już?
  17. Czy jest jeszcze szansa, że uda się zdążyć?
  18. Ta staruszka też zasługuje na swój dom.
  19. [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/8056/onka1malyfd9.jpg[/IMG] Zobaczcie jaka ładna sunia.
  20. [IMG]http://bi.gazeta.pl/o/a/forum/475/3/475318.jpg[/IMG] Chojrak błaga o pomoc. W zimę musi być już w domu.
  21. [quote name='przyjaciel_koni'] Ludzie POMOCY !!!!!!! Tu chyba trzeba miesięcy by psinkę wyprowadzić z depresji. [/quote] Na pewno zajmie to kilka miesięcy, ale ktoś, kto zdecyduje się podarować jej dom zyska przyjaciela na całe życie. Takiej osobie Gerda odda całe swoje serce.
  22. Onku pokazuj się na górze. Masz tak mało czasu :( Pomocy dla Onka!
×
×
  • Create New...