Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72054
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Biegunka minęła (i mam nadzieję, że już nie wróci :mad: ) Apetyt Saruśka ma jak najbardziej prawidłowy :cool3: . Troszkę jeszcze widać, że nie jest do końca zdrowa po tym, że śpi więcej niż normalnie, ale poza tym wszystko wygląda w porządku. Małpiszonek zaczyna piszczeć już na sam widok strzykawki, a po zastrzyku szybciutko ucieka na swoje posłanko. Dobrze, że dziś już ostatni zastrzyk, bo osiwiałbym do reszty patrząc jak suńka się stresuje.
  2. Czarodziejko, tutaj jest adres do nowego wątku. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=31608[/URL]
  3. Pies obronny w wydaniu kieszonkowym ;-)
  4. Wędrujemy na pierwszą stronę. Tu szanse na znalezienie domu są większe.
  5. Dom czeka na sunię. Potrzebna sterylka i transport!
  6. Jak tylko dostanę fotki to natychmiast je wstawiam :)
  7. No proszę, same zalety.
  8. Gdzie jest domek dla Chojraczka?
  9. Justyno widać, że Sara jest w dobrych rękach :) Ale i tak lepiej byłoby żeby była w swoim własnym domku.
  10. Kontaktowy i przyjazny psiak szuka domu.
  11. Owczarkowata, magiczna sunia. Kto się skusi?
  12. Dingo, pies zupełnie cywilny, a z poligonu ;-)
  13. Starsza misiowata sunia. Czy ma jeszcze szansę na dom?
  14. Antek ponownie zawędrował na Allegro. [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=135757242[/URL]
  15. Dzięki za tekst. Zaraz zmienię w aukcji.
  16. Na pewno znajdzie sie ktoś, kto podaruje mu kącik i miejsce w sercu.
  17. Wygląda na to, że problemy żołądkowe ustąpiły (jak zwykle boję się żeby nie zapeszyć). Saruśka jest jeszcze osowiała, ale ma apetyt.
  18. Pikuś zmykaj do domku i nie denerwuj Justyny.
  19. Jeśli potrzeba wstawić zdjęcia to prześlij je mailem. [email][email protected][/email]
  20. Rybak przypomina, że też chciałby mieć swój dom.
  21. Onek przypomina o sobie i prosi o ładny tekst na aukcję.
  22. Zastrzyk to było wielkie przeżycie dla nas. Ja się denerwowałem tym, że Saruśka może się stresować lub ją zaboli, a Sara zrobiła koncert jakby się jej krzywda działa. Najciekawsze jest to, że zaczęła popiskiwać zanim dotknąłem ją igłą. Pozostały dwa zastrzyki, więc mnie i małpiszonka czeka jeszcze troche stresu. Samopoczucie suńki wyraźnie się poprawiło, jest bardzo zainteresowana gdy coś jemy :)
×
×
  • Create New...