-
Posts
72064 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
298
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Radek
-
[quote name='elainfo'] ale niebyła szczesliwa tego powodu.. o czym bardzo głosno dawała znać-ALE ona UJADA!!.[/quote] Ujada, jak to ONka :evil_lol: gdyby nie ujadała to coś byłoby nie w porządku ;) Zaraz wkleję plakat suni. . . . . . . Może być taki? [URL=http://img300.imageshack.us/my.php?image=onkagc3.jpg][IMG]http://img300.imageshack.us/img300/7113/onkagc3.th.jpg[/IMG][/URL]
-
Ma_ruda, miałem okazję poznać w życiu wiele psiaków, przeważnie ONków lub onkowatych i naprawdę Norcia była sunią wyjątkową. Miała wspaniały charakter, nie przejawiała w ogóle agresji, była śmiała, ufna, przyjazna. Pies skarb, a do tego bardzo mądra, znała nazwy wszystkich swoich zabawek, przy rozmowie trzeba się było pilnować, żeby nie padło słowo-klucz, które wywoływało żywiołową reakcję np. samochód, spacer, dreptać itp... Nawet gdy chorowała uwielbiała jazdę samochodem. W czasie jej choroby musiałem wcześniej wychodzić na spacer, aby nie spóźnić się do pracy, ponieważ Nora po zwyczajowym spacerze wędrowała na parking i czekała przy samochodzie machając ogonkiem. Jak można było jej odmówić? Więc wsiadaliśmy i robiliśmy kółko po dzielnicy. Bardzo bałem się porównań gdy dotarła do nas Saruśka. Ona jest zupełnie inna choć trochę podobna z wyglądu. Tak jak napisałaś wydawać by się mogło, że ciężko będzie znaleźć taki skarb. Myślę, że Sara też jest na swój sposób wyjątkowa, kochamy ją, uczymy się siebie i z każdym dniem obserwujemy jej postępy. Codziennie wspominam Norcię, ale dzięki Sarze jest mi łatwiej. Cieszymy się, że do nas trafiła. Szajbus, Saruśka dotarła do nas też 2 miesiące po odejściu Nory, i też jako przerażona bida. Teraz jest coraz lepiej, chociaż trudno powiedzieć że małpiszonek jest już zupełnie normalnym psiakiem. Dalej ma wysoki poziom lęku :( chociaż w domu, z nami jest już zupełnie "psowa". Sara też musiała być bita. Ciekaw jestem jak długo zajęło Twojej suni przezwyciężenie dawnych urazów? Miło przeczytać jak piszesz o niej, widać, że skradła Twoje serce, podobnie jak Sara moje. Może zabrzmi to śmiesznie, ale Sara ma swój pokoik w sercu, obok pokoju Nory, cały czas myślę o Norci, ale potrafiłem też bardzo pokochać tego małpiszonka, który dotarł do nas przerażony światem. Dziękuję Wam za odwiedzanie Norci, to takie wirtualne miejsce gdzi sunia żyje w pamięci.
-
Saruśka ma się dobrze, sierść jej się błyszczy, a apetyt dopisuje :) i to bardzo. Jest prawie tak łakoma jak Norcia. Kiedy przygotowuje sie jej jedzonko leży grzecznie z postawionymi uszyskami i ślini się ;) Byliśmy z małpiszonkiem u lekarza i wyznaczył doszczepianie na 23 listopada. Wcześniej zawsze coś wypadało, a to cieczka, a to choroba. Mam nadzieję, że teraz wszystko będzie już dobrze. Po doszczepieniu czekamy, według zaleceń, 2-3 tygodnie i sterylizacja (już mam stres jak to suńka zniesie) A tak wygląda zaciekawione suczydło :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img93.imageshack.us/img93/786/sara25zy7.jpg[/IMG][/URL]
-
Romus za TM (*) zabity przez samochod,Jula też za TM [*]
Radek replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedna Julcia coś ma pecha :( -
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/2151/pict0086kw5.jpg[/IMG][/URL] Rybaczkowi spieszy się do domku.
-
Starsza podhalanka, ktoś oddał ją jak niepotrzebny mebel :(
-
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img241.imageshack.us/img241/4894/pict0090uu1.jpg[/IMG][/URL] Kto pokocha cudną mordkę Dingusia.
-
Pikuś już tak długo czeka.
-
RAJKO 13.letni ONek odszedł 10.11.06 za TM [']
Radek replied to lewkonia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Lewkonia, pewnie hasają tam całymi dniami. Norcia mogła się bawić na okrągło. -
RAJKO 13.letni ONek odszedł 10.11.06 za TM [']
Radek replied to lewkonia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Brak tych codziennych ludzko-psich rytuałów bardzo boli, tak bardzo jak pustka w domu :( Te małe cząstki dnia, zachowania naszych przyjaciół. Są takie codzienne, zdajemy sobie sprawę z ich braku wtedy, gdy zabraknie obok nas tych kochanych czterech łap, czujnych uszu i rozmerdanego ogona. Ago, trzymaj się ciepło. Rajko zostanie na zawsze z Tobą, będziesz Go pamiętać zawsze. -
Pamiętają, pamiętają, tylko przez kilka dni rzadko będę w necie ;)
-
Dinguś, jako wyjątkowo kochany psiak nie powinien marnieć w schronisku.
-
Pikulcu pójdź już do domku. Wszyscy na to czekają.
-
I gdzie jest dom dla Rybaka?
-
Romus za TM (*) zabity przez samochod,Jula też za TM [*]
Radek replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Śliczna i miła sunia, a nikt jej nie chce :( -
Akita - sunia już nie cierpi za...nic - ma dom !
Radek replied to tajdzi's topic in Już w nowym domu
[quote name='wanda szostek']Tu też pusto, tylko ja. Dopisuję ku pamięci: ogłoszenia adwerts.pl na 21 dni [URL="http://www.pajęczyna"]www.pajęczyna[/URL][/quote] Zaglądam na ten wątek, pamiętam o tej suni, ale piszę w jej nowym wątku. -
Niewidomy Lampo [*][*][*] 2 V 2007r.-odszedł kochany....
Radek replied to Szczurosława's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Musi zaświecić słonko dla Onka. -
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img95.imageshack.us/img95/3256/pict0088hy4.jpg[/IMG][/URL] Rybak czeka na swojego człowieka.
-
Prawda, że wesoła mordka? [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img241.imageshack.us/img241/4894/pict0090uu1.jpg[/IMG][/URL]